Zsolti28 (67) 88.51% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
minden tökéletes
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden tökéletes
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a 2. táskára is azt az üzenetet kaptam, hogy az éveleji szabadságolások miatt nem tudja beszerezni!március közepén!!!! miért nem olyan terméket árul, ami a birtokában van??
Másik fél: Igaza van, viszont a negatívot VISSZAUTASÍTOM, mivel nem károsítottam meg, hanem rögtön írtam neki egy levelet, hogy pár nap türelmet kérek és jelentkezek!
Az ilyen vevők miatt biztos lesz még egy kettő. A beszállítóimnak nem én vagyok az egyetlen vevője, ezért a készlethiány mindennapos.
10 alternatívát ajánlottam fel neki, egyik sem volt megfelelő. Sajnálom. Nem károsítottam meg.
Van két olyan vevőm aki az egészet kifizette, viszont a táska még nincs itt, ők sem értékeltek negatívra mégsem. Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
449236.D_gabbana (20) (Vevő)
Pozitív
2007.03.25. 12:10:05
19926626
EZ IGEN!!! VATERÁS A JAVÁBOL!!!PROFI ÉS GYORS
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, mindent megbeszéltünk.
Másik fél: Így történt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
még folyamatban.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
250045.SgLeon_a (281) (Vevő)
Pozitív
2007.03.23. 16:20:06
21244057
Adatcsere után 4nappal már a kezemben volt az árú!Teljesen rendben volt minden,maximálisan korrekt volt az ügyintézés!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt,mindent megbeszéltünk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors adás-vétel, kedves, rugalmas. Nagyon köszönöm, az áru gyönyörű! Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció sajnos nem jöt létre az eladó késlekedéséből fakadóan. Remélem, legközelebb sikeresen tudunk üzletelni!
Másik fél: A jövőhét elején már itt is az áru.
A többit már megbezséltük, szép napot!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
207770.domyakos (6) (Vevő)
Negatív
2007.03.22. 17:01:15
20472518
a tranzakció nem sikerült a beszállító csúszása miatt, remélhetőleg
tudjuk pótolni a közeljövőben.
Másik fél: Időközben sikerült pótolni. A negatív értékelés szerencsére csak félreértés.
Remélem kötünk még üzletet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon szép áru, minden a megbeszéltek alapján történt, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
324530.fakanal (0) (Vevő)
Semleges
2007.03.22. 08:44:35
19682163
Sajnos anyagi okok miatt nem jöt létre az adásvétel.
Másik fél: De legalább egy levelet vagy egy telefont megereszthettél volna, hogy bocsi mégsem kell.
Mert amikor hívtalak, beleszóltam, hogy Zsolti vagyok kinyomtad nagyon "korrekt" módón!
Az anyagi okokról meg annyit, hogy AZÉRT NEM VETTE ÁT AZ EGYIK TERMÉKET MERT ÉPPEN THAIFÖLDÖN VETT MAGÁNAK EGY UGYANOLYAT!
SZEGÉNY!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
230481.csicsio_v (2) (Vevő)
Semleges
2007.03.21. 15:52:54
20104533
Nem jutott el időben a küldemény!
Másik fél: Ezt most nem értem, ne haragudj!!!! Feladtam, ahogy megbeszéltük, utánvéttel, ráadásul nem villámáron, hanem kikiáltási áron kapod! Miért kellett ezt írni?
Nem értem!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GYORS!KAPCSOLATTARTÓ PARTNER!MINDENKINEK AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Köszönöm és jó fogadásokat! dkdoky
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors megbizható VATERÁS ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
105941.giugiaro (4) (Vevő)
Pozitív
2007.03.20. 11:30:20
18841425
Minden rendben volt!Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hát "vettem" tőle egy órát amit még azóta se láttam a pénzt pedig elküldtem meg is kapta. Normál levélként adott fel egy órát
Igaz lealkudtam a postaköltséget de ha egyszer elengedi akkor ne sporoljon már 300ftt.Akkor mondja azt h nemengedi el.NA lényeg a lényeg elküldtem az 5000FTt és nem kaptam semmit egy időben válaszoilt az emailokra mostmár arra sem. Ez a negatív nemsokat ér mert max regisztrál egy másik néven.A pénzt nemutalta vissza. Remélem abból a pénzből koszoruút veszel az anyád ...
Másik fél: Az utolsó mondatodat nem kellett vonla sztem írnod, hogy koszorút anyám.....!
