ogrealone (2) 51.14% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
timea0426 (1499) (Eladó)
Negatív
2011.07.07. 11:19:17
1459395307
Csatlakozom a többiekhez!!!Ez sajnos nálam is negatív!Rengeteg dologra licitáltál,nagyon komolytalan dolog másokkal viccelődni!Ha gondod van írnád meg tisztességesen és nem begyűjteni ennyi negatívot!!!Senkinek sem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.timea0426 (1499) (Eladó)
Negatív
2011.07.07. 11:18:39
1459393470
Csatlakozom a többiekhez!!!Ez sajnos nálam is negatív!Rengeteg dologra licitáltál,nagyon komolytalan dolog másokkal viccelődni!Ha gondod van írnád meg tisztességesen és nem begyűjteni ennyi negatívot!!!Senkinek sem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.timea0426 (1499) (Eladó)
Negatív
2011.07.07. 11:18:01
1459393452
Csatlakozom a többiekhez!!!Ez sajnos nálam is negatív!Rengeteg dologra licitáltál,nagyon komolytalan dolog másokkal viccelődni!Ha gondod van írnád meg tisztességesen és nem begyűjteni ennyi negatívot!!!Senkinek sem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.timea0426 (1499) (Eladó)
Negatív
2011.07.07. 11:17:30
1459393449
Csatlakozom a többiekhez!!!Ez sajnos nálam is negatív!Rengeteg dologra licitáltál,nagyon komolytalan dolog másokkal viccelődni!Ha gondod van írnád meg tisztességesen és nem begyűjteni ennyi negatívot!!!Senkinek sem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.timea0426 (1499) (Eladó)
Negatív
2011.07.07. 11:16:49
1459393446
Csatlakozom a többiekhez!!!Ez sajnos nálam is negatív!Rengeteg dologra licitáltál,nagyon komolytalan dolog másokkal viccelődni!Ha gondod van írnád meg tisztességesen és nem begyűjteni ennyi negatívot!!!Senkinek sem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett a termékekért!!timea0426 (1499) (Eladó)
Negatív
2011.07.07. 11:14:52
1459393442
Csatlakozom a többiekhez!!!Ez sajnos nálam is negatív!Rengeteg dologra licitáltál,nagyon komolytalan dolog másokkal viccelődni!Ha gondod van írnád meg tisztességesen és nem begyűjteni ennyi negatívot!!!Senkinek sem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezik a termékekért,elérhetetlen!Mizser_Magdi (904) (Eladó)
Negatív
2011.07.06. 22:08:58
1456736565
Nem fizetett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sandorbea (199) (Eladó)
Negatív
2011.07.06. 16:46:48
1457901036
Nem tudok tovább várni!Többszöri e-mailre sem válaszolt,a címet megírta,hogy hova kell küldeni a csomagot,ezután már nem válaszolt.Egy hónapot vártam!Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sandorbea (199) (Eladó)
Negatív
2011.07.06. 16:46:00
1457898458
Nem tudok tovább várni!Többszöri e-mailre sem válaszolt,a címet megírta,hogy hova kell küldeni a csomagot,ezután már nem válaszolt.Egy hónapot vártam!Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sandorbea (199) (Eladó)
Negatív
2011.07.06. 16:45:19
1455719491
Nem tudok tovább várni!Többszöri e-mailre sem válaszolt,a címet megírta,hogy hova kell küldeni a csomagot,ezután már nem válaszolt.Egy hónapot vártam!Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.davegahan17 (60) (Eladó)
Semleges
2011.07.06. 12:35:38
1458358837
A vevő nem jelentkezett a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.davegahan17 (60) (Eladó)
Semleges
2011.07.06. 12:34:55
1458358763
Az adásvétel nem jött létre. A vevő egyszer sem jelentkezett a termékért. Csak azért nem negatív mert kis összegről van szó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő egyelten 1xer sem vette fel velem a kapcsolatot! 1ft-os aukciót nyert! Csatlakozom a többi negatív adóhoz!Nemajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jelenkezett egyáltalánUgyanúgy jártam mint a többiek.... ugye nem gondoltad, hogy a 101,- Ft-ért megnyert cuccot saját költségen adom fel??? Elüldöd a címed, de pénzt nem. Legalább írhatnál egy sort, hogy bocsi, de mégsem kérem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.zizubella (350) (Eladó)
