nyersnenagyiren (117) 94.62% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 123 | 193 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 14 | 15 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 10 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 144 | 218 adásvétel |
| Az eladóként kapott 19 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Betty975_t (554) (Eladó)
Semleges
2011.09.12. 09:51:49
1469746456
Sikerűlt a vevőt elérni,de a magbeszélt időpontig sem tőrtént semmi.Sokáig vártam most már felteszem vissza.
Másik fél: Elnézést kérek Öntől is, ha miattam kellemetlenség érte, de sajnos mivel a 2. babám születése körül komplikációk adódtak, így 1 hónapot töltöttünk kórházban. Sajnos nem igazán adódott lehetőségem, hogy bármire is reagálni tudjak, és sajnos nem Ön volt az egyetlen, de azt hiszem, ez Ön hibámon kívül alakult így.
Még egyszer elnézését kérem!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
boltfelszamolas (1348) (Eladó)
Negatív
2011.09.09. 18:54:53
1471186220
Nem értem az embereket, akik játéknak veszik a licitálgatásokat, pedig ez normál adás-vételnek minősül. Elveszik mástól a lehetőséget, mi eladók pedig súlyos jutalékokat fizetünk. Nem szeretek negatívot adni, de mivel a meghiúsult adás-vételnél ezt kell tenni, így kénytelen vagyok, illetve hogy nem is jelentkezett egyáltalán a vevő, többszöri megkeresésre sem, ez sem épp pozitív hozzáállás, nem is értem felnőtt emberek miért játszanak a másikkal.
Másik fél: Üdvözlöm!
Sajnálom, a miattam ért kellemetlenségért!
De muszáj annyit reagálnom az értékelésére, hogy sajnos önhibámon kívül alakult így a vásárlás.
ugyanis, mikor az Ön termékére licitáltam, második gyermekemmel voltam várandós, a 8. hónapban, mivel a baba koraszülött lett, így 1 hónapot töltöttem kórházban, és ez,épp azután történt, hogy az Ön termékét szerettem volna megvenni.
Még egyszer sajnálom, de higgye el reagálni sem tudtam Önnek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
boltfelszamolas (1348) (Eladó)
Negatív
2011.09.09. 18:54:27
1471185785
Nem értem az embereket, akik játéknak veszik a licitálgatásokat, pedig ez normál adás-vételnek minősül. Elveszik mástól a lehetőséget, mi eladók pedig súlyos jutalékokat fizetünk. Nem szeretek negatívot adni, de mivel a meghiúsult adás-vételnél ezt kell tenni, így kénytelen vagyok, illetve hogy nem is jelentkezett egyáltalán a vevő, többszöri megkeresésre sem, ez sem épp pozitív hozzáállás, nem is értem felnőtt emberek miért játszanak a másikkal.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, megbízható vásárló. Köszönöm szépen! ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fakert_a (2604) (Eladó)
Pozitív
2011.08.17. 15:28:21
1468008158
Pontos,megbízható,korrekt partner.Köszi,nézzél be máskor is.Csakis +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fakert_a (2604) (Eladó)
Pozitív
2011.08.17. 15:28:21
1469677148
Pontos,megbízható,korrekt partner.Köszi,nézzél be máskor is.Csakis +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fakert_a (2604) (Eladó)
Pozitív
2011.08.17. 15:28:21
1467790317
Pontos,megbízható,korrekt partner.Köszi,nézzél be máskor is.Csakis +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fakert_a (2604) (Eladó)
Pozitív
2011.08.17. 15:28:21
1470837789
Pontos,megbízható,korrekt partner.Köszi,nézzél be máskor is.Csakis +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fakert_a (2604) (Eladó)
Pozitív
2011.08.17. 15:28:21
1469124009
Pontos,megbízható,korrekt partner.Köszi,nézzél be máskor is.Csakis +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
marcsi7891 (3583) (Eladó)
Negatív
2011.08.16. 14:14:42
1467647966
Csak a jutalék miatt adok negatívot,pedig szimpatikus kedves partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem kérte a csomagot,legalább korrekt volt mert szólt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mindenelado215 (5957) (Eladó)
Pozitív
2011.08.16. 11:18:44
1468849902
Minden rendben, a megbeszéltek szerint történt. Megbízható, gyors, pontos partner.Köszönöm a vásárlást! Ajánlom másoknak is! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bambino22 (302) (Eladó)
Pozitív
2011.08.11. 19:24:05
1468863097
Kedves, gyors, megbízható vásárló! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
beska76_t (302) (Eladó)
Pozitív
2011.08.11. 15:33:00
1468446576
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves megbízható partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
babakocsicentrum_a (511) (Eladó)
Semleges
2011.08.02. 22:51:08
1464265177
A vevő nem kérte a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem kérte a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
textilpelenka (499) (Eladó)
Pozitív
2011.07.31. 11:19:51
1463177118
Megbízható, korrekt vaterás. Ajánlom.++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lizandra84 (240) (Eladó)
Pozitív
2011.06.24. 10:03:11
1459135939
Korrekt vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
