ADAMOVH (1282) 97.48% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1316 | 1538 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 70 | 70 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 34 | 37 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1420 | 1645 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1497 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pinterzsolt72 (137) (Vevő)
Pozitív
2012.07.13. 08:17:38
1602961721
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket június 21-én ütöttem le, és a mai napig nem sikerült rendezni az adásvételt. Úgy érzem, a tőlem telhetőt megtettem, több alkalommal kerestem telefonon (kétszer beszéltem is vele), emailt is több alkalommal írtam, sajnos hiába..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A telefont sosem vette fel.2 hét után kaptam meg az árút.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Segítőkész,gyors adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az aukciót leütöttem 1 hónapja! az eladó nem elérhető se telefonon se email címén , megbízhatatlan eladó senkinek nem ajánlom aki venni szeretne tőle.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pedig jól indult...DE! Több mint 2! hete nem tudok kapcs.ba lépni senkivel a megadott tel. számon, e-mail címen...Írásaimra válasz sincs! Ily' mentalitással inkább társkereső oldalon tetszelegj, ne vaterázz! (ott talán megtalálod a nemi identitásodhoz illő társat, aki kivárja válaszod...)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ugylet rendben letrejott szemelyes atvetellel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hiányzik a termékből az egyik legfontosabb alkatrész, a szívató, így használhatatlan. Ezt nem említette, azt írta teljesen gyári, mindene megvan, kérésre nem csinált több fényképet, gondolom azért, mert akkor láttam volna hogy hiányos. Telefont nem veszi fel, emailre nem válaszol. SOHA NE VEGYETEK TŐLE POSTÁN KERESZTÜL SEMMIT! Esetleg személyesen, de én ezek után semmit nem veszek tőle soha többet. Hatalmas negatív értékelés, mert ez átverés!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden korrekt és jó volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok!!!! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, mégegyszer köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SuperBazar (4543) (Eladó)
Negatív
2012.07.08. 22:46:36
1605537776
A kedves "Vásárló" közel egy hónapja rendelte meg a terméket. Utalás nem érkezett részéről. Leveleinkre nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A kommunikáció igen nehézkes. A termék lapján rákérdeztem: "a hátán az adatlapot. Valami olyasminak kéne rajta lenni: "Digitek Crusc EASY SC sr.Nr. 0234 903.03.1632 E07 Batch: 295 8127593" Legalábbis az enyémen ez van. :-) Minden funkciója működik?" "Tisztelt ADAMOVH! még 1 kérdés: sportcity-hez oldalkitámasztód van-e." A termék nem az a típus. az adatlapját azért gondosan lekaparták. Az oldalkitámasztó szintén nem erre a típusra való. Hát röviden ennyi. igaz azóta inaktív. icaL.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.yamahaTT600 (4) (Vevő)
Semleges
2012.07.08. 15:19:54
1521378026
A kipuff teljesen használhatatlan állapotban volt, a belseje szét volt rohadva, még szerencse, hogy nekem csak az összekötő csőre volt szükségem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, gyors, megbízható partner! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden ok volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm,minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden oké volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden o.k.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket töbszöri telefonos egyeztetés után sem kaptam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitiv++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, korrekt vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.15068597.Jovanni6 (36) (Vevő)
Pozitív
2012.07.04. 22:06:06
1596082322
Minden rendben zajlot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kaporszaki (324) (Eladó)
Pozitív
2012.07.04. 19:26:00
1603403489
A megbeszéltek szerint.Korrekt ,gyors partner.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, teljesen korrekt volt az eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyon szupi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden o.k. !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden oké
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szarvasbogar67 (199) (Vevő)
Pozitív
2012.07.02. 15:47:03
1605161204
minden rendben lezajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gizmomajszter (11) (Vevő)
Negatív
2012.07.02. 15:16:31
1602486983
Ilyen egy alkalmatlan eladót soha nem találtam!!! undórító!!!! nem válaszol a levelekre nem elérhető!!! nem fogok rá várni örökké!! SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos azegyeztetésünk pontatlan volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többszöri megkeresés után sem kaptam meg a számlaszámot, ahova utaltam volna a pénzt. Nekem nagyon sürgős lett volna az árú, tovább nem tudtam várni (3 nap) ezért elálltam a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlott!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3343716.szemicar (1) (Vevő)
Pozitív
2012.07.01. 14:08:09
1586398556
minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyurkoka44 (774) (Vevő)
Pozitív
2012.07.01. 11:39:01
1589903501
Minden OK!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyurkoka44 (774) (Vevő)
Pozitív
2012.07.01. 11:39:01
1589911994
Minden OK!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyurkoka44 (774) (Vevő)
Pozitív
2012.07.01. 11:39:01
1589910575
Minden OK!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyurkoka44 (774) (Vevő)
Pozitív
2012.07.01. 11:39:01
1589909396
Minden OK!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fireman75_a (16) (Vevő)
Pozitív
2012.06.30. 20:07:00
1583901491
Oké volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Alapjában véve nem volt gond, de nem volt 100%-os a termék működése. Egyébként +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.