medyshop (1520) 97.9%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 1 | 1538 | 1735 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 2 | 83 | 89 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 33 | 34 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 3 | 1654 | 1858 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1444 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket utánvétes szállítással rendeltem, ami nem érkezett meg. Az eladó részéről semmi jelzés em jött. Vaterára is írtam érdeklődést, arra se válaszolt. Nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyulus527 (459) (Vevő)
Semleges
2023.01.12. 16:06:11
3228944198
A terméket utánvéttel rendeltem nem kaptam meg.Most már nem tartok rá igényt.Azért adok semlegeset mert valószínű valamiért nem tudta el küldeni a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.+++++ Minden rendben ment. Ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem érkezett meg a csomag,vagy legalábbis nem kaptam értesítést a Post?tól,hogy ?tvehető a csomag. ???
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben és gyorsan ment!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több féle módon próbáltam kommunikálni az eladóval de válaszra se méltatott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó olyan terméket hirdetett meg amivel nem rendelkezett. Nem lépett velem kapcsolatba két email ellenére sem. Telefonon én kerestem, igérete ellenére nem hivott vissza. Megbízhatatlan és stilusa is hagy némi kivánnivalót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pannoncsibe (562) (Vevő)
Pozitív
2022.11.27. 22:17:13
3212729114
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött._tengelice_ (520) (Vevő)
Semleges
2022.11.13. 21:18:11
3214906703
Az értékelések alapján még az utalás előtt rákérdeztem, és az eladó válasza szerint a termék elfogyott, nem tudják teljesíteni a rendelést. Ennek lassan egy hete, mégis a mai napig élő a hirdetés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden úgy zajlott le , ahogy az a bizonyos nagy könyvben meg van írva ! KÖSZÖNÖM .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.balindek87 (1122) (Vevő)
Pozitív
2022.10.19. 07:25:58
3209349701
Minden oké volt..+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék ugyan megjött rendben, de a termék deformálódott volt. Bonyolult volt szétszednem és kicsit visszanyomorítanom normálisabb, nem ferde állásából. A termék hanyagul volt összeszerelve. Amúgy valószínű tökéletesen működik, nem lesz vele gond. Ez inkább a gyártónak a hanyagsága, nem az eladóé. Bár én ellenőrzöm, ha eladok valamit.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.horvathnorbi (138) (Vevő)
Pozitív
2022.08.16. 11:54:17
3186930497
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
már a hirdetés közben eladták a terméket.Az eladó válasza hogy másik platformon is hirdettük és közben elkelt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt, másoknak is nagyon ajánlom az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Levente100 (238) (Vevő)
Pozitív
2022.07.19. 14:57:47
3178978577
mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Még nem próbáltam ki a portékát, de tapasztaltam az eladó pozitív és maximálisan együttműködését, ezért csak ajánlani tudom. *******************
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru rendben megérkezett. Kevés pénzért azt kaptam amit vártam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó pár nap után kaptam választ, 2. e-mail után, hogy készlethiány van a termékből. Így teljes mértékben meghiúsult a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben a termék tökéletes ! Csak is plusszzzzzzzzz
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Készlethiány miatt a vásárlás meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, köszönöm és ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó, köszönöm és ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt precíz eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szépen köszönöm:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Végül kiderült készlethiány miatt késett, de végül minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden tökéletes volt, gyors postázás, tökéletes csomagolás! Korrekt eladó! Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Flottul ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
janos222_a (232) (Vevő)
Negatív
2022.02.01. 10:53:28
3114953315
A leütött terméket nem kaptam meg, válaszra sem méltatott az eladó
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A Vatera oldalán ezt az értesítést kaptam (2021.11.20.): "A terméket megvásároltad fix áron." Ezek után nem történt semmi, a mai napon (2022.01.24.) érdeklődtem, hogy mikor kapom meg, melyre azt közölték, hogy jelenleg nincs készleten. Nem tudom, hogy kinek a hibája, de a mai napig nem kaptam meg a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt, megkaptam a termékeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, megkaptam a termékeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Talán a karácsonyi csúcsforgalom, de akadozott a kommunikáció és a termék feladása is elég késve történt meg. De megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kétszeri telefonos és 4 napi várakozás utáni érdeklődésemre sem igazolták vissza a terméket, és az utolsó telefonos hívásomkor (Anita) közölte, hogy törlik a rendelésemet. Minek hirdetnek, ha még arra sem képesek hogy 1-2 nap után jelezzenek vissza a rendelésemmel kapcsolatban !!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó nem külte a terméket a megadott címre. Nem vette fel velem a kapcsolatot semmilyen formában. Írtam neki, de minek, ha válasz nincs a mai napig. Egy hónapja nem volt képes semmit kommunikálni, esetleg elkűldeni a megrendelt árút. Vajon mért nem ajálom senkinek?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem értem miért hirdethet itt vaterán olyan terméket, ami nincs. Igaz, hogy a vételárat visszautalták, de 2021. 12. 01-jén vásároltam, 2-án utaltam, 12. 06-án hívtak, hogy nincs készleten a termék, majd a következő napon kaptam vissza a pénzt. Felesleges időtöltés volt az egész, nem létező terméket úgy tudom tilos hirdetni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment. Szupergyors partner. Szívesen ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék rendben megérkezett. Jó árut kaptam jó áron.Az eladó rendkívül gyors, kapcsolattartó, precíz partner. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nincs üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,precíz,megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
