SzekelyFoldiek (2332) 100%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 2324 | 3502 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2329 | 3507 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2478 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Tökéletes eladó, remek áru!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, köszönöm :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuper eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek eladó, köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hibátlan!Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, előzékeny, pontos partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Termék ár/érték arány rendben, csomagolás rendben, posta gyors azaz szintén rendben. Ilyen egy korrekt üzlet. Köszönöm. Az eladót természetesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, minden rendben ment. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Vékony anyag, hitvány minőség, talán virágcserép alá jó lesz.
Másik fél: Először nem volt pénze, heteket vártam rá, hogy fizessen. A pénz beérkezését követően azonnal
feladtam, másnap jött a postától az értesítés, hogy átvette. Ennek ellenére kb. 1 hét után írt
felháborodva, hogy nem kapta meg a terméket. Azonnal elküldtem a postai nyomkövetőt, miszerint
átvette. Jaaa, összekeverte a küldeményeit, a mienk valóban megérkezett, köszöni, minden rendben.
Erre most kiderül, hogy "virágcserép alá talán jó lesz". Mi? Vélhetően a keveredés még mindig tart a fejében :D
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, köszönöm. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner,szívesen ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható partner! Szép terméket kaptam jó áron! Ajánlom mindenkinek! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Kedves, gyors, együttműködő, kommunikatív eladó. A termék pedig jó minőségű, praktikus játék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Kedves, gyors, együttműködő, kommunikatív eladó. A termék pedig jó minőségű, praktikus játék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Kedves, gyors, együttműködő, kommunikatív eladó. A termék pedig jó minőségű, praktikus játék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Kedves, gyors, együttműködő, kommunikatív eladó. A termék pedig jó minőségű, praktikus játék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm! Minden rendben van! Pozitív++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK, korrekt és gyors vaterás ! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyorsak pontosak,korrektek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. köszönöm:+++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyorsan pontosan megérkezett az áru
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben köszönöm.+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon megvagyok elégedve!!! Gyors, pontos információk! Gyors megegyezés! Gyors tranzakció! Kiváló partner!!! Mindenkinek szívesen ajánlom!!!++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,pontos és megbízható eladó. Gyorsan,pontosan és kiváló minőségben szállította le a megrendelt árut. Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors, precíz eladó, minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.november57 (169) (Vevő)
Pozitív
2018.04.14. 11:25:55
2605113314
Korrekt,megbízható partner.Mindenkinek ajánlom++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm szépen. A kedves eladót mindenkinek ajánlom. +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, rugalmas,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.valeria980 (323) (Vevő)
Pozitív
2018.03.12. 19:53:49
2597145770
Tökéletesen elégedett voltam
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Regisztráció nélküli vásárló (Vevő)
Pozitív
2018.03.12. 09:18:40
2563311518
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Regisztráció nélküli vásárló (Vevő)
Pozitív
2018.03.12. 09:18:40
2580524423
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Regisztráció nélküli vásárló (Vevő)
Pozitív
2018.03.12. 09:18:40
2578273136
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt,gyorsan megkaptam a vásárolt árút. Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt,gyorsan megkaptam a vásárolt árút. Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt,gyorsan megkaptam a vásárolt árút. Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
orodzedina93 (1) (Vevő)
Pozitív
2018.02.28. 07:25:30
2588697791
Minden rendben volt, köszönöm szépen! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:34568407 (75) (Vevő)
Pozitív
2018.02.27. 16:53:58
2589204395
Megbízható eladó.Minden rendben volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, kedves eladó, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, kapcsolattartó, kedves, pontos Partner! Csak ajánlani tudom! Csupa ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Diszpeter113 (45) (Vevő)
Pozitív
2018.01.31. 10:18:47
2580712847
Megbízható, pontos eladó. Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
