csillag94 (947) 95.57% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 978 | 1387 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 53 | 67 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 46 | 57 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1077 | 1511 adásvétel |
| Az eladóként kapott 807 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Karácsony előtt rendeltem, sajnos semmilyen visszajelzést nem kaptam az emilekre. Így megvettem máshol...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Karácsony előtt rendeltem, sajnos semmilyen visszajelzést nem kaptam az emilekre. Így megvettem máshol...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó korrekt, a termék tökéletes volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sealhunter (492) (Vevő)
Pozitív
2017.01.08. 17:53:08
2416218761
Minden rendben van. Köszönöm szépen a gyors üzletmenetet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt és gyors partner. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors, preciz
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden Ok.:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gabibaba75 (647) (Vevő)
Pozitív
2017.01.05. 22:08:34
2368466963
Minden rendben ment. Megbízható, gyors eladó. Ajánlom másoknak is. +++++ :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, korrekt, gyors
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.December22-e óta nem reagál semmilyen megkeresésemre(e-mail, telefon, Vatera). Egyszerűbb lenne bevallani, hogy nincs már a termékből, vagy egyéb gond van, akkor adnék egy semlegest, DE ÍGY NAGYON NEGATÍV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Teljesen pontos áruleírás és barátságos tranzakció, számlával.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Pontos, gyors eladó csak ajánlani tudom!!!! *****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben volt minden,nyugodtam ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.campariamanda56 (6) (Vevő)
Negatív
2017.01.03. 10:23:31
2401076051
Egy "állítható nyakú csiptetős mobiltelefon autóstartót" rendeltem, mellyel kapcsolatos rendelés visszaigazolás 2016-12-02-n történt meg. A termék használhatatlan volt-de az eladóval nem tudom felvenni a kapcsolatot_nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlott partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csaló! Kifizettem szálítási költséggel együtt a vételárat, e-mailre egyáltalán nem reagált, telefonban azt állította, hogy feladat, de ez nem volt valós, Az ezt követő telefonos, mailes megkeresésekre nem reagált. Feljelentést tettem csalás miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyorsan , minden rendben ment.Bátran merem ajánlani másoknak is.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru nem teljesen felelt meg a leírásnak és fotónak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.baloghkata37 (28) (Vevő)
Pozitív
2017.01.02. 16:02:36
2408193788
Minden rendben ment!+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó ,ajánlom....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó ,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.FurediKata (138) (Vevő)
Pozitív
2017.01.02. 08:02:05
2409991658
Elégedett vagyok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vaterás . Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm szépen. Csupa ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.partytime25 (19) (Vevő)
Pozitív
2016.12.30. 11:31:57
2401162604
Minden rendben zajlott...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom, de nem tudtam semlegest se adni, mert se telefonra, se emailra nem kaptam választ, így nem tudom miért nem kaptam meg a leütött árut. De úgy látom másnak is voltak hasonló problámái.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tigrimacs_t (22) (Vevő)
Pozitív
2016.12.30. 01:39:24
2407149845
Pontos, megbízható partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A karácsonyi zűrzavarban két részletben jött meg a cucc.Egyébként minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bodnarannamaria02 (2) (Vevő)
Pozitív
2016.12.29. 16:18:57
2400509396
Köszönöm! OK
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyszerű eladó, köszönöm és csak ajánlani tudom!!! *****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az elem, ami elvileg hosszú üzemidőt biztosítana, kb 20 kép készítése után lemerül. (vakuba használom). Összehasonlításképp, más átlagos, nem újratölthető elemmel legalább 150 kép készíthető. Valószínűleg sok éve állhattak valami raktárban, vagy eleve selejtesek voltak, a lényeg hogy nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden megfelelt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, a kommunikáció picit lassú volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Miden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.