Negatív
2011.07.04. 10:51:22
1458628791
Sajnálom tovább nem várok!De hogy még válaszra sem méltat...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.milizeli_t (475) (Eladó)
Semleges
2011.07.03. 16:41:36
1458533394
A megnyert 1 Ft-os aukciókat összevárva mióta elküldtem a levelet (június 14.-én) ,hogy mennyi lesz a postaköltség, nem jelentkezett a vevő.Azóta írtam neki még egyszer , hogy tovább nem szeretném kerülgetni itt a holmikat , de arra sem érkezett válasz. Ezúton közlöm hogy a terméket újra aukcióra bocsájtom vagy nekiadom valakinek aki hasznát veszi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: 3 hete nem jelentkezettmilizeli_t (475) (Eladó)
Semleges
2011.07.03. 16:40:32
1455532453
A megnyert 1 Ft-os aukciókat összevárva mióta elküldtem a levelet (június 14.-én) ,hogy mennyi lesz a postaköltség, nem jelentkezett a vevő.Azóta írtam neki még egyszer , hogy tovább nem szeretném kerülgetni itt a holmikat , de arra sem érkezett válasz. Ezúton közlöm hogy a terméket újra aukcióra bocsájtom vagy nekiadom valakinek aki hasznát veszi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: 3 hete nem jelentkezettmilizeli_t (475) (Eladó)
Semleges
2011.07.03. 16:39:50
1455666360
A megnyert 1 Ft-os aukciókat összevárva mióta elküldtem a levelet (június 14.-én) ,hogy mennyi lesz a postaköltség, nem jelentkezett a vevő.Azóta írtam neki még egyszer , hogy tovább nem szeretném kerülgetni itt a holmikat , de arra sem érkezett válasz. Ezúton közlöm hogy a terméket újra aukcióra bocsájtom vagy nekiadom valakinek aki hasznát veszi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: 3 hete nem jelentkezikSe kép, se hang, negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Njudit_74 (882) (Eladó)
Negatív
2011.07.01. 09:40:49
1459162929
Nem jelentkezik, emailekre nem reagál. Megbízhatatlan partner, nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Njudit_74 (882) (Eladó)
Negatív
2011.07.01. 09:40:32
1459162928
Nem jelentkezik, emailekre nem reagál. Megbízhatatlan partner, nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.beleczkib (648) (Eladó)
Negatív
2011.06.30. 21:44:42
1456937317
Azt írta utalta az összeget, de a mai napig sem ért ide. Csatlakozom én is az előttem szólókhoz. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Első levelemre még válaszolt, hogy hamarosan utal, aztán eltűnt, se kép se hang. Sajnálom, 1 hónapot vártam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Első levelemre még válaszolt, hogy hamarosan utal, aztán eltűnt, se kép se hang. Sajnálom, 1 hónapot vártam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.palotasorsolya (628) (Eladó)
Semleges
2011.06.29. 21:05:13
1459299802
Nem érkezett meg a termék ára a mai napig.Sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ladybird333 (526) (Eladó)
Negatív
2011.06.29. 15:23:44
1456815653
Többszöri megkeresésemre se válaszolt, utólérhetetlen! Eltelt egy hónap a vásárlástól,így nem várok rá tovább!Nem értem miért licitál 1 Ft-os termékre, ha nem is érdekli az egész?!és nem akarja megvenni!...nem korrekt senkivel szemben! Nem tudom ajánlani....!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.andy169_a (1088) (Eladó)
Negatív
2011.06.28. 15:35:41
1457157433
Csatlakozom az összes negatívot adóhoz, megbízhatatlan, szerintem direkt szórakozik.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.andy169_a (1088) (Eladó)
Negatív
2011.06.28. 15:34:21
1457154978
Nem kell neki az ingyen áru!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.andy169_a (1088) (Eladó)
Negatív
2011.06.28. 15:33:40
1457127062
Több terméket is megnyert 1Ft-ért,de még arra sem veszi a fáradságot,hogy eljöjjön és elvigye.1,5 hónap elég várakozási idő!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.GyMTunde (1581) (Eladó)
Semleges
2011.06.27. 11:24:57
1457992849
