197191.kamikaze209 (43) 97.78% felhasználó összefoglaló oldala

97.78% pozitív visszajelzés
(44 Felhasználó adta)
97.78% pozitív visszajelzés
(44 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 44 46 adásvétel
Semleges: 9 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 54 56 adásvétel
Lakhely: Miskolc
Regisztráció dátuma: 2007.01.13.
Utolsó belépés: 2011.01.20. 21:09
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

198904.enternet_a (177) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2007.06.13. 12:19:39

Termékkód

27148843

Kevés értékelése ellenére sem volt gond az utánvételes bonyolítással. Minden rendben ment. Mindenkinek ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Kellögem (39) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2007.06.11. 00:15:47

Termékkód

26624861

Megbízható vevő, minden simán ment, ajánlani tudom;

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

merailaci (429) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2007.03.18. 21:25:31

Termékkód

20336790

minden OK...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

tigerr_a (169) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2007.03.13. 19:19:45

Termékkód

20098391

Minden rendben volt, köszönöm szépen ;) További sikeres vaterázást kívánok!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

tuningcar_a (80) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2007.02.14. 22:30:02

Termékkód

18607391

Nagyon megbizható partner mindenkinek csak ajánlani tudom maximálisan elégedett vagyok

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

501405.rendi.no (298) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2007.02.01. 11:53:44

Termékkód

17751955

A vevő elégedetlen és jogtalanul szid - eredeti játékot kapott, és nem is karcos a lemez..
Másik fél: a fénymásolt borító nemtudom mióta számít eredetinek,ráadásul annyira gagyi hogymég a festékis kifogyóba volt emiatt csikosan van nyomtatva.a lemez meg nagyon karcos csoda hogy bejön.valótlant nemállítok.végülis a te szemszögedböl valójában még örülhetek hogy eredeti volt a lemez nem másolt.gondolom

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2. oldal / 2 összesen
Oldalszám