va.zoli (195) 91.85% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt,korrekt partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, gyors korrekt partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekten állt az üzlet meghiúsulásához! Megértő partner!
Másik fél: szerintem a legjobb ha megtudja az ember beszélni a dolgokat!és az mindenkinek jó!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
HolySpirit85 (92) (Vevő)
Semleges
2009.02.11. 21:59:28
123770112
Szóval a notebook a 3000-es proci helyett 2600-assal jött meg. (Gondolom kicserélte a Postás)... Tulajdonképpen ezen felül csak a billentyűzettel van 1-2 probléma, de az nem is izgat.......
VISZONT: MI LESZ A PROCIVAL?!!!
HELP!!!
Másik fél: HA VALAKI KORREKT ÉS KÉRDEZ ÉS AZ EMBER MEGTESZ NMINDENT AKKOR NEM ILYET ÉRDEMEL DE MINDEGY!ÉN ENNEK ELENÉRE ELKÓLDTEM NEKI A KIMARADTT PROCIT!!!!EZ AZÉRT NEM EGY KORREKT DOLOG HOGY VÉLEMÉNYT IRUNK A MÁSIKRÓL ÉS MÉG NEM IS TUDJUK HOGY JÓ E AZ AZ EMBER!MERT HÁT VISSZAVONNI AZ ÉRTÉKELÉST NEM TUDJUK!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
magellan55_t (128) (Vevő)
Pozitív
2009.02.06. 13:03:21
119139044
Nem volt gond. Ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
66707.kirtam_v (82) (Eladó)
Pozitív
2009.02.06. 10:12:05
117185672
Korrekt vatera-s, minden rendben történt. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
agnesita_a (124) (Vevő)
Semleges
2009.02.05. 23:55:04
120768033
Nem sikerült megkötni az üzletet mert nem jelentkezett a eladó.
Másik fél: már nehjaragudj de küldtem emailt hogy csütörtök péntek jöhetsz a gépért!és te írod azt hogy én nem jelentkeztem!!!!!!!!!!!!!gondolkodj!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon sokára de befutott az áru
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nadasika12 (120) (Eladó)
Pozitív
2009.02.03. 22:07:33
124409710
részemről minden rendben, korrekt, gyors partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket kifizettem,de az eladó nem azt a típust küldte amit meghirdetett.Jeleztem neki,hogy ez nem az a termék,de ő nem akarta se kicserélni se visszautalni a pénzt.Vártam 3 hetet de semmi sem történt.Senkinek sem ajánlom mert nagyon unfair a viselkedése.
Másik fél: először kérdezni szoktak! és megvárni a választ, és utána licitálni!!!!!és ha mégsem teszem ezt akkor elolvasva a meghirdetett cucc gart nem tartalmaz akkor viselem a következményt!!!és nem háborgóm!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
805309.hmelinda84 (4) (Eladó)
Semleges
2009.02.03. 16:10:20
125358183
Korrekt partner, elmondja véleményét. Ajánlom.
Másik fél: szerintem ez a korrekt ha mindenki elmondja azt ami van!így kerek a világ!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt együttműködő partner!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
465934.jano2555 (37) (Vevő)
Pozitív
2009.01.30. 14:32:45
120768080
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
paleszka23 (290) (Eladó)
Pozitív
2009.01.30. 10:30:40
107287026
Minden ok! Sikerült nyélbe ütni az üzletet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
849236.szoft35 (401) (Eladó)
Pozitív
2009.01.29. 11:50:22
115881705
Megbizható, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, megbízható, pontos Partner! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AJÁNLOM,KORREKT PARTNER.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
588794.Casoli_v (382) (Eladó)
Pozitív
2009.01.28. 08:05:49
111466122
Minden rendben történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
madeingarage (302) (Vevő)
Pozitív
2009.01.26. 12:43:40
120122775
Minden rendben ment. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel rendben megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom hogy negatívot kell adnom de több e-mail-re sem válaszolt!
Másik fél: hát még én!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az árverés lezárása után, még a vételár kifizetése előtt elküldtem az árut a vevőnek. Az árverés lezárása 2008.12.16.-án volt. A termék vételára 2000Ft, a posta csomagként,"ahogy kérte" 830Ft.
