konyvmosoly (17396) 99.44%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 2 | 12 | 17098 | 35345 adásvétel |
| Semleges: | 1 | 1 | 737 | 948 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 1 | 98 | 167 adásvétel |
| Összesen: | 3 | 14 | 17933 | 36460 adásvétel |
| Az eladóként kapott 19501 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt!Gyors , megbizható eladó!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Minden rendben, köszönöm a türelmet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Részemről minden rendben ment. Pozitív vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Részemről nem volt probléma, minden rendben ment. Pozitív vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Az eladó jelezte felém hogy sajnos nem tudja eladni a terméket egyéb okok miatt, én ezt megértettem és elfogadtam. Korrekt eladónak tartom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Mindenkinek ajánlom! Korrekt partner! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Köszönöm!Mindenkinek ajánlom, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Komolytalan eladó, önszántából nincs vissza jelzés a rendelésről, semilyen email, amelyben tájékoztatna.Április 20.án rendeltem, majd Április 26.-án ismét. A két időpont között semilyen vissza jelzés nem volt,Április 26.-án írtam emailt mi a rendelésem helyzete.Április 29.-én:Még néhány könyvet keresnek, amint összeállítják a csomagot, jeleznek.Május 4.-én ismét irtam mi a helyzet, a válasz a két évvel ezelőtti beázáskor elkeveredt pár termék, de a héten küldik. Komolytalan vállalkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Komolytalan eladó, önszántából nincs vissza jelzés a rendelésről, semilyen email, amelyben tájékoztatna.Április 20.án rendeltem, majd Április 26.-án ismét. A két időpont között semilyen vissza jelzés nem volt,Április 26.-án írtam emailt mi a rendelésem helyzete.Április 29.-én:Még néhány könyvet keresnek, amint összeállítják a csomagot, jeleznek.Május 4.-én ismét irtam mi a helyzet, a válasz a két évvel ezelőtti beázáskor elkeveredt pár termék, de a héten küldik. Komolytalan vállalkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Komolytalan eladó, önszántából nincs vissza jelzés a rendelésről, semilyen email, amelyben tájékoztatna.Április 20.án rendeltem, majd Április 26.-án ismét. A két időpont között semilyen vissza jelzés nem volt,Április 26.-án írtam emailt mi a rendelésem helyzete.Április 29.-én:Még néhány könyvet keresnek, amint összeállítják a csomagot, jeleznek.Május 4.-én ismét irtam mi a helyzet, a válasz a két évvel ezelőtti beázáskor elkeveredt pár termék, de a héten küldik. Komolytalan vállalkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Komolytalan eladó, önszántából nincs vissza jelzés a rendelésről, semilyen email, amelyben tájékoztatna.Április 20.án rendeltem, majd Április 26.-án ismét. A két időpont között semilyen vissza jelzés nem volt,Április 26.-án írtam emailt mi a rendelésem helyzete.Április 29.-én:Még néhány könyvet keresnek, amint összeállítják a csomagot, jeleznek.Május 4.-én ismét irtam mi a helyzet, a válasz a két évvel ezelőtti beázáskor elkeveredt pár termék, de a héten küldik. Komolytalan vállalkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Komolytalan eladó, önszántából nincs vissza jelzés a rendelésről, semilyen email, amelyben tájékoztatna.Április 20.án rendeltem, majd Április 26.-án ismét. A két időpont között semilyen vissza jelzés nem volt,Április 26.-án írtam emailt mi a rendelésem helyzete.Április 29.-én:Még néhány könyvet keresnek, amint összeállítják a csomagot, jeleznek.Május 4.-én ismét irtam mi a helyzet, a válasz a két évvel ezelőtti beázáskor elkeveredt pár termék, de a héten küldik. Komolytalan vállalkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Komolytalan eladó, önszántából nincs vissza jelzés a rendelésről, semilyen email, amelyben tájékoztatna.Április 20.án rendeltem, majd Április 26.-án ismét. A két időpont között semilyen vissza jelzés nem volt,Április 26.-án írtam emailt mi a rendelésem helyzete.Április 29.-én:Még néhány könyvet keresnek, amint összeállítják a csomagot, jeleznek.Május 4.-én ismét irtam mi a helyzet, a válasz a két évvel ezelőtti beázáskor elkeveredt pár termék, de a héten küldik. Komolytalan vállalkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Komolytalan eladó, önszántából nincs vissza jelzés a rendelésről, semilyen email, amelyben tájékoztatna.