Sancdan83 (41) 97.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Konyvek300forinttol (8670) (Eladó)
Pozitív
2022.11.24. 07:06:45
Minden rendben ment! Nagyon ajánlom a vevőt! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Konyvek300forinttol (8670) (Eladó)
Pozitív
2022.11.24. 07:06:45
Minden rendben ment! Nagyon ajánlom a vevőt! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Konyvek300forinttol (8670) (Eladó)
Pozitív
2022.11.24. 07:06:45
3139009883
Minden rendben ment! Nagyon ajánlom a vevőt! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tévedésből licitált...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható korrekt Vaterás! Köszönöm a vásárlást! Szívesen ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható korrekt Vaterás! Köszönöm a vásárlást! Szívesen ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Konyvek300forinttol (8670) (Eladó)
Pozitív
2022.10.14. 22:43:52
Minden rendben ment! Nagyon ajánlom a vevőt! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Konyvek300forinttol (8670) (Eladó)
Pozitív
2022.10.14. 22:43:52
Minden rendben ment! Nagyon ajánlom a vevőt! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm!++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm!++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, pontos partner! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
instrumetal (26) (Eladó)
Pozitív
2022.08.23. 16:04:13
3182645750
Minden rendben ment. Megbízható vásárló. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom, megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ha az, hogy kezdő vaterás kis nézeteltérésnek titulálja, hogy nem tájékozódik a vatera rendszeréről és a postaköltségekről, és emiatt egy szinte fillérekért vett lemez árán utólag, nem túl kedvesen alkudozik, ám legyen, de ez továbbra sem az én hibám, én nem ehhez a stílushoz vagyok szokva. A lemezeket a megvásárolt áron, tökéletes minőségben megkapta, nem értem a semleges értékelést, így sajnálom de nekem ez negatív, és egy bannolás.
Másik fél: Nem számít kezdő vagyok-e vagy sem. A Foxpost oldaláról befotóztam neked a díjtáblázatot, ami szerint te a 800 Ft-os szállítási költség helyett 1200 Ft-ot kértél el, amit kifizettem, csak szóvá tettem, hogy nem korrekt. Az állítólag "fillérekért" vett lemezeidre senki nem licitált csak én. Erről nem tehetek. Egyébként 800-1000 Ft-os áron mástól is meg lehet venni ilyen típusú lemezeket. Szóval nem értem mire vágsz fel. A lemezek minőségével nem volt baj, ez 5-ös, a kommunikáció és hozzáállás a vevőhöz -1-es, ezért adtam semleges értékelést.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ha az, hogy kezdő vaterás kis nézeteltérésnek titulálja, hogy nem tájékozódik a vatera rendszeréről és a postaköltségekről, és emiatt egy szinte fillérekért vett lemez árán utólag, nem túl kedvesen alkudozik, ám legyen, de ez továbbra sem az én hibám, én nem ehhez a stílushoz vagyok szokva. A lemezeket a megvásárolt áron, tökéletes minőségben megkapta, nem értem a semleges értékelést, így sajnálom de nekem ez negatív, és egy bannolás.
Másik fél: Nem számít kezdő vagyok-e vagy sem. A Foxpost oldaláról befotóztam neked a díjtáblázatot, ami szerint te a 800 Ft-os szállítási költség helyett 1200 Ft-ot kértél el, amit kifizettem, csak szóvá tettem, hogy nem korrekt. Az állítólag "fillérekért" vett lemezeidre senki nem licitált csak én. Erről nem tehetek. Egyébként 800-1000 Ft-os áron mástól is meg lehet venni ilyen típusú lemezeket. Szóval nem értem mire vágsz fel. A lemezek minőségével nem volt baj, ez 5-ös, a kommunikáció és hozzáállás a vevőhöz -1-es, ezért adtam semleges értékelést.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ha az, hogy kezdő vaterás kis nézeteltérésnek titulálja, hogy nem tájékozódik a vatera rendszeréről és a postaköltségekről, és emiatt egy szinte fillérekért vett lemez árán utólag, nem túl kedvesen alkudozik, ám legyen, de ez továbbra sem az én hibám, én nem ehhez a stílushoz vagyok szokva. A lemezeket a megvásárolt áron, tökéletes minőségben megkapta, nem értem a semleges értékelést, így sajnálom de nekem ez negatív, és egy bannolás.