Barátom, én feladtam a terméket a TE IGÉNYEID SZERINT, MIVEL TE MONDTAD, HOGY JÓ LESZ ÍGY! ILYEN ESETEKBEN NEM TUDOK FELELŐSSÉGET VÁLLANI! AZ HOGY TE AZ OLCSÓT MÉG LEJJEBB AKAROD ALKUDNI ÉS ÍGY MÉG 5 FT-OT TAKARÉKOSKODNI AZ A TE BAJOD!
Mint írtam is a postánál reklamáltam 30 NAP!!!! az eljárási határidő, utána hoznak döntést, ha nem bírsz várni, akkor tessék adj egy negatívot, lesz@rom!
Normál esetben időgarantált, vagy ajánlott csomagban/levélként adom fel a termékeket, meg lehet kérdezni bárkit. Csak a többi Kedves Vevő NEM A POSTÁN AKAR 10 FT-OT MEGSPÓROLNI!
NEM AJÁNLOM SENKINEK!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos, az eladó Ön hibáján kívül nem jött létre az üzlet.
Másik fél: Annyira sajnálom, remélem találunk alternatívát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kiváló mínőség, gyors preciz üzletkötés
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció nem sikerült a beszállító csúszása miatt, remélhetőleg
tudjuk pótolni a közeljövőben!
Másik fél: Így van sajnos, remélem minél hamarabb pótolni fogom illetve sikerül másik terméket választani.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció nem sikerült a beszállító csúszása miatt, remélhetőleg
tudjuk pótolni a közeljövőben.
Másik fél: Így történt, amint lehetőség lesz rá pótolom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rendben volt minden
Másik fél: Ok.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rendben volt minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
202757.shihtzu_a (5) (Vevő)
Pozitív
2007.03.09. 21:25:29
17834300
korrekt árút kaptam!köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem vagyok megelégedve abszolut,megrendeltem a sapkát és egy hét mulva benyögte, hogy nem tudja küldeni.
Másik fél: Ez a stílus csakis Téged minősít, közöltem, hogy akadozik a beszerzés, azt válaszoltad semmi gond.
A másik sapkára 1500 Ft kedvezményt adtam volna, de az sem jó őfelségének. Most meg ez a hangnem, komolytalan.
Nem hiába a két negatív.....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
229756.GrandHustler_v (43) (Vevő)
Pozitív
2007.03.06. 08:57:24
19328103
Ajánlani tudom mindenkinek, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sandorszilva (357) (Vevő)
Semleges
2007.03.06. 08:21:26
18840481
Még nem történt meg az áru átvétele. Az eladón kívülálló okok miatt késik.
Másik fél: Sajnos így van, lehetőség szerint pótolom ahogy tudom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
401006.tipike (20) (Vevő)
Pozitív
2007.03.05. 18:38:46
18511377
Minden rendben zajlott, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyorsan pontosan zajlott minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hosszú ideig tartott, amíg az árú megérkezett, de egyébként minden rendebn volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tökéletes áru
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tökéletes korreket áru!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Korrekt eladó, csak ajánlani tudom!!! :)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ifjPolgarIstvan (648) (Vevő)
Semleges
2007.02.28. 15:49:49
17883940
Rajta kivül álló okok miattnem jött létre. Korrekt partner.
Másik fél: Legközelebb biztos sikerülni fog.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció nem jött létre. Ennek ellenére megbízható, korrekt partner! Ajánlom mindenkinek!
Másik fél: Legközelebb biztos sikerülni fog.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt partner szép áruval
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kiscsillag_1 (188) (Vevő)
Semleges
2007.02.27. 19:44:16
18767859
Sajnos nem jött létre az üzlet mivel az árút nem tudta beszerezni, de ettől függetlenül kedves és korrekt üzleti partner. Ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Már leírtam, a kedves Vevő is leírta, remélem legközelebb sikerül.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kicsit nőiesebb.de az eladó korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, nagyon rendes!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szívesen vásárolok még töle a jövöben is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
94687.viktorg_a (759) (Vevő)
Pozitív
2007.02.23. 10:57:39
18271970
Korrekt vaterás, ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
221394.helheim_a (95) (Eladó)
Pozitív
2007.02.21. 13:15:20
19826241
minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tökéletes partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azóta is várok az árura!!
Másik fél: Igaza van, remélem elsimulnak a dolgok és pótolni tudom mulasztásomat.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hellokitty01_a (9) (Vevő)
Pozitív
2007.02.19. 22:33:48
20003819
very good:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors és megbízható partner, ezentúl is csak Tőle fogok vásárolni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
