ItalianoDesign (438) 95.06%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 462 | 506 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 49 | 50 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 24 | 27 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 535 | 583 adásvétel |
| Az eladóként kapott 541 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
azt kaptam amit rendeltem:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, pontos segítőkész eladó. Mindenkinek szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hibás terméket kaptam, ezt rögtön jeleztem az eladónak, aki az utóbbi 3hétben semmilyen formában nem reagált erre, szóval itt vagyok egy csúnya rossz minőségű órával, ami még 500Ft-ot sem ér! Felháborító, hogy egyesek mit meg nem engednek maguknak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zamporynora (4) (Vevő)
Semleges
2012.01.31. 19:41:36
1498453691
A termék megfelelő volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sok+++! Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szupergyors és megbízható vaterás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1672181.Kres93 (-1) (Vevő)
Pozitív
2012.01.29. 18:20:30
1482176420
Minden rendben volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt vásárlás volt.Minden lezajlott gyorsan és rendben.Vásároljon bizalommal mindenki nála.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden remekül ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindennel teljesen elégedett voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon elégedett vagyok, ajánlom mindenkinek a felhasználót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Azt kaptam amit vártam! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Azt kaptam amit vártam! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megfelelt köszönön szépen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termékkel kapcsolatban nem voltak problémák.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áruval minden rendben, nagyon tetszik. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ez-az-igazság
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó korrekt, a termék már nem annyira...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szikrisztandi (23) (Vevő)
Negatív
2012.01.17. 08:49:26
1522348685
Az általam rendelt óra nem müködik,cserét igért az eladó de nem jött létre mert eltünt és nem válaszol se a levelekre sem a telefonra.FELHÁBORITÓ!!! NEM AJÁNLOM SENKINEK:szégyelje magát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A terméket a mai napig nem kaptam meg. Az eladó érzi magát felháborodva, hogy visszakövetelem a pénzemet. A megadott telefonszám folyamatosan ki van kapcsolva.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megvoltam elégedve mindennel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3db.GUCCI órát visszaküldtem az eladónak, mivel nem a megrendelt órákat küldte.Felajánlottam,hogy helyette miket küldhet.Többszöri email után sem jelentkezik,a telefont nem veszi fel.Tartozik a három órával,vagy az árával.Elérhetetlen a megadott telefonszámon, email-re nem válaszol.Senkinek nem ajánlom, hogy üzletet kössön vele.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az üzlet létre jötte óta 1 hónap telt el,eddig vártam, hogy ne kelljen negatív értékelést írnom. Hat darab órát vásároltam, az órák megérkeztek,kifizettem. Kiderült, hogy három óra nem olyan, mint amit rendeltem.Vissza küldtem, és megírtam az eladónak, hogy az általa hirdetett órák közül melyekből küldhet helyettük másikat.Többszöri email küldése után,egyszer sem jelentkezett vissza. A telefont nem veszi fel.Tartozik 3 db. órával, vagy az árával. Nem ajánlom senkinek,hogy üzleteljen vele.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó INAKTÍV! Se pénz, se óra, 1 hónapja! NO COMMENT!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csaló! vigyázz!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.az óra, amit kaptam hibás volt. a megígért doboz is elmaradt. e-mailekre nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Előre utalással fizettem, több mint egy hónapig tartott, amíg megkaptam a terméket. Persze a megígért és kifizetett díszdoboz nélkül és hibásan. Telefonon egyáltalán nem volt elérhető, e-mailekre nem igazán válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jó volt minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindennel meg voltam elégedve, máskor is szívesen vásárolok tőle.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben volt minden:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megoldottuk a problémát korrektül!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden ok ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, korrekt Vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szupergyors, korrekt, és a termék pont olyan mint a képen! Mindenkinek tiszta szívemből ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló vaterás!!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó nagyon kedves, kommunikatív, gyors, pontos. Köszönöm!Még biztos találkozunk ;)+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, korrekt vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló termék. Az eladó rendkívül korrekt, és nagyon gyors. Ajánlom mindenkinek!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.furediattila (26) (Vevő)
Negatív
2012.01.07. 21:07:33
1525992959
Előre átutaltam, se óra se pénz, sem válasz az e-mailre se telefonos elérhetőség.... természetesen büntető feljelentést teszek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt, megbízható eladó, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.HÁT ÖRÜLNÉK MÁR HOGY MEGKAPNÁM A TERMÉKET AMIT VETTEM ............
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Casperesk1 (67) (Vevő)
Semleges
2012.01.06. 12:12:53
1523176175
Nem az az áru került postázásra amelyiket rendeltem, de végül nem lett belőle probléma. Az eladó segítőkész volt, és két lehetőséget is felajánlott a tévedés korrigálására.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, kommunikatív, rugalmas. Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.