narah21 (1380) 99% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1393 | 1689 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 52 | 57 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 14 | 15 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1459 | 1761 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1564 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
elégedett vagyok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakció nem az eladó hibájából hiúsult meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az ecsetmosó teljes tartalma kifolyt és minden csupa ragacsos lett. A cleaner folyadék alján csak egy kevés volt. A banán reszelőből csak 1 darabot kaptam, a többi egyenes valamint egy színtelen zselé is hiányzik. Ugyan az eladó megígérte, hogy utánanéz a dolognak, de a hibás és hiányzó terméket nem pótolta. Csalódott vagyok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves eladó, gyors, kommunikatív és pontos. A termék nagyon jó minőségű és csodaszép! Csak ajánlani tudom mindenkinek! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vásárló, csak ajánlani tudom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
traki333 (4075) (Eladó)
Pozitív
2014.11.18. 20:55:11
1998377201
Korrekt, megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.citromalma (189) (Vevő)
Pozitív
2014.11.18. 08:15:30
1997568554
Korrekt, segítőkész és gyors eladó, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon elégedett vagyok. Csak ajánlani tudom. Gyors pontos szállitás. Nagyon segitő kész eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szívből tudom ajánlani mindenkinek nara21-et!!!!!!! A termék a leírtaknak megfelel, szuper minőségű, megéri az árát. Az eladó nagyon kedves, kommunikatív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.timeacsillag (116) (Vevő)
Pozitív
2014.10.30. 16:41:31
1979527823
Már nem először vásároltam tőle, nagyon meg vagyok elégedve, mint mindig. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pankotaianita (33) (Vevő)
Pozitív
2014.10.29. 17:28:12
1990915043
Szuper a haj! Köszönöm! Gyors, kedves, profi eladó, mindenkinek szívből ajánlom! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kifogástalan partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó nagyon kedves volt és türelmes:) A termék érkezése késett, igaz nem az eladó hibájából.A termék nagyon szép (több helyről rendeltem már ebben az árkategoriában szerintem ez az eddigi legszebb) Nagyon szívesen ajánlom másoknak is.!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.borbenyieva (53) (Vevő)
Pozitív
2014.10.03. 06:50:57
1944904247
Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Client:37677347 (1) (Vevő)
Pozitív
2014.09.28. 13:37:01
1951155182
Kedves,gyors,megbizhato csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment. Kicsit késett az áru. Ajánlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.alexia91_a (25) (Vevő)
Semleges
2014.09.23. 11:39:22
1952849195
A terméket sajnos nem kaptam meg a kiírt időn túl sem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Segítőkész volt, a termék jó minőségű!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.KingMan9700 (8) (Vevő)
Semleges
2014.09.16. 11:15:29
1952846039
Kapcsolatot felvettük és semmi probléma nem volt. Kicsit persze a posta miatt akadozik minden, mert a termék Indiából érkezik.Napi szinten tartjuk a kapcsolatot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kicsit késett de a lényeg hogy megjött a haj :) egyébként nem volt vele semmi gond.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, a termék is tökéletes! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, segitőkész eladó. Köszönöm, gyönyörű voltam az esküvőmön! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Client:37433241 (0) (Vevő)
Pozitív
2014.08.22. 09:27:50
1923004307
Elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó nagyon rendes és korrekt volt. A póthaj esküvőre kellett volna, viszont sajnos a külföldi szállítási idő nagyon elhúzódott, így nem érkezett meg időben. Viszont köszönöm a sok erőfeszítést, amit az ügy érdekében tett. Csak ajánlani tudom mindenkinek!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.cseresznyevirag39 (87) (Vevő)
Pozitív
2014.08.08. 13:01:32
1939480289
Minden rendben volt:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Client:37332063 (0) (Vevő)
Pozitív
2014.08.07. 20:37:54
1923004352
Nagyon kedves és segítőkész! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, maximálisan segítőkész eladó, mindenkinek ajánlom!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.adrián83 (5722) (Eladó)
Pozitív
2014.07.30. 16:17:32
1943569184
Korrekt partner. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pozitív értékelést adok :) már nem először rendelek Tőle , gyors és kommunikatív. kösziii
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igaz nem időben, de megérkezett az áru!! Kapcsolattartásban 5-ös, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nefelejcs015 (62) (Vevő)
Pozitív
2014.07.25. 19:57:08
1917673472
minden rendben zajlott le
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, kedves eladó! :) Csak alánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.benikerobika (50) (Vevő)
Pozitív
2014.07.21. 21:26:06
1920051362
Nagyon szép terméket kaptam, elégedett vagyok! Ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos,megbízható csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Client:37412055 (0) (Vevő)
Pozitív
2014.07.15. 23:22:34
1923004754
Nagyon meg vagyok elégedve, tökéletes minőségű terméket kaptam. Nagyon örülök neki,köszönöm! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható és gyors eladó. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben ment minden csak ajánlani tudom! Nagyon szép terméket kaptam! Az eladó 100% kapcsolattartó! köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, kommunikatív és pontos eladó. Köszönöm a strasszköveket! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gaalnyunyi (179) (Vevő)
Pozitív
2014.07.10. 13:32:58
1894853717
KÖSZI ++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!Bár nem 3hét után jött meg a kért termékem,hanem 5,de ez nem az Ő hibája!Tökéletesen meg voltam-vagyok elégedve:-) és miután feladta nekem a terméket még utána is beszéltün!kaptam termék infót!:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gossipgirl87 (553) (Eladó)
Pozitív
2014.06.22. 16:10:28
1917248963
Nagyon kedves, megbízható, kommunikatív, gyors vásárló. Sok +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Kommunikatív, korrekt eladó.Ajánlom +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontosan,épségben megkaptam a kifizetettet terméket.Köszönöm :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszi megjött ma ,,minden oké
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Teljesen elégedett vagyok az áruval és az eladóval is. A leveleimre mindig gyors választ kaptam és a termékre sem kellett túl sokat várni. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kalotasemese (2165) (Eladó)
Pozitív
2014.06.12. 12:12:11
1916689106
Nagyon nagyon kedves és megbízható Vevő, nagyon szépen köszönöm és szívből ajánlom Őt másoknak is! :) Csak ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak köszönni tudom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.