brigitta037 (234) 93.98% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 250 | 317 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 36 | 40 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 16 | 20 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 302 | 377 adásvétel |
| Az eladóként kapott 213 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Azt sajnálom hogy vásárlás előtt nem néztem meg az értékeléseket, mert brigitta037 -nél komolyan kell venni! Fóliás játékot árult(látható a képen,leírásban), és kaptam egy hajszálkarcos bontot játékot.Mivel telefonon nem lehet elérni,emailben megírtam a problémám,erre ism.számon felhívott, és még ő volt felháborodva.Felajánlotta hogy utaljam vissza az árát,de Gatesz555 után nem akartam mégjobban póruljárni. Linkek,az értékeléseik is mutatják (semleges - negatív)Tőled a negatív is jelentéktelen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3x-i megkeresésre nem jelentkezett, a vatera felé igazolva lettek a megkeresések. Majd kaptam egy megértő vaterás pozitív értékelést. Emiatt nem kap negatívot. Nem válaszol a megkeresésre, így az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bajaikriszta (23) (Vevő)
Pozitív
2012.01.12. 11:28:26
1519957622
Nagyon gyors és korrekt partner , azt kaptam a mit kértem és láttam, köszönöm szépen. Elnézést a késői értékelésért.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2341590.Katyjusa (33) (Vevő)
Pozitív
2012.01.11. 18:10:46
1514478476
Jó volt a hozzáállása, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
varadirobi (157) (Vevő)
Pozitív
2012.01.10. 18:58:19
1529316227
Minden rendben ment! Korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék megérkezett csak nem olyan állapotban amilyennek az eladó leírta!Így visszaküldtem és visszakaptam az árát!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
maktuning120 (360) (Eladó)
Pozitív
2012.01.07. 13:49:16
1516965419
Korrekt partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maktuning120 (360) (Eladó)
Pozitív
2012.01.07. 13:49:15
1516962410
Korrekt partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maktuning120 (360) (Eladó)
Pozitív
2012.01.07. 13:49:15
1516963361
Korrekt partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maktuning120 (360) (Eladó)
Pozitív
2012.01.07. 13:49:14
1516958465
Korrekt partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos hibás eszközt kaptam, amivel nem is lett volna gond. Visszaküldtem, azóta se pénz, se áru. A végén már azt is felajánlottam, hogy csak a felét fizesse vissza, hogy ne érezzem magam teljesen átverve. Belement, ígérgetett 1 hónapig, most már a leveleimre sem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
angie-01 (1523) (Eladó)
Pozitív
2012.01.06. 19:24:11
1518482174
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kisebb akadályok ellenére,gyorsan és korrekten lebonyolódott az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.....................
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.karcsivagyok (100) (Vevő)
Pozitív
2012.01.05. 07:48:45
1503052472
Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,gyors.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sajnos men jött létre az én hibámbol!!! korekt és mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gyors, pontos mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, korrekt eladó! Csak ajánlani tudom! A termék hibátlan állapotban van! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kakasiszenszej (3) (Vevő)
Pozitív
2012.01.02. 10:51:00
1519957217
Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt, gyors eladó, minden rendben volt.. csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív értékelést adok, bár nagyon kellemetlen volt, hogy nem került a fa alá a karácsonyi ajándék, mert állítólag rossz címre ment a csomag véletlenül. A hiányzó pöcökegér sem a világ vége, bár azt is illett volna leírni a termékleírásban (akkor is megvettem volna). A legnagyobb bajom a hangposta a megadott telefonon, hívószám nélküli visszahívás és a rossz kommunikáció. (semeddig se tartana egy ímélt megírni, hogy "pénzt megkaptam/csomagot feladtam..."
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.angie-01 (1523) (Eladó)
Pozitív
2012.01.01. 01:08:27
1516117109
Minden a legnagyobb rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
angie-01 (1523) (Eladó)
Pozitív
2012.01.01. 01:07:43
1516107446
Minden a legnagyobb rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó, bátran ajánlom mindenkinek! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sikeresen létrejött!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
solya0107 (90) (Eladó)
Semleges
2011.12.30. 16:30:59
1519332692
A vevő alig vette fel velem a kapcsolatot,és amikor az utalásról lett szó még ő volt fel háborodva hogy a vatera nem lóverseny,több mint 2 hete várok rá sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Több mint 2 hete várok az utalásra ,sajna nem tudok tovább várniAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Személyes átvételkor nem tudtunk megegyezni,így az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pici csúszás volt, de minden sikeresen zárult.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszi sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.288943.burgman384 (337) (Vevő)
Pozitív
2011.12.27. 07:29:02
1518105899
Minden rendben zajlott! Ajánlom a többiek figyelmébe!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom mindenkinek.+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott,korrekt adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
honda680 (6937) (Eladó)
Pozitív
2011.12.23. 18:18:48
1511590070
Minden rendben volt, nagyon gyors, megbízható vásárló. Köszönöm. ++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
honda680 (6937) (Eladó)
Pozitív
2011.12.23. 18:18:48
1511583383
Minden rendben volt, nagyon gyors, megbízható vásárló. Köszönöm. ++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem az kaptam amit megvettem és még én vagyok a hüje !!!Így még soha nem vertek át !!!
Másik fél: Sajnálom hogy ilyen emberek vannak a vaterán kapott egy garanciális laptoppot egy nap alatt soron kivül postáztam neki erre irt egy mailt hogy ö nem ezt kérte ,mondtam küldje vissza és ha sértetlenek a matricák nem szedték szét vissza utalom az árát ,erre kaptam ezt a negativot hogy ö nem cigánykodik, hát azt nem de ez a negativ egy nagy parsztság volt.
No comment.....
Másik fél: ezt a fukar nevü vevöt kerülni kéne nem vette át az árut ,sunyin megvárta mig értékelek utánna adott egy semlegest igy legyél jó bárkivel negativot kellett volna adnom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
civic25 (2264) (Eladó)
Semleges
2011.12.22. 00:54:32
1506287225
Sajnálom 3 hét alatt sem sikerült rendezni az adásvételt, üzenetekre sem válaszol!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kedves , megbizható, rendes eladó volt. Köszönöm.Ajánlom másoknak is ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sziszka-25 (182) (Vevő)
Pozitív
2011.12.20. 07:49:34
1514479070
Minden rendben ment. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbeszéltek szerint zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
benibarnus (125) (Vevő)
Pozitív
2011.12.16. 20:14:32
1508708840
Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szcsabihu (337) (Eladó)
Pozitív
2011.12.15. 07:23:10
1509266510
Megbízható vásárló,semmi panasz nem volt! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szcsabihu (337) (Eladó)
Pozitív
2011.12.15. 07:23:10
1509222785
Megbízható vásárló,semmi panasz nem volt! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
