konyvmosoly (17396) 99.44%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 3 | 14 | 17098 | 35348 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 1 | 737 | 948 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 1 | 98 | 167 adásvétel |
| Összesen: | 3 | 16 | 17933 | 36463 adásvétel |
| Az eladóként kapott 19504 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Némi fennakadással, de azért megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Azért pozitív, mert szólt hogy épp beáztak és sajnos tönkrement a könyv, és ez rendjén is való.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon kedves eladó köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves eladó köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
aZ ELADÓ TÖBB E-MAIL-RE SEM VÁLASZOLT, A TRANZAKCIÓ NEM JÖTT LÉTRE! SAJNÁLOM.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt, megbízható eladó, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nem kommunikál! Két hét alatt az e-mail-ekre nem válaszolt és telefonon sem lehet elérni. Én nem várok hetekeig néhány termékre! Komolytalan eladó!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó nem kommunikál! Két hét alatt az e-mail-ekre nem válaszolt és telefonon sem lehet elérni. Én nem várok hetekeig néhány termékre! Komolytalan eladó!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlott, ajánlott eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden oké
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos az eladó egy hét múlva sem keresett. Sem emailben és telefonon sem próbálta felvenni a kapcsolatot a velem. A negyedik hívásom után lemondtam a termék megvásárlásáról.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megkaptam a könyveket! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, köszönettel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, gyorsan ment. Elégedett vagyok, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos és menbízható partner, jó szívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak szuperlatívuszokban tudok az eladóról beszélni. ez úton is köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Máskor is szívesen vásárolnék az Eladótól.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megízhtó partner, csak ajánalni tudom! 1A+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megízhtó partner, csak ajánalni tudom! 1A+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó eltűnt, semmilyen megkeresésre nem válaszol. Lehet hogy önhibáján kívül nincs lehetősége válaszolni, feladni termékeket.. mert pl. kórházba került.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben történt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megszakadt a kommunikáció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megszakadt a kommunikáció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nem kommunikál! Február közepén rendeltem néhány könyvet, ma már március 1 van. Többet nem várok! Az eldónak azóta két e-mail -t is írtam, egyikre sem válaszol, telefonon nem lehet elérni. Komolytalan eladó, abszolut tiltólistás!!! ...csak azt nem értem, hogy minek árul a vaterán az ilyen, aki nem foglalkozik a vevőkkel? ...vagy csak azokkal, aki nem "komolyabb" összegért vásárolnak?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tovább nem tudok várni. Beszéltem az eladóval telefonon. Volna egy csomag ajánlatom + ez a könyv. Mondta megnézi és jelentkezik, mely még mindig nem történt meg. A fentiek miatt elállok a vásárlási szándékomtól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, korrekt Vaterás, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, korrekt Vaterás, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, korrekt Vaterás, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, korrekt Vaterás, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, korrekt Vaterás, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindennel maximálisan meg voltam elégedve.+++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm szépen!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, megbízható és gyors eladó! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt Eladó, a könyvvásárlás teljesen rendben ment. Jó szívvel ajánlom mindenkinek. Köszönöm az adásvételt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
konyvmosoly (17396) 99.44%
2026.06.19. 13:17:43
konyvmosoly (17396) 99.44%
2026.05.15. 06:28:23
konyvmosoly (17396) 99.44%
2026.05.15. 06:27:45
konyvmosoly (17396) 99.44%
2026.05.15. 06:24:58
konyvmosoly (17396) 99.44%
2026.05.15. 06:22:49
konyvmosoly (17396) 99.44%
2026.05.15. 06:22:28
konyvmosoly (17396) 99.44%
2026.05.15. 06:21:59
konyvmosoly (17396) 99.44%
2026.05.04. 13:56:18
konyvmosoly (17396) 99.44%
2026.04.28. 15:36:57
