juhasz54 (39) 70.1% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Részemről minden rendben volt, rugalmas vevő. Köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Subhadraistenno (865) (Eladó)
Semleges
2012.01.07. 23:11:53
1516942658
Azért adok semlegest, mert mindenkinek lehet olyan periódusa az ünnepek alatt és után, hogy elfelejt visszajelentkezni akár többedszerre is. BUÉK Kedves juhasz54, remélem legközelebb nagyobb szerencsénk lesz! :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Grafika21 (4371) (Eladó)
Pozitív
2012.01.07. 18:24:00
1519353908
Többszöri levélváltással, de az átvétel megtörtént! Részemről minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1908061.sunset88_a (568) (Eladó)
Semleges
2012.01.06. 05:45:31
1526675357
Adnék én pozitívat is, de nem engedi a rendszer. Köszönöm, hogy benézett hozzám, remélem rendeződnek a dolgai mihamarabb! Csupa+++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: jó indulatból ütötte le1908061.sunset88_a (568) (Eladó)
Semleges
2012.01.05. 11:03:03
1522814789
Negatívat adtam először, de a vevő megkeresett, hogy kellene neki. Addigra már elajándékoztam a melltartót. Sajnos pozitívat nem tudok adni, nem engedi átállítani a gép. Ha kellenek a pontok, jelezzen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: mire a vevő jelentkezett, addigra elajándékoztamAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nefelejcs927 (498) (Eladó)
Pozitív
2012.01.05. 06:40:01
1507093370
A vevő nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem történt adás-vétel!!! Többszöri megkeresésünk után sem volt hajlandó a pénzt elutalni 1 hónapja,így nem jött létre az adásvétel.Rendetlen vásárló ,senkinek sem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Levelemre csak annyi választ kaptam, hogy "majd elolvasom". Következőre meg semmi. Ennek már lassan egy hónapja. Elállok a vásártól és senkinek sem ajánlom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható, kedves vásárló. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nikoletta79_t (607) (Eladó)
Pozitív
2012.01.01. 13:48:56
1503438398
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hollandrea (191) (Eladó)
Pozitív
2012.01.01. 12:58:19
1509516119
:) részemről rendben :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Moncsi198lexi (1152) (Eladó)
Pozitív
2011.12.30. 16:24:20
1510229522
Kedves vevö.Örülök,hogy megoldodott a gondja,és mégis kérte a melltartot.szeretném külön megköszönni a személyes átvételt.B.Ú.É.K Önnek és kedves családjának.Szeretném a 200 ft-ot visszatériteni,amit hibásan kértem el,mert annyival többet kértem,ilyen még nem volt,de tessék bejönni érte,vagy egy számlaszámot adni,hogy visszautaljam,mert igy korrekt,nem akartam becsapni,de annyi volt ma a személyes átvétel,hogy összekeveredtem.kárpotolni szeretném a visszatéritéssel.Köszönöm+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Greenwicca_t (799) (Eladó)
Pozitív
2011.12.29. 08:30:36
1525104617
Minden gyorsan és rendben ment. Igaz, második nekifutásra, de megértem...Rendes, pontos partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
justPink21 (490) (Eladó)
Pozitív
2011.12.27. 21:01:49
1509068858
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
justPink21 (490) (Eladó)
Pozitív
2011.12.27. 21:01:49
1509068681
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szeplak8600 (782) (Eladó)
Negatív
2011.12.26. 21:40:35
1514783597
Kérlek kímélj meg, nemrég semlegest adtam, most már negatívot adok, tanácstalan vagyok, hogyan tudnál elkerülni. Nem értem, miért nem tilt ki a Teszvesz. Mit idétlenkedsz itt?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fulesbagoly8 (296) (Eladó)
Pozitív
2011.12.26. 11:05:47
1515817097
Villámgyors, pontos, kedves Vevő. Kellemes Ünnepeket és BUÉK! ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fulesbagoly8 (296) (Eladó)
Pozitív
2011.12.26. 11:05:30
1502263373
Villámgyors, pontos, kedves Vevő. Kellemes Ünnepeket és BUÉK! ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fulesbagoly8 (296) (Eladó)
Pozitív
2011.12.26. 11:05:10
1502250230
Villámgyors, pontos, kedves Vevő. Kellemes Ünnepeket és BUÉK! ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fulesbagoly8 (296) (Eladó)
Pozitív
2011.12.26. 10:50:58
1515817094
Villámgyors, pontos, kedves Vevő. Kellemes Ünnepeket és BUÉK! ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Automata üzenet, negatív vevő. Konkrétan , szarik a világra, és rontja a teszvesz egész morálját. Tisztességtelenül licitálgat, valami perverz dög lehet, mert csak fehérnemüre. Nem kéne kitiltani????? NE ÁLLJON LE VELE SENKI!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
5589889.Gege00 (798) (Eladó)
Pozitív
2011.12.22. 18:32:13
1512816503
Minden rendben volt,Csak ajánlani tudom mindenkinek. +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5589889.Gege00 (798) (Eladó)
Pozitív
2011.12.22. 18:32:13
1512818018
Minden rendben volt,Csak ajánlani tudom mindenkinek. +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5589889.Gege00 (798) (Eladó)
Pozitív
2011.12.22. 18:32:13
1512815192
Minden rendben volt,Csak ajánlani tudom mindenkinek. +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KicsiMojszi (304) (Eladó)
Negatív
2011.12.20. 23:29:14
1499500337
11.17-e óta várok,hasonlóan az előttem szólókhoz.Automata válasz,majd jelentkezik.Felajánlottam,h viszem magammal Pestre és átveheti....nem reagált! Ezek után mi mást adhatnék!! Megbízhatatlan,komolytalan!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Greenwicca_t (799) (Eladó)
Negatív
2011.12.20. 15:09:51
1507637231
Nem tudom, mi történt, de a régi csupa pozitív értékelésnek vége...Legalább valami magyarázatot adna, hogy minek licitálgat, ha nem vesz át semmit!!!!Csatlakozom az előttem "szapulókhoz". Nem ajánlom senkinek! Egy hónapja nem reagál semmire.
