mobilalkesz (125) 71.63% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 207 | 225 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 84 | 89 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 82 | 84 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 373 | 398 adásvétel |
| Az eladóként kapott 376 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
:)Minden rendben...igaz nem kaptam meg, de nem is fizettem ki
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Wanderer69_a (16) (Vevő)
Negatív
2011.05.25. 19:17:29
1451698074
2011/04/09-óta se termék se a vételár.Telefonon mindig ígérget de csak átveri az embert.SENKINEK NEM AJÁNLOM! CSAK PÉNZLEHÚZÁS !!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A fizetési feltételeken túl semmilyen kommunikáció nem jött létre az eladóval. E-malira, telefonhívásra nem reagált, nem hívott vissza. De az aukció létrejötte után már pár órával megküldte, hová utaljam a pénzt. Ezt követően semmilyen kapcsolatfelvételre történt próbálkozásomra nem reagált. Örülök, hogy nem utaltam egyből, mert csak kidobtam volna a pénzem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem is tudom. Nem a legjobb mínőségű volt a telefonház. Ráadásul az ígért ajándék csavarhúzó készlet sem volt a csomagban, sokáig tartott míg megjött, az emailokra nem nagyon reagált!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a termék nem volt készleten és később se érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2 hét elteltével sem tudom elérni az eladót, sem telefonon sem emailban. Rajtan nem múlott semmi...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1861507.csular007 (4) (Vevő)
Pozitív
2011.05.23. 17:42:34
1450276860
jó eladó!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1540689.kopy93 (4) (Vevő)
Pozitív
2011.05.23. 16:40:16
1447961292
mindenkinek ajállóm !!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.matastikandrea (154) (Vevő)
Pozitív
2011.05.23. 14:40:52
1443756291
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
EckoRhino_a (24) (Vevő)
Negatív
2011.05.23. 12:07:33
1443786848
Ugyanaz a problémám,mint a többieknek, átutaltam a pénzt,még e-mailben válaszolt is, ráadásul még mobilon is beszéltünk egyszer,de utána semmi. Nem vette fel, nem válaszolt az e-mailekre. Az összeget nem utalta vissza. Magyarán semmi nem történt azon kívül,hogy lenyúlta a pénzem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több hónapja várok a kifizetett termékre, hazudozás, ígérgetés. Nem értem miért írta, hogy az adás vétel rendben lezajlott. Se áru, se pénz. De látom, már kirakták a Vateráról :-) NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
charliee_a (186) (Vevő)
Semleges
2011.05.21. 09:58:32
1449455445
Hát ugyan azok a problémáim vele amit leírtak a többi vaterás partner! Nállam sem semmi vagyis 0 minden,többször kerestem,de 1x beszéltünk akkor azt mondta utaljak és terméket majd 20_nap mulva küldi,hát nem tettem,mondtam neki rendelje meg és majd beszélünk! Vagyis szól ha itt a cucc!AZÓTA SEM SEMMI! Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem reagált az eladó
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem kaptam meg semmit!!! (megrendelt terméket vagy vásárlás összegét nem utalta vissza). Mikor megrendeltem a terméket csak pozitív értékelései voltak!!! Még válaszolt (hitegetett).
