dinoka22 (32) 97.06% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Semleges vélemény: Csak azért adok semlegest mert a vevő ezt kérte tőlem,egyébként negatív,csak túl jóindulatú vagyok.Elmondása szerint több termékre is licitált amiket nem nyert meg és csak az a termék , termékek amiket megnyert postaköltséggel együtt drágák.Felajánlottam több alternatívát , ajándék termékeket , olcsóbb jó kis felsőket kedvezményesen , hogy állom a fele postaköltséget , de egyik variáció se volt számára megfelelő.Nekem ezekért jutalékokat és feltöltési költségeket kell fizetnem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Felelőtlen licitálás , a vatera szabályainak nem JÓL ismeréseAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak azért adok semlegest mert a vevő ezt kérte tőlem,egyébként negatív,csak túl jóindulatú vagyok.Elmondása szerint több termékre is licitált amiket nem nyert meg és csak az a termék , termékek amiket megnyert postaköltséggel együtt drágák.Felajánlottam több alternatívát , ajándék termékeket , olcsóbb jó kis felsőket kedvezményesen , hogy állom a fele postaköltséget , de egyik variáció se volt számára megfelelő.Nekem ezekért jutalékokat és feltöltési költségeket kell fizetnem.No comment.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Felelőtlen licitálás , vatera szabályainak nem JÓL ismeréseAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott!Gyors pontos kommunikatív vásárló.Csak is +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem értékelhető
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható.Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható.Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható.Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható.Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható.Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Szívből ajánlom és köszönöm.+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1164367.IldikeV (1460) (Eladó)
Pozitív
2011.09.05. 08:38:42
1465502392
minden rendben ment ajánlom!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,gyors megbízható vevő!Mindenkinek szívből ajánlom!++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,gyors megbízható vevő!Mindenkinek szívből ajánlom!++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nondracositmihidux (4194) (Eladó)
Pozitív
2011.07.12. 07:52:47
1464471228
Köszönöm a vásárlást, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
giulia8_a (275) (Eladó)
Semleges
2011.07.11. 21:04:45
1463283645
Ez nem jött össze!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: méret problémaAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
giulia8_a (275) (Eladó)
Semleges
2011.07.11. 21:02:48
1463283421
Nem jött össze,látom még ilyet nem vásároltál,ez volt az első,csak leütés előtt szokták nézni a méreteket,ezért tüntetjük fel!!!!!Ez nem így működik itt a vaterán,erre más nem biztos hogy semlegest adna!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: méret problémaAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszi a vásárlást!+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszi a vásárlást!+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves kiváló partner! Az adás-vételt gyorsan lebonyolította. Minden a legnagyobb rendben van. Köszönöm a vásárlást! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