Először kb másfél hétre utalt 900Ft-ot, aztán telefonon kerestem és érdeklődtem a pénz miatt, ekkor utalt 1100Ft-ot. Azóta küldtem neki e-mailt, ami úgy jött vissza hozzám, mintha én lennék a feladó, de pénzt nem kaptam. Ma 2009.01.23 van. Nem hiszem, hogy ezt másképp kellene értékelnem!-----------------
Másik fél: nagy segfej vagy! ha kell elküldöm neked a bank által kibocsájtott levelet de szerintem felesleges!mikor megbeszéltük rögtön korrigáltam és utaltam a maradék lóvét !és fel is tüntetem neked közleménybe!ráadásul egy foss vga küldtél ami nem hibás!hanem szétvan égve és ezt te tudtad és igy verted át a jó népet hogy nem indul!! és még te vagy kiakadva!mikor én kifizettem !itt nekem kéne háborognom!és nem neked!gondolkozz el ezen!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vaterapecs (7325) (Eladó)
Pozitív
2009.01.21. 17:40:07
116392300
Minden rendben ment, remek partner! Pontos, gyors és megbizható! Köszönöm a vásárlást, kérlek nézz be máskor is! :) vaterapecs
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Merovingien (354) (Eladó)
Pozitív
2009.01.21. 16:52:50
119212112
Gyors, megbízható, korrekt partner. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
519089.babu01_a (146) (Eladó)
Pozitív
2009.01.21. 15:50:48
120088722
megbízható partner.Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Telefonos beszélgetést követően kiderült, hogy a fotó (amivel a terméket hirdették) nem egyezett meg az eladó termékkel. A TV kora sem egészen úgy volt, mint ami fel volt tüntetve. Ezt követően közös megegyezéssel elálltunk az üzlettől.
Másik fél: ez valóban nem volt feltüntetve de meg volt adva a pontos típus, és a netten látható a kora!szóval mind egy ez így van jól!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó! Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner.Csak ajánlani tudom mindenkinek.Remélem még kötünk üzletet a jövőben.Köszönöm a lehetőséget.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
739390.grapo1 (48) (Eladó)
Pozitív
2009.01.14. 13:00:34
112266662
korekt megbizhato vaterás ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos vevő. Mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bigi_001_v (543) (Eladó)
Pozitív
2009.01.08. 14:50:35
116438371
Minden OK, korrekt, gyors és rugalmas vaterás. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos, megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció az én hibámból nem jött létre. Rosszul adtam fel a hirdetést. Ezúton is köszönöm megértését! Maximálisan korrekt volt. Bátran ajánlom mindenkinek!
Másik fél: hát van akik ilyen mit te is de sajna van aki nem így reagál a dolgokra és még fel is van háborodva!ajánlom azért hogy figyelmes legyél!köszönöm !és ezt nem bántásként mondom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
irtam nem válaszolt
Másik fél: már ne haragudj de te mondtad hogy elnézést de közben eladtam a kijelzőt Rolla és hogy így kel e!és én meg írtam hogy egyben vettem meg a gépet a vaterán nem darabokban!és szerinted ez korrekt volt?de mindegy ez vagy te!legközelebb nem így fogok minősíteni hanem durván!ahogy azt te csináltad!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
boomshakalaka_a (511) (Vevő)
Pozitív
2009.01.01. 12:40:00
116737994
Minden rendben volt. Korrekt, megbizható Vaterás. ++++++++++++++++++++POZITIV++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Idézem, aszongya:
"szia!ha gondolod akkor tedd fel vissza!én csak az élérhetőséged miatt vettem meg"
Másik fél: na ettől az embertől sem kell venni semmit!
Minden Ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tökéletes partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
drJanika111 (234) (Vevő)
Negatív
2008.12.22. 22:46:10
109746430
Nállam ez mindenképpen NEGATÍV!!!!! SENKINEK NEM AJÁNLOM !!!!!!!!!! Én mást vártam, 1000 Forintért vittem el villámáron, és mikor utalni szerettem volna, akkor már 45000 forintot kért!!??!! És még fel is háborodott, hogy ezt nem vagyok hajlandó kifizetni. Mindeki vigyázzon vele!!!
Másik fél: hát ez ilyen ha nem kérdez az ember akkor ez van én kérdezni szoktam és lecsapni!mit adna ma 1,e ft ért!szerintem max egy fagyit meg egy hibás lapot!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
151384.lacowap (192) (Vevő)
Semleges
2008.12.20. 17:07:23
99167556
Legközelebb remélem sikerül
Másik fél: én is remélem hogy ez többet nem lesz így!köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
323345.szindy20 (299) (Vevő)
Semleges
2008.12.19. 20:44:07
94796937
Nem volt elérhető!
Másik fél: hát ez nehéz eset!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt vaterás ,sajna nem erre volt szükségem amit csak próbával lehetett megtudni.. Köszi..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
notiszerviz (98) (Eladó)
Pozitív
2008.12.19. 09:06:43
110256921
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
notiszerviz (98) (Eladó)
Pozitív
2008.12.19. 09:06:13
110556446
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szakértő partner! Tartja a szavát. Köszönöm a segítséget! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
