narah21 (1380) 99% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1393 | 1689 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 52 | 57 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 14 | 15 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1459 | 1761 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1564 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Megfelelő tökéletes
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyönyörű hajat kaptam,amit ez úton is szeretnék megköszönni:) az eladó megbízható és korrekt.Szívből ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megfelelt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elégedett vagyok a hajjal, nagyon szép és a szín is tökéletes! Az eladó nagyon kedves és kommunikatív volt, csak ajánlani tudom!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pusztika33 (185) (Vevő)
Pozitív
2015.05.15. 18:19:17
2074660040
Minden rendben ment,bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó nagyon készséges, a haj amit küldött mesés, pont olyan amire számítottam! Mindig meg tudtam vele beszélni mindent. Figyelmes volt és ha az nap nem is de másnap mindig reagált levelemre :) A Termékhez kaptam használati utasítást is levélbe, valamint hasznos tanácsokat szerintem (Saját tapasztalataiból) ami úgy szint arra vall, hogy fontos számára a vásárló!!! Ajánlom Mindenkinek és Köszönöm szépen Nóri :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, kedves eladó minőségi termékekkel. Szívből ajánlom mindenkinek!!! Sok sok pozitív +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MimiJosephine (0) (Vevő)
Pozitív
2015.05.01. 13:34:48
2058904622
Elégedett vagyok a termékkel, és az eladó nagyon kedves és segítőkész volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termékkel nagyon meg vagyok elégedve, az eladó megbízható, kedves és kommunikatív, csak ajánlani tudom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó, rendben ment minden, gyors és kommunikatív, és a póthaj is nagyon jó minőségű! Ajánlom ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó és nagyon kedves, az áru pedig a leírásnak megfelelő, azt kaptam, amit vártam. Nagyon elégedett vagyok, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó és nagyon kedves, az áru pedig a leírásnak megfelelő, azt kaptam, amit vártam. Nagyon elégedett vagyok, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.krisztanover76 (17) (Vevő)
Semleges
2015.04.21. 09:23:29
2036316893
Sajnos csak semleges értékelést tudok adni mert a 3 hét helyett már 8 hétnél járunk.Előre egyeztetés alapján Írországba kértem de Magyarországra küldte pedig az 580 ft helyett 2060 ft postaköltséget fizettem.Emiatt újabb költségem adódott.Mikor rájöttem és rákérdeztem hogy ez hogy történt ,nem kaptam választ.Még csak elnézést sem kért.A termékről nem tudok nyilatkozni mert még nincs nálam. Csalódott vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladóval kapcsolatos véleményem nem változott. Nem kívánok a jövőben újabb üzletet kötni vele. Ahogy a levelében minősítette önmagát az a magáról alkotott véleménye. 3 hét helyett 6 hét után kaptam meg a terméket.Szerintem elég türelmes voltam holott az utalásom a leütés napján megtörtént. Telefonon nem elérhető, emailekre 3 nap után válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, megbízható, a haj gyönyörű, már többször rendeltem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.eddiebazmeg (70) (Vevő)
Pozitív
2015.04.16. 14:37:51
2051683214
Ismét egy gyönyörűséges hajat kaptam, a továbbiakban is változatlanul tőle fogok vásárolni :) soksoksok+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mezeimonika85 (75) (Vevő)
Pozitív
2015.04.14. 17:47:22
2040688289
Köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladónál nem olyan feldolgozású haj volt,mint a leírtakban szerepelt. Ezt jelezte nekem korrektül e-mailben,és visszautalta a pénzt. Maximálisan ajánlom bárki számára,nagyon kedves,segítőkész
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az áru képnek,leírásnak megfelelő. Az eladó megbízható,gyors és precíz. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves segítőkész ,mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó nagyon segítőkész és kedves. A termék minőségi. Elégedett vagyok. Ajánlom leendő vásárlóknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom mindenkinek minden rendben volt :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt köszönöm :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt megérkeztek a termékeke! Köszönöm szépen! Csak ajánlani tudom mindenkinek :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, az eladó nagyon kedves és készséges volt végig, a haj pedig nagyon szép. Mindenkinek ajánlom +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott,az eladó kedves,kommunikatív,segítőkész!A termék kitűnő állapotú,nagyon szép! :) Köszönöm! :) *****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Meg vagyok elégedve a kapott termékkel, megbízható partner, csak ajánlani tudom!!! Sok +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó kedves, gyorsan válaszol. A termék tökéletes! Fodrászként sok hajjal dolgoztam már, de ez ár/érték arányban a legtökéletesebb! Csak pozitív véleményt tudok írni! Ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó kedves, gyorsan válaszol. A termék tökéletes! Fodrászként sok hajjal dolgoztam már, de ez ár/érték arányban a legtökéletesebb! Csak pozitív véleményt tudok írni! Ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.végre megérkezett az áru, köszönöm +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, kedves, kommunikativ eladó! A termékről még nem tudok véleményt alkotni, mivel még nem érkezett meg, de nem hinném, hogy csalódni fogok. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors eladó ajánlom mindenkinek bizalommal.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.UGYSZERETLEK (217) (Vevő)
Pozitív
2015.01.29. 20:46:10
2023516922
ajánlom, köszönöm a gyors ügyintézést!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajànlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Client:36806026 (6) (Vevő)
Pozitív
2015.01.24. 23:45:48
2023516931
Csak ajánlani tudom,nagyon kedves,gyors eladó +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ajánlom +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kittusbaba19 (77) (Vevő)
Pozitív
2015.01.21. 20:54:48
2006128226
Minden rendben zajlott. Köszönöm szépen! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.frankbrigit (96) (Vevő)
Pozitív
2015.01.21. 17:11:30
2015488133
Az áru tökéletes,köszönöm. Korrekt vaterás, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.judith19_v (136) (Vevő)
Pozitív
2015.01.20. 11:26:46
2023516916
Az eladó nagyon kedves, kommunikatív, a termék villámgyorsan ideért és csodaszép, mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pedro777_a (145) (Vevő)
Semleges
2015.01.13. 09:29:22
2015488373
Miattam nem jött létre az adásvétel, de az eladó teljesen megértő és kedves, ezért 5+ adnék ha tehetném.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó,minden rendben zajlott,ajánlom másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó nagyon kedves, segítőkész! A közeljövőben meg biztosan vásárolok tőle 😊👍
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.keletibrigi (825) (Vevő)
Pozitív
2015.01.05. 18:09:36
2006128235
Minden rendben a megbeszéltek szerint zajlott!!Köszönöm!!!+++++++PROFI!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.