Igérte az utalást, de azután már nem válaszolt a levelemre és nem küldte a vételárat. Sajnálom nem tudok tovább várni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kapellerk (1014) (Eladó)
Semleges
2011.06.27. 10:16:01
1456421573
Az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.duransaint (683) (Eladó)
Negatív
2011.06.26. 09:32:45
1459829704
1 ft-os termékről lenne szó,de nem jelentkezik.Sajnálom,de ez NEGATÍV!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.duransaint (683) (Eladó)
Negatív
2011.06.26. 09:32:08
1459830190
1 ft-os termékről lenne szó,de nem jelentkezik.Sajnálom,de ez NEGATÍV!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.310120.ladri81 (665) (Eladó)
Negatív
2011.06.25. 20:12:04
1456539106
Több mint 3 hetet vártam az áru kifizetésére. Eleinte még hitegetett, hogy mikor utal, később már az emailjeimre sem reagált. Az én türelmem is véges, már eladhattam volna másnak a terméket... Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kutaska07 (648) (Eladó)
Negatív
2011.06.25. 10:03:47
1457463865
A vevő nem utalta a postaköltséget (1 Ft- os termékről van szó), én kerestem először levélben, egyszer elküldte a címét és ígérte, hogy utal. Ez több, mint 11 napja volt. Azóta semmi, legalább szólna, hogy nem kéri a mamuszt. Sajnálom, a terméket újra meghirdetem :( Az aukció 19 napja lejárt, nem várok tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nyuszomuszo5 (94) (Eladó)
Negatív
2011.06.24. 21:25:59
1457402592
Megbízhatatlan partner, senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nyuszomuszo5 (94) (Eladó)
Negatív
2011.06.24. 21:25:15
1456606926
Megbízhatatlan partner, senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nyuszomuszo5 (94) (Eladó)
Negatív
2011.06.24. 21:24:31
1456492366
Megbízhatatlan partner, senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nyuszomuszo5 (94) (Eladó)
Negatív
2011.06.24. 21:23:49
1456114819
Megbízhatatlan partner, senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nyuszomuszo5 (94) (Eladó)
Negatív
2011.06.24. 21:23:06
1456071299
Megbízhatatlan partner, senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nyuszomuszo5 (94) (Eladó)
Negatív
2011.06.24. 21:22:26
1455795298
Úgy gondolom, hogy 3 hét elég volt, többet nem várok! Többször is kerestem, de nem válaszolt! Megbízhatatlan partner, senkinek nem ajánlom! Az ő részéről negatív értékelést nem fogadok el!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nyuszomuszo5 (94) (Eladó)
Negatív
2011.06.24. 21:20:40
1455793712
Úgy gondolom, hogy 3 hét elég volt, többet nem várok! Többször is kerestem, de nem válaszolt! Megbízhatatlan partner, senkinek nem ajánlom! Az ő részéről negatív értékelést nem fogadok el!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nyuszomuszo5 (94) (Eladó)
Negatív
2011.06.24. 21:18:47
1455684137
Úgy gondolom, hogy 3 hét elég volt, többet nem várok! Többször is kerestem, de nem válaszolt! Megbízhatatlan partner, senkinek nem ajánlom! Az ő részéről negatív értékelést nem fogadok el!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nyuszomuszo5 (94) (Eladó)
Negatív
2011.06.24. 21:16:45
1455684118
Úgy gondolom, hogy 3 hét elég volt, többet nem várok! Többször is kerestem, de nem válaszolt! Megbízhatatlan partner, senkinek nem ajánlom! Az ő részéről negatív értékelést nem fogadok el!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nyuszomuszo5 (94) (Eladó)
Negatív
2011.06.24. 20:08:35
1455660567
úgy gondolom, hogy 3 hét elég volt, többet nem várok!Többször is kerestem, de nem válaszolt! Megbízhatatlan partner, senkinek nem ajánlom! Az ő részéről negatív értékelést nem fogadok el!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő a kapcsolatot nem vette fel velem, megkeresésemre nem reagált 1Ft-os termékről van szó ha nem kéri akkor is legalább egy e-mail-ben lemondhatta volna! A negatívot azért adom mert nem történt semmi!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő e-mail-emre nem reagált a kapcsolatot nem vette fel velem