verizonmark (489) 88.5% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 562 | 791 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 130 | 195 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 73 | 117 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 765 | 1103 adásvétel |
| Az eladóként kapott 781 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden a legnagyobb rendben ment, remélem, még találkozunk, kíváló teszveszes, szuper áru, korrekt árral, gyors postázással....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben:)) ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Köszönöm,szép a melegítő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben csak ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kínkeservesen, de megjött a csomag! Több mint másfél hónap elteltével. Hát...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kínkeservesen, de megjött a csomag! Több mint másfél hónap elteltével. Hát...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakció mégsem jött létre,mert az eladó fél túlontúl megbízhatatlan,ezt bizonyítja a sok negatív visszajelzés is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakció mégsem jött létre,mert az eladó fél túlontúl megbízhatatlan,ezt bizonyítja a sok negatív visszajelzés is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakció mégsem jött létre,mert az eladó fél túlontúl megbízhatatlan,ezt bizonyítja a sok negatív visszajelzés is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakció mégsem jött létre,mert az eladó fél túlontúl megbízhatatlan,ezt bizonyítja a sok negatív visszajelzés is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakció mégsem jött létre,mert az eladó fél túlontúl megbízhatatlan,ezt bizonyítja a sok negatív visszajelzés is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakció mégsem jött létre,mert az eladó fél túlontúl megbízhatatlan,ezt bizonyítja a sok negatív visszajelzés is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az időben mikor a licit megtörtént teljesen meghalt a PC-m minden levéllel, későbbiek során nem válaszolt a levelekre. Kizárólag ebben ez egy esetben nem tudtam egy aukciót rövidre zárni. Jelenleg INAKTÍV felhasználó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Eszter0125 (148) (Vevő)
Pozitív
2012.02.17. 12:07:34
1512625052
Mivel a vetera értesítést küldött hogy nem megbízható az eladó és én is láttam hogy sok a negatív értékelés így visszaléptem a vásárlástól!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Eszter0125 (148) (Vevő)
Pozitív
2012.02.17. 12:07:34
1512633188
Mivel a vetera értesítést küldött hogy nem megbízható az eladó és én is láttam hogy sok a negatív értékelés így visszaléptem a vásárlástól!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Eszter0125 (148) (Vevő)
Pozitív
2012.02.17. 12:07:34
1512636353
Mivel a vetera értesítést küldött hogy nem megbízható az eladó és én is láttam hogy sok a negatív értékelés így visszaléptem a vásárlástól!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Eszter0125 (148) (Vevő)
Pozitív
2012.02.17. 12:07:34
1512623333
Mivel a vetera értesítést küldött hogy nem megbízható az eladó és én is láttam hogy sok a negatív értékelés így visszaléptem a vásárlástól!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Eszter0125 (148) (Vevő)
Pozitív
2012.02.17. 12:07:34
1510786637
Mivel a vetera értesítést küldött hogy nem megbízható az eladó és én is láttam hogy sok a negatív értékelés így visszaléptem a vásárlástól!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Eszter0125 (148) (Vevő)
Pozitív
2012.02.17. 12:07:34
1512587915
Mivel a vetera értesítést küldött hogy nem megbízható az eladó és én is láttam hogy sok a negatív értékelés így visszaléptem a vásárlástól!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Eszter0125 (148) (Vevő)
Pozitív
2012.02.17. 12:07:34
1512644870
Mivel a vetera értesítést küldött hogy nem megbízható az eladó és én is láttam hogy sok a negatív értékelés így visszaléptem a vásárlástól!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Eszter0125 (148) (Vevő)
Pozitív
2012.02.17. 12:07:34
1512630800
Mivel a vetera értesítést küldött hogy nem megbízható az eladó és én is láttam hogy sok a negatív értékelés így visszaléptem a vásárlástól!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bár a termék nem érkezett meg hozzám, az eladó visszautalta a vételárat és a postaköltséget. Kár nem ért, így pozitív az értékelésem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár a termék nem érkezett meg hozzám, az eladó visszautalta a vételárat és a postaköltséget. Kár nem ért, így pozitív az értékelésem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sindy-baby (124) (Vevő)
Negatív
2012.02.15. 16:50:49
1510718549
Az inget nem kaptam meg.2 hónap eltelt .Sem a pénzt sem a postaköltséget nem utalta vissza .Nem válaszol.Úgy gondolom elég türelmes voltam .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sindy-baby (124) (Vevő)
Negatív
2012.02.15. 16:48:21
1507840895
A pólót kb 1 hónap után megkaptam ,csak 2 termékre fizettem ki a postaköltséget 420Ft helyett 710Ft-ot.Nem válaszolt többször elküldött levélre sem .A különbséget nem utalta vissza !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sokat vártam az árura
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Végül is megkaptam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Végül is megkaptam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Végül is megkaptam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Végül is megkaptam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.az adásvétel nem jött létre,,,
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó nem küldte az adatokat az utaláshoz.Sajnos ahogy látom az értékelésekből sorba mindenki így járt.Persze ha rendezzük visszavonom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó nem küldte az adatokat az utaláshoz.Sajnos ahogy látom az értékelésekből sorba mindenki így járt.Persze ha rendezzük visszavonom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó nem küldte az adatokat az utaláshoz.Sajnos ahogy látom az értékelésekből sorba mindenki így járt.Persze ha rendezzük visszavonom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó nem küldte az adatokat az utaláshoz.Sajnos ahogy látom az értékelésekből sorba mindenki így járt.Persze ha rendezzük visszavonom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó nem küldte az adatokat az utaláshoz.Sajnos ahogy látom az értékelésekből sorba mindenki így járt.Persze ha rendezzük visszavonom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó nem küldte az adatokat az utaláshoz.Sajnos ahogy látom az értékelésekből sorba mindenki így járt.Persze ha rendezzük visszavonom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó nem küldte az adatokat az utaláshoz.Sajnos ahogy látom az értékelésekből sorba mindenki így járt.Persze ha rendezzük visszavonom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó nem küldte az adatokat az utaláshoz.Sajnos ahogy látom az értékelésekből sorba mindenki így járt.Persze ha rendezzük visszavonom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó nem küldte az adatokat az utaláshoz.Sajnos ahogy látom az értékelésekből sorba mindenki így járt.Persze ha rendezzük visszavonom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó nem küldte az adatokat az utaláshoz.Sajnos ahogy látom az értékelésekből sorba mindenki így járt.Persze ha rendezzük visszavonom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vásárlás nem jött össze részemről!(Kórházi kezelés)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vásárlás nem jött létre Részemről!(Kórházi kezelés)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vásárlás nem jött létre saját hibámból!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.