Másik fél: Mit füzzek hozzá,már átvettem a terméket.
Egy öngerjesztő negativ kampányba kerültem.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
értékelnem kell és nem szeretnék a nem létrejött üzlet után jutalékot fizetni. Nem jött létre az üzlet, sajnos jó ideje nem jelentkezik. Amennyiben átveszi, azonnal megváltoztatom pozitívra az értékelésemet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Muszáj értékelnem, mert nem enged be a rendszer.Jó ideje nem jelentkezik. Amennyiben átveszi, megváltoztatom pozitívra az értékelésemet. Üdv: BODza
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre, mert jó ideje nem jelentkezik. Amennyiben átveszi, megváltoztatom pozitívra az értékelésemet. Üdv: BODza
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pirostulipan222 (279) (Eladó)
Negatív
2011.12.19. 17:10:39
1509896960
Nem tudom,mért jó hogy licitálgatsz és nem jelentkezel a termékért.Elveszed a vásárlási lehetőséget másoktól,tönkre teszed a licitet.Látom,már nem először fordul elő.NEM AJÁNLOM!!!NEGATÍV!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Zwillinge_a (292) (Eladó)
Negatív
2011.12.19. 10:10:09
1511391977
Email-jéről automata válasz érkezik, telefonra sem reagált. Miért licitál, ha valójában nem is akarja a terméket? Mások elől veszi el a lehetőséget. Miután nem az első negatívja, nem ajánlom. Ha viszont problémája van, akkor is egy sms-t legalább írhatott volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
trinity7903 (5130) (Eladó)
Negatív
2011.12.19. 09:43:04
1509318179
Nem jelentkezik, megkeresésre sem reagál, sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Emailekre, smsre nem válaszol, telefon kikapcsolva...... Sajnálom, de 20 napot vártam, a terméket újra meghirdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Emailekre, Sms-re nem reagál, telefon kikapcsolva.... Sajnálom, de 20 napot vártam, a terméket újra meghirdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevőnek irt leveleim válasz nélkül maradtak nem utalta az összeget ,felelőtlen vásárló
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő többszöri email megkeresésre sem válaszolt. A telefonon sem lehetett elérni. A termékre dec 8-án licitált. 9-én írtam neki levelet a válasz ennyi: Hamarosan elolvasom -- Lacika dec 14-én szerdán újra írtam neki és telefonáltam is, az eredmény a fenti válasz még egyszer. Majd csütörtökön dec 16-án újabb levél tőlem, amire már semmi reakció nem volt. 8-9 nap elteltével az aukciót újra indítom, és igen elmarasztaló, nagyon negatív értékeléssel zárom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nikibaby23 (655) (Eladó)
Negatív
2011.12.16. 23:15:13
1518539063
1Ft-os terméket,sem veszi át,nem jelentkezik!!! AZ ÉRTÉKELÉSEIT OLVASVA,MEGBÍZHATATLAN EGYÉN,(EZT ÉN IS ALÁ TÁMASZTOM...NEM KÍVÁNOK VELE ADÁS-VÉTELT KÖTNI,ÉS AMUGY SEM JELENTKEZIK!!!! NEGATÍV!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Abszolute nem jelentkezik!Tobbszori megkeresesre se reagalt, egy igergeto levelet irt. Mindezt 1 honap alatt, en pedig kozben turelmesen vartam. A legnagyobb pofatlansag, hogy az email cimemet pedig jogtalanul felhasznalta , es belerakott masok koze egy levelezolistaba, igy kiadva a cimemet masik 10+ embernek.. Kerulje el mindenki!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Tobbszori megkeresesre se reagalt, egy igergeto levelet irt. Mindezt 1 honap alatt, en pedig kozben turelmesen vartam. A legnagyobb pofatlansag, hogy az email cimemet pedig jogtalanul felhasznalta , es belerakott masok koze egy levelezolistaba, igy kiadva a cimemet masik 10+ embernek.. Kerulje el mindenki!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Tobbszori megkeresesre se reagalt, egy igergeto levelet irt. Mindezt 1 honap alatt, en pedig kozben turelmesen vartam. A legnagyobb pofatlansag, hogy az email cimemet pedig jogtalanul felhasznalta , es belerakott masok koze egy levelezolistaba, igy kiadva a cimemet masik 10+ embernek.. Kerulje el mindenki!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.varsanyo (178) (Eladó)
