GGabi987 (76) 80% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 100 | 125 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 24 | 24 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 25 | 27 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 149 | 176 adásvétel |
| Az eladóként kapott 44 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
minden rendben zajlott,elégedett vagyok az eladóval,csak ajánlani tudom másoknak is...köszi...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vikike0331 (533) (Eladó)
Pozitív
2014.02.02. 09:48:52
1849399706
Gyors ,pontos vásárló.Mindenkinek ilyen partnert ajánlok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csokiskex (2972) (Eladó)
Pozitív
2014.01.29. 16:01:26
1848960398
ajánlom++++++++köszönöm!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben csak ajánlom!+++++++++++3
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, megbízható. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
puskasildiko (775) (Vevő)
Pozitív
2014.01.08. 14:55:44
1841105411
Minden tökéletesen lezajlott. Az Eladó gyors, megbízható, kedves, kommunikatív - mindenkinek szívből ajánlom. Tőlem csakis++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tunde666_t (390) (Eladó)
Negatív
2014.01.02. 17:28:51
1831020596
Senkinek se ajánlom!!!.Meg lehet nézni az értékeléseit is :( 1 hónapig vártam,hogy utal,ez nem történt meg többszöri megkeresésemre sem reagált. Majd 1 hónap elteltével arra azért vette a fáradságot,hogy adjon 1 negatívot"nincs mit mondanom" szöveggel. Kedves Gabriella.Mindenki addig nyújtózkodjon,ameddig a pénztárcája engedi.Nem kell feleslegesen senkinél licitálgatni,mint ahogy az értékelésein is látszik. Ha meg a hiba önnél van,akkor az a minimum,hogy nem én kapok negatívot!Te ...............
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő többszöri megkeresésre nem reagált,a termék árát nem utaltaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ekriszta21 (244) (Vevő)
Pozitív
2013.12.31. 22:28:59
1829497076
A termék kicsit eltért a leírtakról, de szerencsére nagyjából orvosolható volt a probléma, ha nem is lett tökéletes a végeredmény. Az eladó törekedett rendezésre, így mindentől eltekintve én megbízhatónak tartom, jó kapcsolattartó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható partner. Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevővel a kapcsolatot felvettem de ígéretei ellenére sem küldte a vételárat!Tovább már nem tudok várni!Negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kedves, gyors, rugalmas eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, rugalmas eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
meszaros86istvan (413) (Eladó)
Pozitív
2013.12.11. 19:15:15
1830106106
kedves gyors megbízható vásárló .csak ajánlani tudom csupa ++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bernadett15_v (52) (Vevő)
Pozitív
2013.12.09. 19:06:32
1829489438
Minden rendben ment, korrekt, megbízható partner.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt,ajánlom másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
e-mailra nem reagált,kinyomta a telefont, nem tudok vele komunikálni :(( sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szonyegker (11409) (Eladó)
Pozitív
2013.10.18. 14:09:00
1806948929
Miden rendben ment,másnak is ajánlom.++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
buffymail (2641) (Eladó)
Pozitív
2013.10.12. 18:08:25
1800421628
Gyors,megbízható partner csak ajánlani tudom!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors vevő. Ajánlom! Csupa +++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható Partner, szívesen ajánlom. Köszönöm a vásárlást:) Csupa++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt és kedves, rugalmas vevő! Sok-sok +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sandrea78 (805) (Eladó)
Pozitív
2013.08.03. 22:25:45
1778696111
Korrekt, megbízható partner! Remélem a jövőben még találkozunk! +++++ Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
antaleszter33 (941) (Eladó)
Pozitív
2013.07.19. 13:18:10
1778658716
Gyors és pontos partner.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
123shadow (400) (Eladó)
Semleges
2013.07.12. 17:31:11
1772051405
A vevő felvette a kapcsolatot velem, de azóta sem küldte a vételárat. Többszöri megkeresésemre sem reagál! Nem szeretek negatívat adni,ezért semleges!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.petererik (831) (Eladó)
Negatív
2013.07.11. 21:16:04
1764672200
A vevő ugyan felvette a kapcsolatot velem, de azóta sem küldte a vételárat. Többszöri megkeresésemre azóta sem reagál. Sajnálom, ez nálam negatív, amennyiben az adás-vétel rendeződik, kérelmezni fogom a negatív értékelés visszavonását.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.beba74_2010 (635) (Eladó)
Semleges
2013.07.08. 11:48:50
1731919379
A vevő végül mégsem küldte a vételárat,és ezek után nem is jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlott! Gyors, korrekt, megbízható vásárló! Mindenkinek bátran ajánlom! Csakis++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő egyszer jelezte a fizetési szándékát,azóta többszöri megkeresésemre még csak nem is válaszolt.A mások problémáival szemben általában megértő vagyok,de ezt a fajta magatartást nem tudom tolerálni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Miketten123 (31) (Eladó)
Pozitív
2013.05.27. 20:38:00
1754868926
Nagyon kedves vevő, dicsérni tudom csak, ++++++++, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Miketten123 (31) (Eladó)
Pozitív
2013.05.27. 20:38:00
1754868929
Nagyon kedves vevő, dicsérni tudom csak, ++++++++, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.calamari69 (472) (Eladó)
Negatív
2013.05.16. 09:56:18
1742588420
Nincs mit hozzátennem....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Villámgyors,kedves,kommunikatív vevő.Csakis pozitív.Tiszta szívből ajánlom mindenkinek!Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves megértő partner ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
andzselika84 (171) (Eladó)
Pozitív
2013.05.06. 12:02:16
1732792793
Megbízható partner!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Josta11 (1003) (Eladó)
Semleges
2013.05.03. 22:26:02
1726701836
Sajnálom, de a vevő nem jelentkezett, nem utalt a megnyert termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem jelentkezett.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Miketten123 (31) (Eladó)
Semleges
2013.04.21. 10:22:27
1740503990
A vevő korrekten, mellébeszélés nélkül tájékoztatott a hibájáról, ezért a hozzáállását és korrektségét pozitívra értékelem.+++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden a legnagyobb rendben ment!!!!!+++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden a legnagyobb rendben ment!!!!!+++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lillabertalan (407) (Vevő)
Pozitív
2013.04.18. 21:46:00
1719989732
Megbízható partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
feketecica78_t (2067) (Eladó)
Pozitív
2013.04.18. 20:44:27
1728042641
Gyors,megbízható vevő, sok+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt Ajánlom másoknak is +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott! Megbízható, korrekt, rugalmas eladó! Nyugodt szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott! Megbízható, korrekt, rugalmas eladó! Nyugodt szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott! Megbízható, korrekt, rugalmas eladó! Nyugodt szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott! Megbízható, korrekt, rugalmas eladó! Nyugodt szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