Április 20.án rendeltem, majd Április 26.-án ismét. A két időpont között semilyen vissza jelzés nem volt,Április 26.-án írtam emailt mi a rendelésem helyzete.Április 29.-én:Még néhány könyvet keresnek, amint összeállítják a csomagot, jeleznek.Május 4.-én ismét irtam mi a helyzet, a válasz a két évvel ezelőtti beázáskor elkeveredt pár termék, de a héten küldik. Komolytalan vállalkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Komolytalan eladó, önszántából nincs vissza jelzés a rendelésről, semilyen email, amelyben tájékoztatna.Április 20.án rendeltem, majd Április 26.-án ismét. A két időpont között semilyen vissza jelzés nem volt,Április 26.-án írtam emailt mi a rendelésem helyzete.Április 29.-én:Még néhány könyvet keresnek, amint összeállítják a csomagot, jeleznek.Május 4.-én ismét irtam mi a helyzet, a válasz a két évvel ezelőtti beázáskor elkeveredt pár termék, de a héten küldik. Komolytalan vállalkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Komolytalan eladó, önszántából nincs vissza jelzés a rendelésről, semilyen email, amelyben tájékoztatna.Április 20.án rendeltem, majd Április 26.-án ismét. A két időpont között semilyen vissza jelzés nem volt,Április 26.-án írtam emailt mi a rendelésem helyzete.Április 29.-én:Még néhány könyvet keresnek, amint összeállítják a csomagot, jeleznek.Május 4.-én ismét irtam mi a helyzet, a válasz a két évvel ezelőtti beázáskor elkeveredt pár termék, de a héten küldik. Komolytalan vállalkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Komolytalan eladó, önszántából nincs vissza jelzés a rendelésről, semilyen email, amelyben tájékoztatna.Április 20.án rendeltem, majd Április 26.-án ismét. A két időpont között semilyen vissza jelzés nem volt,Április 26.-án írtam emailt mi a rendelésem helyzete.Április 29.-én:Még néhány könyvet keresnek, amint összeállítják a csomagot, jeleznek.Május 4.-én ismét irtam mi a helyzet, a válasz a két évvel ezelőtti beázáskor elkeveredt pár termék, de a héten küldik. Komolytalan vállalkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Komolytalan eladó, önszántából nincs vissza jelzés a rendelésről, semilyen email, amelyben tájékoztatna.Április 20.án rendeltem, majd Április 26.-án ismét. A két időpont között semilyen vissza jelzés nem volt,Április 26.-án írtam emailt mi a rendelésem helyzete.Április 29.-én:Még néhány könyvet keresnek, amint összeállítják a csomagot, jeleznek.Május 4.-én ismét irtam mi a helyzet, a válasz a két évvel ezelőtti beázáskor elkeveredt pár termék, de a héten küldik. Komolytalan vállalkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Komolytalan eladó, önszántából nincs vissza jelzés a rendelésről, semilyen email, amelyben tájékoztatna.Április 20.án rendeltem, majd Április 26.-án ismét. A két időpont között semilyen vissza jelzés nem volt,Április 26.-án írtam emailt mi a rendelésem helyzete.Április 29.-én:Még néhány könyvet keresnek, amint összeállítják a csomagot, jeleznek.Május 4.-én ismét irtam mi a helyzet, a válasz a két évvel ezelőtti beázáskor elkeveredt pár termék, de a héten küldik. Komolytalan vállalkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Komolytalan eladó, önszántából nincs vissza jelzés a rendelésről, semilyen email, amelyben tájékoztatna.Április 20.án rendeltem, majd Április 26.-án ismét. A két időpont között semilyen vissza jelzés nem volt,Április 26.-án írtam emailt mi a rendelésem helyzete.Április 29.-én:Még néhány könyvet keresnek, amint összeállítják a csomagot, jeleznek.Május 4.-én ismét irtam mi a helyzet, a válasz a két évvel ezelőtti beázáskor elkeveredt pár termék, de a héten küldik. Komolytalan vállalkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Komolytalan eladó, önszántából nincs vissza jelzés a rendelésről, semilyen email, amelyben tájékoztatna.Április 20.án rendeltem, majd Április 26.-án ismét. A két időpont között semilyen vissza jelzés nem volt,Április 26.-án írtam emailt mi a rendelésem helyzete.Április 29.-én:Még néhány könyvet keresnek, amint összeállítják a csomagot, jeleznek.Május 4.-én ismét irtam mi a helyzet, a válasz a két évvel ezelőtti beázáskor elkeveredt pár termék, de a héten küldik. Komolytalan vállalkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Komolytalan eladó, önszántából nincs vissza jelzés a rendelésről, semilyen email, amelyben tájékoztatna.