dudas198 (49) 88.89% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Egy hónap után sem sikerült elutalni a vételárat.Tovább nem várok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment,csakis+++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárlót többször kerestem e-mailban, de csak hitegetett, hogy utalja a termék árát! Senkinek nem ajánlom!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Igérgetés vége csak hitegetés volt!Nem jött létre az aukció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Többszőri e-mail váltást követően nem volt hajlandó lebonyolítani az aukciót. Egy hetet vártam rá, írtam üzenetet is, újraindítom a termék eladását.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
RetroCar_a (235) (Eladó)
Semleges
2011.12.30. 07:09:16
1489024943
Nem jött érte...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött érte...Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, megbízható, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható vásárló,ajánlom mindenkinek!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Malanga1 (2202) (Eladó)
Negatív
2011.11.11. 13:25:29
1482956105
"Nem csapom be ha el tudja nekem rakni nov 4ig akkor aznap egyből utalok." Hát becsapott... Az aukció lejárta 10.10. Ma 11.11.-én negatívan zárom az aukciót és újrahirdetem a cipőt. Annyi gerincet elvártam volna, hogy minimum írsz, isten ments felhívsz, hogy - bocs, de ez, vagy az van.... 3x eladhattam volna a cipőt. NEM AJÁNLOM! NEGATÍV! -------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A többszöri saját határidejére sem rendezte az adás-vételt, csak hitegetést kaptam, erre a termékre pénzt nem.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Malanga1 (2202) (Eladó)
Negatív
2011.11.11. 13:22:30
1480449912
Összesen 8040ft utalást vártam a vásárlótól. Rengeteg levelezésem és első értékelésem után kaptam 5000ft-ot. Ebbe ami belefért postával, az az egyik nadrág, és a pizsi felső. A többit visszautaltam. Ő részéről csak ígérgetés jött, telefonhívásaimat nem fogadta, konkrét kérdéseimre válasz nem érkezett! Ez az adás-vétel 1,5 hónapig zajlott, nem kis idegeskedéssel, gyomorgörccsel. NEM AJÁNLOM! --------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Malanga1 (2202) (Eladó)
Negatív
2011.11.11. 13:21:25
1478197202
Összesen 8040ft utalást vártam a vásárlótól. Rengeteg levelezésem és első értékelésem után kaptam 5000ft-ot. Ebbe ami belefért postával, az az egyik nadrág, és a pizsi felső. A többit visszautaltam. Ő részéről csak ígérgetés jött, telefonhívásaimat nem fogadta, konkrét kérdéseimre válasz nem érkezett! Ez az adás-vétel 1,5 hónapig zajlott, nem kis idegeskedéssel, gyomorgörccsel. NEM AJÁNLOM! --------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
betti197708 (823) (Eladó)
Pozitív
2011.11.08. 19:55:43
1480004216
Minden rendben ment! Ajánlom!!!++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
betti197708 (823) (Eladó)
Pozitív
2011.11.08. 19:55:43
1479696318
Minden rendben ment! Ajánlom!!!++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szeniczey (148) (Eladó)
Semleges
2011.11.08. 14:50:02
1480319590
Majdnem két hónapig hitegetett a termék árának kifizetésével. 2011.09.19-én licitált és a mai napig nem fizette ki!-------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Malanga1 (2202) (Eladó)
Negatív
2011.11.08. 13:44:02
1478454438
"Nem csapom be ha el tudja nekem rakni nov 4ig akkor aznap egyből utalok." Hát becsapott... Az aukció lejárta 09.27. Ma 11.08.-án negatívan zárom az aukciót és újrahirdetem a nadrágot. Annyi gerincet elvártam volna, hogy minimum írsz, isten ments felhívsz, hogy - bocs, de ez, vagy az van.... 3x eladhattam volna a nadrágot. Így miattad én is bajba kerültem. KÖSZÖNÖM! NEGATÍV -------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A többszöri saját határidejére sem rendezte az adás-vételt, csak hitegetést kaptam, pénzt nem.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csupa ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csupa ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csupa ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korika-K1 (392) (Eladó)
Pozitív
2011.11.05. 13:52:17
1487688227
Megbízható partner, mindenkinek ajánlom!Köszönöm a vásárlást! Tegnap feladtam a csomagot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korika-K1 (392) (Eladó)
Pozitív
2011.11.05. 13:52:17
1487873750
Megbízható partner, mindenkinek ajánlom!Köszönöm a vásárlást! Tegnap feladtam a csomagot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
betti197708 (823) (Eladó)
Semleges
2011.10.28. 16:49:27
1474053710
+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, gyors, pontos vevő. Szívből ajánlom őt mindenkinek és köszönöm a vásárlást.++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
piroskag77 (1969) (Eladó)
Pozitív
2011.10.26. 13:17:57
1478456000
