Baby_Bogyo (-18) 30.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nov.5.-én megnyerte az aukciómat! Fizetési haladékot is adtam, arra hivatkozott, hogy nem volt otthon így nem tud utalni! Sajnos tovább már nem tudok várni!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
emesmester (77) (Eladó)
Pozitív
2010.11.23. 17:13:18
1291892795
Minden rendben ment. Csak is ajánlani tudom. ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nov 4-én nyerte meg az aukciómat,de nem jelentkezett.Nov 8-án már én irtam neki,hogy milyen szlaszámra várom a pénzt,de semmi reakció nov 16-án ismét,hogy fizessen rózsaszin csekken de erre se ir vissza pénz sehol pedig mindennap látom bejár ide is
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kriszta1982 (55) (Eladó)
Pozitív
2010.11.17. 07:58:46
1301855204
Megbízható gyors vásárló,csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kriszta1982 (55) (Eladó)
Pozitív
2010.11.17. 07:58:11
1301855094
Megbízható gyors vásárló,csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DNikoletta1 (214) (Eladó)
Semleges
2010.11.15. 11:25:18
1296688876
nemértem???!!!!megnyert egy terméket, 2ft-ért! és 72ora elteltével sem jelentkezett!! küldtem egy e-mail, de nem fogok heteket várni! szerintem ha valaki megnyer egy aukciot, az a minimum hogy jelentkezik:( szerintem nem megbizható vevö! SAJNÁLOM:(
Másik fél: Elrontottam a visszavonást kérem engedjenek újra értékelni!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, megbízható partner +++++++++++++33
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
