szines58 (146) 99.32% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 147 | 157 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 9 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 156 | 167 adásvétel |
| Az eladóként kapott 57 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott.Ajánlom mindenkinek.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.Ajánlom mindenkinek.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Trekking1_a (289) (Eladó)
Pozitív
2011.09.01. 04:24:35
1472379708
Megbízható rendes, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
72melinda (1448) (Eladó)
Pozitív
2011.08.27. 05:26:30
1470478670
Köszönöm a vásárlást!Ajánlom mindenkinek!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nikita57_a (402) (Eladó)
Semleges
2011.08.25. 11:44:51
1469844659
Sajnálom hogy nem felelt meg a termék,remélem lesz olyan árum ami esetleg érdekli a partnert. Komoly, korrekt vaterás, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt kedves vásárló +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
926087.evaferi (2267) (Eladó)
Pozitív
2011.08.12. 21:24:57
1466347939
Nagyon kedves, rugalmas, udvarias és megbízható vásárló! Szívesen ajánlom! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pkkriszta (465) (Eladó)
Pozitív
2011.08.10. 12:01:36
1468053457
Minden rendben ment, a vevőt csak ajálani tudom! Köszönöm! Csupa +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bubu001_a (184) (Eladó)
Pozitív
2011.08.01. 07:47:47
1463546864
Minden rendben , gyorsan ment! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mellfekvenc (828) (Eladó)
Pozitív
2011.07.29. 17:16:45
1465539589
Fantasztikus együttműködő, gyors, korrekt.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bogesz911 (181) (Eladó)
Pozitív
2011.07.23. 09:32:56
1463885782
Korrekt, megbízható, rugalmas Vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pankesz251 (228) (Eladó)
Pozitív
2011.07.22. 04:06:16
1467114195
Kiváló,gyors üzletet kötöttünk. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1785495.gyuribacsi78 (23) (Eladó)
Negatív
2011.07.22. 01:46:59
1465538295
A Vásárló délutáni időpontban kereset fel, mivel vidékiek voltak, megprobáltam eleget tenni a szűkséges dolgok lebonyolitására, de nem szereték volna megvásárolni a festményt... csak megszereték volna nézni a képet!
Nem láttam semilyen vásárlási szándékkal rendelkező kézséget!De nem is érdekel az egész a képet már eladtam!
Aki teheti tegye tiltólistára! A végén még én kaptam negativ értékelést !!!
Másik fél: NEM MEGYEK FELESLEGESEN KILOMÉTEREKET HA NINCS VÁSÁRLÁSI SZÁNDÉKOM. A TELEFON SZÁMA SEM ÉLT, VÉGÜL Ö HÍVOTT MÉG ÉN VÁRTAM RÁ EGY ÓRÁT,MEG VOLT MÁR A GALÉRIA AHOL BEVIZSGÁLTÁK VOLNA A KÉPET DE NEM AKART ELJÖNNI CSAK ÖSSZE VISSZA BESZÉLT. ÉN VÁSÁROLNI MENTEM DE ENNYI PÉNZÉRT MEGNÉZEM MIT VESZEK, MÁSKOR NE BECSÜLJE LE A VEVŐT,MILYEN ELADÓ AZ OLYAN AKI AZ UTCÁN BONYOLÍT LE EGY TÖBB SZÁZEZER FORINTOS ADÁS VÉTELT ÉS AZT SE TUDJA MIT ÁRUL A SAJÁT OLDALÁN.VELE ELLENTÉTBEN NEM NEKEM VAN TÖBB NEGATIV ÉRTÉKELÉSEM.!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
konglomeratum (255) (Eladó)
Pozitív
2011.07.21. 20:18:46
1464731168
Megbízható, korrekt üzleti partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben sikerült az eladás!!oevi47
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megtiszteltetés, hogy én adhatom az első értékelést. Legyen üdvözölve a Vaterázók népes táborában! Rendkívül gyors, korrekt, pontos, minőségi Vaterás akit szívből ajánlok másoknak is! Neve, biztos garancia a sikeres adás- vételre! Nagyon sok sikeres, elégedett üzletkötést kívánok. Köszönöm a bizalmát, maximálisan ajánlom mindenkinek!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
