Dmnk910 (1117) 97.45% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1146 | 1899 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 76 | 93 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 30 | 34 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1252 | 2026 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1148 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A vártnak megfelelő termékeket kaptunk, tisztán, gondosan csomagolva! Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vártnak megfelelő termékeket kaptunk, tisztán, gondosan csomagolva! Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vártnak megfelelő termékeket kaptunk, tisztán, gondosan csomagolva! Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vártnak megfelelő termékeket kaptunk, tisztán, gondosan csomagolva! Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vártnak megfelelő termékeket kaptunk, tisztán, gondosan csomagolva! Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vártnak megfelelő termékeket kaptunk, tisztán, gondosan csomagolva! Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vártnak megfelelő termékeket kaptunk, tisztán, gondosan csomagolva! Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vártnak megfelelő termékeket kaptunk, tisztán, gondosan csomagolva! Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vártnak megfelelő termékeket kaptunk, tisztán, gondosan csomagolva! Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vártnak megfelelő termékeket kaptunk, tisztán, gondosan csomagolva! Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vártnak megfelelő termékeket kaptunk, tisztán, gondosan csomagolva! Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Caorle2014 (342) (Vevő)
Pozitív
2015.12.03. 23:11:41
2142998480
Az àru megérkezett a mai napon.Köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1079622.kunkor87_v (351) (Vevő)
Pozitív
2015.12.03. 14:34:09
2156599379
Minden rendben volt :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt partner,csakis pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
patricia30 (613) (Vevő)
Pozitív
2015.11.18. 10:29:59
2143006340
Köszönöm,,kapcsolattartó,,,mindenkinek ajánlom,,+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Kedves, pontos vásárló, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Kedves, pontos vásárló, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mauser1898k (659) (Vevő)
Pozitív
2015.11.11. 15:03:49
2133391409
Minden rendben történt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tigger72_a (115) (Vevő)
Pozitív
2015.11.10. 09:17:10
2142430436
csak is+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
varadi.peter (2031) (Eladó)
Pozitív
2015.11.07. 12:40:40
2133087962
Minden rendben zajlott, ajánlom! KÖSZÖNÖM.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit lassan érkezett meg a termék, de nyilván van rá érthető magyarázat. Egyébként az áru kifogástalan. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megadjaaniko (6429) (Eladó)
Negatív
2015.10.29. 14:30:11
2139514418
Sajnálom, egyetlen levelemre sem válaszolt, de a terméket sem fizette ki, a fizetési határidő 2 napja lejárt.
Másik fél: "Profi Eladó"??? Jahhh tényleg. 1000.-Ft alatt nem foglalkozik a postázással, 5 naptári nap alatt fizess neki mert különben...- és az sem számít, hogy hosszúhétvége van, -bankok is zárva- .. és telekommunikációs hálózati hiba nálam...semmi sem szàmít, csak az eladás !!! "Megadjaaniko" könyörtelenül osztja a negatívokat, amint visszanéztem nem csak nekem, másoknak is...
Szomorú, hogy semmi empátia nincs a hölgyben, csak a gyors termék eladás, profit lebeg a szeme előtt... nem fogom ajánlani én sem, a játékot meg inkàbb megveszem külföldön, újként...ott, ahol az Eladó a kívánságomat lesi,türelmes és toleráns...ami jelen esetben "Megadjaaniko"-ról egyáltalán nem mondható el.
Nagyon kedves eladó. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Elég lassan zajlott le az eladás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pisti46szeged (117) (Vevő)
Pozitív
2015.10.19. 15:27:14
2118589154
Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ddubsoldier (77) (Vevő)
Pozitív
2015.10.14. 21:02:09
2119286048
Bátran ajánlom mindenkinek!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cicamica67 (271) (Vevő)
Semleges
2015.10.12. 13:58:33
2118588263
A pulóver nagyon szép, elégedett vagyok ebben a tekintetben. Sajnos az eladóval nagyon nehezen tudtam felvenni a kapcsolatot, ezért pozitív értékelést nem tudok adni! Remélem, hogy a további adás-vétele sikeresebb lesz!
Másik fél: Örülök, hogy tetszett az új polár pulcsi! A Decathlon-ban gyorsabb és kényelmesebb a vásárlás...bár ennél jóval drágább.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Határtalanul kedves, rugalmas, megbízható eladó, sok szeretettel ajánlom másoknak is, Annacska940 néven is! :-D Nagyon köszönöm, minden szuper!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Határtalanul kedves, rugalmas, megbízható eladó, sok szeretettel ajánlom másoknak is, Annacska940 néven is! :-D Nagyon köszönöm, minden szuper!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Határtalanul kedves, rugalmas, megbízható eladó, sok szeretettel ajánlom másoknak is, Annacska940 néven is! :-D Nagyon köszönöm, minden szuper!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Határtalanul kedves, rugalmas, megbízható eladó, sok szeretettel ajánlom másoknak is, Annacska940 néven is! :-D Nagyon köszönöm, minden szuper!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Határtalanul kedves, rugalmas, megbízható eladó, sok szeretettel ajánlom másoknak is, Annacska940 néven is! :-D Nagyon köszönöm, minden szuper!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Határtalanul kedves, rugalmas, megbízható eladó, sok szeretettel ajánlom másoknak is, Annacska940 néven is! :-D Nagyon köszönöm, minden szuper!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Határtalanul kedves, rugalmas, megbízható eladó, sok szeretettel ajánlom másoknak is, Annacska940 néven is! :-D Nagyon köszönöm, minden szuper!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megkaptam. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megkaptam. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