Másik fél: Nem számít kezdő vagyok-e vagy sem. A Foxpost oldaláról befotóztam neked a díjtáblázatot, ami szerint te a 800 Ft-os szállítási költség helyett 1200 Ft-ot kértél el, amit kifizettem, csak szóvá tettem, hogy nem korrekt. Az állítólag "fillérekért" vett lemezeidre senki nem licitált csak én. Erről nem tehetek. Egyébként 800-1000 Ft-os áron mástól is meg lehet venni ilyen típusú lemezeket. Szóval nem értem mire vágsz fel. A lemezek minőségével nem volt baj, ez 5-ös, a kommunikáció és hozzáállás a vevőhöz -1-es, ezért adtam semleges értékelést.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pundagabi (1895) (Eladó)
Pozitív
2022.05.07. 12:04:29
3156862571
Minden ok! Ajánlom és köszönöm! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pundagabi (1895) (Eladó)
Pozitív
2022.05.07. 12:04:29
3156862787
Minden ok! Ajánlom és köszönöm! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pundagabi (1895) (Eladó)
Pozitív
2022.05.07. 12:04:29
3156860966
Minden ok! Ajánlom és köszönöm! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pundagabi (1895) (Eladó)
Pozitív
2022.05.07. 12:04:28
3156860867
Minden ok! Ajánlom és köszönöm! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, a megbeszáltek szerint zajlott! Remek Vaterás! Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és korrekt vásárló! Minden rendben zajlott! Ajánlom mindenkinek! Köszönöm! +++Pozitív+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pityesz57 (576) (Eladó)
Pozitív
2022.03.16. 08:03:09
3142808861
Minden rendben történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pityesz57 (576) (Eladó)
Pozitív
2022.03.16. 08:03:09
3142807427
Minden rendben történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bartoktoma (106) (Vevő)
Pozitív
2022.03.12. 05:09:14
3139031789
Minden szuperul ment, megbízható eladó. Ajánlom és köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Majhajlajk (752) (Eladó)
Pozitív
2022.03.09. 07:06:40
3137284631
Kiváló üzleti partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Majhajlajk (752) (Eladó)
Pozitív
2022.03.09. 07:06:39
3137282129
Kiváló üzleti partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
embertervez (333) (Eladó)
Pozitív
2022.03.04. 17:13:27
3136108940
Minden rendben volt, az üzlet gyorsan létrejött
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Konyvek300forinttol (8670) (Eladó)
Pozitív
2022.02.16. 22:03:24
3136146695
Minden rendben ment. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Konyvek300forinttol (8670) (Eladó)
Pozitív
2022.02.16. 22:03:24
3130195580
Minden rendben ment. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, remek VATERÁS! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, remek VATERÁS! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, remek VATERÁS! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos vevő. Köszönöm a vásárlást, remélem még találkozunk! ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++POZITÍV+++ Gyors korrekt Vaterás! Ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++POZITÍV+++ Gyors korrekt Vaterás! Ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
schiszler456 (1035) (Eladó)
Pozitív
2022.02.09. 20:04:53
3133266155
Köszönöm a vásárlást. Az értékelés természetesen pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
schiszler456 (1035) (Eladó)
Pozitív
2022.02.09. 20:04:53
3133545632
Köszönöm a vásárlást. Az értékelés természetesen pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
schiszler456 (1035) (Eladó)
Pozitív
2022.02.09. 20:04:53
3134224757
Köszönöm a vásárlást. Az értékelés természetesen pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
schiszler456 (1035) (Eladó)
Pozitív
2022.02.09. 20:04:53
3133362215
Köszönöm a vásárlást. Az értékelés természetesen pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hendikep007 (124) (Eladó)
Pozitív
2022.02.09. 14:00:30
3128341172
Gyors kapcsolatfelvétel és pontos fizetés. Nagyon elégedett vagyok, köszönök mindent. A+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