Április 20.án rendeltem, majd Április 26.-án ismét. A két időpont között semilyen vissza jelzés nem volt,Április 26.-án írtam emailt mi a rendelésem helyzete.Április 29.-én:Még néhány könyvet keresnek, amint összeállítják a csomagot, jeleznek.Május 4.-én ismét irtam mi a helyzet, a válasz a két évvel ezelőtti beázáskor elkeveredt pár termék, de a héten küldik. Komolytalan vállalkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Komolytalan eladó, önszántából nincs vissza jelzés a rendelésről, semilyen email, amelyben tájékoztatna.Április 20.án rendeltem, majd Április 26.-án ismét. A két időpont között semilyen vissza jelzés nem volt,Április 26.-án írtam emailt mi a rendelésem helyzete.Április 29.-én:Még néhány könyvet keresnek, amint összeállítják a csomagot, jeleznek.Május 4.-én ismét irtam mi a helyzet, a válasz a két évvel ezelőtti beázáskor elkeveredt pár termék, de a héten küldik. Komolytalan vállalkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Komolytalan eladó, önszántából nincs vissza jelzés a rendelésről, semilyen email, amelyben tájékoztatna.Április 20.án rendeltem, majd Április 26.-án ismét. A két időpont között semilyen vissza jelzés nem volt,Április 26.-án írtam emailt mi a rendelésem helyzete.Április 29.-én:Még néhány könyvet keresnek, amint összeállítják a csomagot, jeleznek.Május 4.-én ismét irtam mi a helyzet, a válasz a két évvel ezelőtti beázáskor elkeveredt pár termék, de a héten küldik. Komolytalan vállalkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Komolytalan eladó, önszántából nincs vissza jelzés a rendelésről, semilyen email, amelyben tájékoztatna.Április 20.án rendeltem, majd Április 26.-án ismét. A két időpont között semilyen vissza jelzés nem volt,Április 26.-án írtam emailt mi a rendelésem helyzete.Április 29.-én:Még néhány könyvet keresnek, amint összeállítják a csomagot, jeleznek.Május 4.-én ismét irtam mi a helyzet, a válasz a két évvel ezelőtti beázáskor elkeveredt pár termék, de a héten küldik. Komolytalan vállalkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Komolytalan eladó, önszántából nincs vissza jelzés a rendelésről, semilyen email, amelyben tájékoztatna.Április 20.án rendeltem, majd Április 26.-án ismét. A két időpont között semilyen vissza jelzés nem volt,Április 26.-án írtam emailt mi a rendelésem helyzete.Április 29.-én:Még néhány könyvet keresnek, amint összeállítják a csomagot, jeleznek.Május 4.-én ismét irtam mi a helyzet, a válasz a két évvel ezelőtti beázáskor elkeveredt pár termék, de a héten küldik. Komolytalan vállalkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Komolytalan eladó, önszántából nincs vissza jelzés a rendelésről, semilyen email, amelyben tájékoztatna.Április 20.án rendeltem, majd Április 26.-án ismét. A két időpont között semilyen vissza jelzés nem volt,Április 26.-án írtam emailt mi a rendelésem helyzete.Április 29.-én:Még néhány könyvet keresnek, amint összeállítják a csomagot, jeleznek.Május 4.-én ismét irtam mi a helyzet, a válasz a két évvel ezelőtti beázáskor elkeveredt pár termék, de a héten küldik. Komolytalan vállalkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Komolytalan eladó, önszántából nincs vissza jelzés a rendelésről, semilyen email, amelyben tájékoztatna.Április 20.án rendeltem, majd Április 26.-án ismét. A két időpont között semilyen vissza jelzés nem volt,Április 26.-án írtam emailt mi a rendelésem helyzete.Április 29.-én:Még néhány könyvet keresnek, amint összeállítják a csomagot, jeleznek.Május 4.-én ismét irtam mi a helyzet, a válasz a két évvel ezelőtti beázáskor elkeveredt pár termék, de a héten küldik. Komolytalan vállalkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Komolytalan eladó, önszántából nincs vissza jelzés a rendelésről, semilyen email, amelyben tájékoztatna.Április 20.án rendeltem, majd Április 26.-án ismét. A két időpont között semilyen vissza jelzés nem volt,Április 26.-án írtam emailt mi a rendelésem helyzete.Április 29.-én:Még néhány könyvet keresnek, amint összeállítják a csomagot, jeleznek.Május 4.-én ismét irtam mi a helyzet, a válasz a két évvel ezelőtti beázáskor elkeveredt pár termék, de a héten küldik. Komolytalan vállalkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Komolytalan eladó, önszántából nincs vissza jelzés a rendelésről, semilyen email, amelyben tájékoztatna.