Tiszta szívből ajánlom mindenki számára!!!Nagyon kedves,türelmes szimpatikus vásárló! Csupa-csupa++++++++++ Vissza várlak Szeretettel:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nikkki82 (1799) (Eladó)
Pozitív
2011.10.14. 10:02:56
1471014207
Minden rendben ment.+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nikkki82 (1799) (Eladó)
Pozitív
2011.10.14. 10:02:56
1476701592
Minden rendben ment.+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nyunyeszka (1037) (Eladó)
Pozitív
2011.10.08. 19:42:44
1476117178
Kedves,gyors,megbízható partner!Szívből ajánlom mindenkinek!!!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, jó kapcsolattartó vásárló.köszönöm a vásárlást. mindenkinek ajánlom++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek alapján történt mindenkinek csak ajánlani tudom.Csak is +++++++++++++++++++++++++++++++++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek alapján történt mindenkinek csak ajánlani tudom.Csak is +++++++++++++++++++++++++++++++++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
manobohoc_v (1422) (Eladó)
Semleges
2011.08.23. 16:37:54
1461851595
2011.06.19-én az általa lealkudott könyveket megnyerte.Az elején még volt egy-két e-mail váltás,haladékot kért,de azóta eltünt.E-mailre nem válaszol,a vaterára irt levélre sem,pedig azóta volt bent.Telefonja nem kapcsolható.A könyveket újra meghirdetem. Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
manobohoc_v (1422) (Eladó)
Semleges
2011.08.23. 16:36:03
1461855187
2011.06.19-én az általa lealkudott könyveket megnyerte.Az elején még volt egy-két e-mail váltás,haladékot kért,de azóta eltünt.E-mailre nem válaszol,a vaterára irt levélre sem,pedig azóta volt bent.Telefonja nem kapcsolható.A könyveket újra meghirdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
manobohoc_v (1422) (Eladó)
Semleges
2011.08.23. 16:33:54
1461851596
2011.06.19-én az általa lealkudott könyveket megnyerte.Az elején még volt egy-két e-mail váltás,haladékot kért,de azóta eltünt.E-mailre nem válaszol,a vaterára irt levélre sem,pedig azóta volt bent.Telefonja nem kapcsolható.A könyveket újra meghirdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
manobohoc_v (1422) (Eladó)
Semleges
2011.08.23. 16:32:43
1461845495
2011.06.19-én az általa lealkudott könyveket megnyerte.Az elején még volt egy-két e-mail váltás,haladékot kért,de azóta eltünt.E-mailre nem válaszol,a vaterára irt levélre sem,pedig azóta volt bent.Telefonja nem kapcsolható.A könyveket újra meghirdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
manobohoc_v (1422) (Eladó)
Semleges
2011.08.23. 16:23:13
1461845497
2011.06.19-én az általa lealkudott könyveket megnyerte.Az elején még volt egy-két e-mail váltás,haladékot kért,de azóta eltünt.E-mailre nem válaszol,a vaterára irt levélre sem,pedig azóta volt bent.Telefonja nem kapcsolható.A könyveket újra meghirdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kommunikatív,gyors pontos vásárló csak ajánlani tudom mindenkinek.Csak is ++++++++++++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden fontos adatot leírtam, méreteket! az aukcióban. Utolsó napon jelezte, véletlenül licitált. Olvasva a többi értékelését, nem is csodálkozom. A terméket újra meghírdettem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csalari48 (3920) (Eladó)
Pozitív
2011.06.27. 00:14:30
1456180296
+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárló többszöri megkeresésre sem válaszolt! Két hét állt a rendelkezésére,nem volt elég!Az ő általa megnyert cipőt,újra indítom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben, gyorsan ment. Köszönöm a vásárlást! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sargapanda_2010 (130) (Eladó)
Pozitív
2011.06.10. 10:21:53
1457467749
Gyors, pontos, kommunikatív vaterás...köszönöm, ajánlom mindenkinek:)+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nbeuska (2161) (Eladó)
Semleges
2011.06.05. 17:29:37
1456763928
A vásárló többszöri megkeresésre sem válaszolt! Két hét állt a rendelkezésére,nem volt elég!Az ő általa megnyert cipőt,újra indítom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egyeztetésünk után partnerem visszamondta a vásárlást, köszönöm, hogy jelzett. Megbízható, korrekt partner. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, jó kapcsolattartó kedves vásárló, mindenkinek szívből ajánlom.remélem még találkozunk.+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, jó kapcsolattartó kedves vásárló, mindenkinek szívből ajánlom.remélem még találkozunk.+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, jó kapcsolattartó kedves vásárló, mindenkinek szívből ajánlom.remélem még találkozunk.+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST! KORREKT, MEGBÍZHATÓ VÁSÁRLÓ! AJÁNLOM MINDENKINEK:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos,megbízható! Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