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BlackBlondNoni (32) (Vevő)
Pozitív
2011.05.20. 09:55:07
1455735377
minden oké...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nekem nagyon megfelelt gyors volt és jó minőségű
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A Pénz elutalása után csak hitegetett és valótlanokat állított!!NEM AJÁNLOM SENKINEK! Megérdemelne obszcén kifejezéseket ,vagy személyeskedőt. Sem a terméket sem a pénzt nem kaptam meg!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.puskasbea777 (63) (Vevő)
Semleges
2011.05.19. 13:36:06
1453500230
Az árut ugyan megkaptam, de az eladóval a kapcsolatot csak a Vatera figyelmeztetése után tudtam felvenni. FOLYAMATOSAN KELLETT telefonálgatni az áru holléte iránt, a csomagot csak fenyegetés hatására / mármint hogy rendőrségi feljelentést teszek ellene / adta fel. Megbizhatatlan eladó, ezt a tranzakcoiról küldött több értékelés is bizonyitja. NEM ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható partner, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nincs mit hozzáfűzni.. NEM ELÉRHETŐ..!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.516443.021_a (219) (Vevő)
Pozitív
2011.05.18. 13:26:15
1448121809
Minden rendben történt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az a problémám,hogy idestova már nem 15-20 munkanap,hanem 31 telt el,a terméknek meg már RÉG NÁLLAM KELLENE LENNIE! Nos én megnéztem az Ön értékeléseit,hát nem valami megbízható... Nemtudom megbízhatok-e önben,(persze ön azt fogja írni hogy100%-osan megbízhatok,de a visszajelzések nem ezt igazolják).EZT AZ VATERÁZÓT NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!AZ E-MAILEKRE NEM REAGÁL.Abszolút NEM MEGBÍZHATÓ
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1699878.bowling300_a (0) (Vevő)
Negatív
2011.05.17. 16:26:30
1456253362
Sem emailra sem telefonra nem válaszolt. Megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos az eladó nem küldte el az árút átutalás után, telefonon nem elérhető!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hidvegizoli (95) (Vevő)
Pozitív
2011.05.16. 15:45:29
1441053808
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jellemtelen, a vevőt válaszra sem méltató, sz.r alak, kezdeményezni fogom a kitiltását!! A napokban feljelentést teszek ellene, akit már átvert annak javaaslom fogjunk össze!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.639209.fimafima (186) (Vevő)
Semleges
2011.05.16. 10:52:00
1446397971
Kb. két hónapot vártam a termékre, aztán elfogyott a türelmem. Az eladó korrekt volt, levelekre válaszolt, a vételárat kérésemre lassan visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem kaptam meg a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1187360.Samsungmobil (79) (Vevő)
Negatív
2011.05.12. 22:02:20
1455561866
Nem válaszolt az e-maileimre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rendben ment minden, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többszörösi telefonos egyeztetés után a végleges helyszínen és időpontban nem jelent meg. Így az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.korrekt...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem válaszolt az e-maileimre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A meghirdetett termékre jelentkeztem vásárlónak. Az eladó adatainak megkapása után megpróbáltam felvenni vele a kapcsolatot telefonon,de a megadott számon előfizető nem kapcsolható. A megadott e-mail címre már kétszer írtam az adás-vétel lebonyolítása érdekében . Azonban egyik megkeresésemre sem kaptam választ.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rendben megkaptam mindent.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
troublemaker_a (36) (Vevő)
Negatív
2011.05.11. 22:10:16
1449926811
SENKINEK NEM AJÁNLOM! fizettem és nem kaptam a vásárolt terméket és nem 20 napja hanem kb 1,5 hónapja rendeltem tőle az eladót még elérni se lehet...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.190138.Henkoo_a (65) (Vevő)
Pozitív
2011.05.11. 15:40:34
1443786851
minden oké volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Próbáltam e-mailen, telefonon keresni, de nem volt elérhető. Nem adok negatívot, mert nem tudhatom mi volt a probléma, de mivel azóta máshonnan sikerült beszerezni a terméket, ezért lezárom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A terméket március 2-án ütöttem le, március 3-án utaltam el az árát. Az eladó az elején még válaszolgatott a levelekre, hogy elnézést késik, külföldről jön stb. Azonban most már május 10-e van! A termékleírásban maximum 20 nap szállítási idő szerepelt, azt gondolom elég türelmes voltam. Kértem hogy utalja vissza az árát, sajnos ez sem történt meg. Se pénz, se áru. Most már ide sem lép be ahogy látom. Nem tudom ajánlani a legjobb jóindulattal sem az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Írtam emailt nem válaszolt.Próbáltam hívni de nem volt elérhető.Az ilyen ember minek hirdet!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment csak egy kicsit lassan ért hozzám a kért áru
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kifizetett árut nem kaptam meg, többszöri megkeresésemre sem válaszolt,csak miután Önök mint Vatera felszólitották,ennek hatására irt egy emailt, amiben igéretet tett a pénz vissza küldésére, amit aztán ugyan csak nem kaptam meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.04.28-án ütöttem le a terméket azóta a kapcsolatot nem tudtam felvenni az eladóval sem telefonon sem email-ben ,nem jelentkezik nem válaszol semmilyen módon.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.megbízható jó eladó!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1hercegno_t (36) (Vevő)
Pozitív
2011.05.05. 21:16:23
1453179581
Gyors megbízható ajánlóm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden oks volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Popeye77_a (1815) (Eladó)
Semleges
2011.05.05. 13:12:12
1453657718
Mindenkinek ajánlom.Teljesen pozitív, a semleges értékelés csak technikai.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő a tranzakcióban végig figyelmes, korrekt hozzáállású volt.Abizomanyis (116) (Vevő)
Pozitív
2011.05.05. 12:03:39
1440352954
+++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
