Helkus (64) 94.37% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt,pontos,megbízható partner.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pontos, gyors, megbízható partner, ajánlom ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kubetti1 (1394) (Eladó)
Negatív
2012.01.29. 20:18:52
1528498943
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett.A vételárat nem küldte a meghatározott határidőig.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Napocska7 (492) (Eladó)
Pozitív
2011.12.06. 23:18:21
1511468561
Nagyon gyors, megbízható, kedves partner. Szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rugalmas, korrekt, megbízható partner. Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mokus333 (1604) (Eladó)
Pozitív
2011.08.18. 13:15:08
1466812127
minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mokus333 (1604) (Eladó)
Pozitív
2011.08.18. 13:15:08
1466812217
minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1171847.Karolin198 (3314) (Eladó)
Pozitív
2011.03.06. 10:36:09
1442755075
Köszönöm,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szeghalmi1 (369) (Eladó)
Pozitív
2011.01.27. 12:21:21
1437296810
Gyors, megbízható vásárló ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
konzolstudio23 (1) (Eladó)
Semleges
2011.01.20. 21:57:47
1434302540
Az áruból nem érkezett határidőre elegendő mennyiség a tranzakció nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az áruból nem érkezett határidőre elegendő mennyiség a tranzakció nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1050721.gumimackok (814) (Eladó)
Pozitív
2010.11.10. 08:26:56
182982636
Minden rendben zajlott. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt gyors megbízható vevő csak ajánlani tudom mindenkinek!+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mdominik18 (1117) (Eladó)
Pozitív
2010.10.13. 10:08:22
182332608
Pontos, megbízható Vevő, csak ajánlani tudom!++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fancsika200 (14) (Eladó)
Pozitív
2010.09.05. 18:28:03
173967250
Az eladással minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
559558.marcsi78 (363) (Eladó)
Pozitív
2010.03.11. 14:02:06
162582711
Korrekt vaterás. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, pontos, gyors. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Nagyon köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nem vette át a postán a csomagot.Felajánlottam ,hogy ismét elküldöm ha rendezi a költségeket, de többszöri megkeresés után sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sérülés az előkészítés soránAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ancikabella (269) (Eladó)
Pozitív
2009.10.24. 20:48:10
152864178
Megbízható, kapcsolattartó, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ujangolminosegiruha (1671) (Eladó)
Pozitív
2009.09.11. 14:20:14
153000706
Koszonunk mindent! Kedves,becsuletes,megbízható,gyors partner. Korrekt együttműködés. Bátran ajánlom mindenkinek!!!csakis+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható Vaterás!Köszönöm!Bátran köss vele üzletet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos , korrekt vásárló. Az adásvétel 1 nap alatt lezajloott, csak ajállani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, korrekt partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves vevő, köszönöm a vásárlást! Mindenkinek ajánlom! Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
116611.sotony_v (104) (Eladó)
Pozitív
2007.10.13. 08:55:50
36237203
minden rendben volt,megbeszéltek szerint történt a szállítás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
315520.viragme (20) (Eladó)
Pozitív
2007.09.24. 12:49:29
35271491
Minden rendben történt. Azonnal reagált az üzenetre. A megbeszéltek szerint utalta az összeget. Megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható vevő! Csak ajánlani tudom mindenkinek! köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Telefonon felhivtam a vevőt majd magadtam a számlaszámomat és a postaköltséget mibe kerül és ezután ő közölte, hogy nincs szüksége az árura már és őt ne zaklassam ezt mind artikulátlan hangon közölte. Az árút villámáron vásárolta meg vadonatúj terméket, ezzel számomra kárt okozott a viselkedésével óva-óvok mindenkit tőle!
Másik fél: Sajnálom, hogy meghiúsult a vásárlás. Küldtem e-mailt miután megnyertem az aukciót, és miután 1 hét után sem kaptam választ, vettem egy búvárszivattyút a közeli Baumax-ban, ugyanis elöntötte a garázsunkat az esővíz. Sürgősen meg kellett oldani a helyzetet ha nem akartam, hogy mindenünk elázzon. Azt hiszem ez érthető.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
galoneaniko (1123) (Eladó)
Pozitív
2007.04.18. 14:26:33
22554679
Korrekt, megbízható partner. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bazsoszilvia (363) (Eladó)
Pozitív
2007.02.17. 00:34:35
18457402
Maximálisan ajánlható partner! Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bazsoszilvia (363) (Eladó)
Pozitív
2007.02.12. 12:27:57
18821520
Köszönöm a vásárlást! Maximálisan ajánlható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, pontos, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VaterasHaver (60) (Eladó)
Negatív
2007.02.03. 12:20:54
18405265
a "vevo" egy heten at alkudozott hogy vallaljam be a posta koltseget (pedig oda volt irva hogy ez a vevot terheli), majd pedig utanvetellel akarta atvenni (mikkor vilagosan ott volt az aukcioban hogy nincs erre lehetoseg) ezek utan meg irt egy minosithetetlen hangnemu mergelodos emailt amin jol szorakoztam:) meg az egesz illeton, de alapvetoen nem erzem hogy ertene a vaterat, termeszetesen MAXIMALISAN NEM ajanlott, licitjeit jobb figyelmenkivul hagyni
Másik fél: Szégyen, hogy csak azért mert kifogásolom a sapka állapotát, semleges értékelést adva, az "eladó" bosszúból hazugságokat állit. Még aznap átutaltam a teljes vételár+postaktg-et mikor megnyertem az aukciót. Viszont egy 1 hét múlva még nekem kellett rákérdeznem, hogy mikor kapom meg. Pár nap múlva ide is ért, ezért ezen a kis késésen nem akadtam fenn.
Mindenki kerülje vele az üzletelést!!!! Megbizhatatlan, link alak!
A vaterán kérvényeztem, hogy vizsgálják ki ezt az ügyet, bizom benne, hogy lezárják mint felhaszálót, hogy másnak már ne árthasson!
Ja és telefonon elérhetetlen!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
euro-elektronic (6348) (Eladó)
Pozitív
2007.02.01. 00:19:00
18786783
Korrekt, megbizható vásárló, minden gördülékenyen, és gyorsan lezajlott. Köszönöm a vásárlást !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rugalmas, segítőkész, megbízható partner! AJÁNLOM MINDENKINEK!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Korrekt partner. Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
306714.papplaszlo_v (786) (Eladó)
Pozitív
2007.01.24. 20:24:57
17658218
korrekt partner ajánlom és köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,pontos vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