Semleges
2011.12.16. 11:15:29
1505864429
Az elmúlt két hétben háromszor is kerestem, de nem kaptam választ. Ha ez változik, jelen értékelésem módosítom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gustavo_tv (760) (Eladó)
Semleges
2011.12.15. 16:13:57
1511465183
Mostmár úgyis letiltanak....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.zagyvazsofia_t (22) (Eladó)
Negatív
2011.12.15. 14:40:33
1506262349
Nem vette a fáradságot, hogy legalább megírja nem fogja átvenni az árut, minek licitál az ilyen. Felelőtlen, mások elől veszi el a lehetőséget!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szeplak8600 (782) (Eladó)
Semleges
2011.12.15. 14:06:20
1501007492
Csatlakozom az előttem szólokhoz, negatív minek, értékelhetetlen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem tudok tovább várni a vevőre. Majd egy hónapja ütötte le a terméket, és nem jön össze az adásvétel. Sajnálom, de negatív.
Másik fél: Kedves Ildikó!
Maga csak azt tette amit a helyet diktált.
A tényekre hagyatkozott,és ezért nagyon becsülöm!!
Példát vehetnének magáról néhányan az eladó társai közül.
Figyelmébe ajánlom egy két lelki sérült indoklását.
Sajnálom de nega. Megbízhatatlan link teszveszes.
Három hete ígérget, ha egyáltalán van kedve vissza írni és össze-vissza hazudozik, hogy miért nem veszi át. Ha lenne annyi gerinced és megírnád, hogy mégsem kell(amit én vagy háromszor meg is kérdeztem),akkor csak semlegest adnék és még korrektnek is mondanálak. De így... Érdemes lenne megnézni az értékeléseidet majd mélyen a tükörbe nézni. Szegény tükör. Nem ajánlom senkinek, aki korrekt partnert és sikeres adásvételt szeretne-------------------
Másik fél: Nem tudom milyen részletessen írtam le a körülményeimet,de az igaz volt.
Jogodban áll negativot adni,de jósnak ne menj el,mert mindennel mellé trafáltál.
Már bánom hogy ennyi időt és energiát áldoztam arra hogy leírjam a körülményeimet.
Azt hittem, hogy van benned egy csipetnyi jó indulat.
De tévedni emberi dolog.( A sün is ezt mondta).
Nem te vagy a csúcs,hanem Agica2.
Ahoz már búvárfelszerelés kell.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő 11.25én vette+ a terméket. Autom.üz-re nem reagált, 27én újra kerestem, erre 28án válaszolt, 3-4 nap türelmet kért, állítása szerint a betegségtől mozdulni nem tudott. 12.8án ismét kerestem, válasz nem érkezett. 12.11én értesítettem, hogy VÁLASZ HIÁNYÁBAN 12.12én NEGATÍVval zárni kívánom az ügyet. FELELŐTLEN vásárló, elérhetetlen, így NEGATÍVot vagyok kénytelen adni. Vevőnek: A mai napon kiküldött és a Vatera felé is továbbított e-mailemet alaposan olvasd el!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A "vevő" 11.25-én vásárolta meg a terméket, azonban 28-a óta, amikor is pár nap türelmet kért, nem reagál.Nem lehetett elérni a vevőt, 4 levelet is írtam neki, de nem reagált. Ide belép, de válaszra se méltat.12 napot vártam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hihetetlen111 (925) (Eladó)
Pozitív
2011.12.10. 10:17:30
1502115563
Minden rendben volt, másoknak is szívesen ajánlom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hihetetlen111 (925) (Eladó)
Pozitív
2011.12.10. 10:17:30
1502115560
Minden rendben volt, másoknak is szívesen ajánlom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