Április 20.án rendeltem, majd Április 26.-án ismét. A két időpont között semilyen vissza jelzés nem volt,Április 26.-án írtam emailt mi a rendelésem helyzete.Április 29.-én:Még néhány könyvet keresnek, amint összeállítják a csomagot, jeleznek.Május 4.-én ismét irtam mi a helyzet, a válasz a két évvel ezelőtti beázáskor elkeveredt pár termék, de a héten küldik. Komolytalan vállalkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Komolytalan eladó, önszántából nincs vissza jelzés a rendelésről, semilyen email, amelyben tájékoztatna.Április 20.án rendeltem, majd Április 26.-án ismét. A két időpont között semilyen vissza jelzés nem volt,Április 26.-án írtam emailt mi a rendelésem helyzete.Április 29.-én:Még néhány könyvet keresnek, amint összeállítják a csomagot, jeleznek.Május 4.-én ismét irtam mi a helyzet, a válasz a két évvel ezelőtti beázáskor elkeveredt pár termék, de a héten küldik. Komolytalan vállalkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Komolytalan eladó, önszántából nincs vissza jelzés a rendelésről, semilyen email, amelyben tájékoztatna.Április 20.án rendeltem, majd Április 26.-án ismét. A két időpont között semilyen vissza jelzés nem volt,Április 26.-án írtam emailt mi a rendelésem helyzete.Április 29.-én:Még néhány könyvet keresnek, amint összeállítják a csomagot, jeleznek.Május 4.-én ismét irtam mi a helyzet, a válasz a két évvel ezelőtti beázáskor elkeveredt pár termék, de a héten küldik. Komolytalan vállalkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Komolytalan eladó, önszántából nincs vissza jelzés a rendelésről, semilyen email, amelyben tájékoztatna.Április 20.án rendeltem, majd Április 26.-án ismét. A két időpont között semilyen vissza jelzés nem volt,Április 26.-án írtam emailt mi a rendelésem helyzete.Április 29.-én:Még néhány könyvet keresnek, amint összeállítják a csomagot, jeleznek.Május 4.-én ismét irtam mi a helyzet, a válasz a két évvel ezelőtti beázáskor elkeveredt pár termék, de a héten küldik. Komolytalan vállalkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Komolytalan eladó, önszántából nincs vissza jelzés a rendelésről, semilyen email, amelyben tájékoztatna.Április 20.án rendeltem, majd Április 26.-án ismét. A két időpont között semilyen vissza jelzés nem volt,Április 26.-án írtam emailt mi a rendelésem helyzete.Április 29.-én:Még néhány könyvet keresnek, amint összeállítják a csomagot, jeleznek.Május 4.-én ismét irtam mi a helyzet, a válasz a két évvel ezelőtti beázáskor elkeveredt pár termék, de a héten küldik. Komolytalan vállalkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendbwn ment.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Az eladó nem elérhető, nem reagál, nem válaszol, nem kommunikál többszöri megkeresésre sem. Komolytalan, messzire kerülendő. Soha többet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Minden rendben történt, köszönöm a remek könyveket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Minden rendben történt, köszönöm a remek könyveket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
minden a megbeszéltek szerint történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Minden rendben volt, köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos semmilyen konkrét visszajelzés nem érkezett érdeklődésemre az eladótól arra vonatkozóan, hogy miért nem produkálta a megvett terméket az általa szabott határidőn belül, vagy azon túl.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Minden rendben ment, korrekt eladó, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt Eladó! Maximálisan ajánlom mindenkinek! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Nem tudok beírni ide semmit.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlott,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Némi fennakadással, de azért megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
konyvmosoly (17396) 99.44%
2026.06.19. 13:17:43
konyvmosoly (17396) 99.44%
2026.05.15. 06:28:23
konyvmosoly (17396) 99.44%
2026.05.15. 06:27:45
konyvmosoly (17396) 99.44%
2026.05.15. 06:24:58
konyvmosoly (17396) 99.44%
2026.05.15. 06:22:49
konyvmosoly (17396) 99.44%
2026.05.15. 06:22:28
konyvmosoly (17396) 99.44%
2026.05.15. 06:21:59
konyvmosoly (17396) 99.44%
2026.05.04. 13:56:18
konyvmosoly (17396) 99.44%
2026.04.28. 15:36:57
