DarkCDI (458) 98.93% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 463 | 958 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 31 | 32 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 15 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 499 | 1005 adásvétel |
| Az eladóként kapott 328 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nikkeltankos (8) (Vevő)
Pozitív
2018.10.08. 13:17:38
2674909094
Minden rendben ment! A leírásnak megfelelő szép ruhák. Köszönöm! Csak +++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nikkeltankos (8) (Vevő)
Pozitív
2018.10.08. 13:17:38
2679174818
Minden rendben ment! A leírásnak megfelelő szép ruhák. Köszönöm! Csak +++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nikkeltankos (8) (Vevő)
Pozitív
2018.10.08. 13:17:38
2679174590
Minden rendben ment! A leírásnak megfelelő szép ruhák. Köszönöm! Csak +++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nikkeltankos (8) (Vevő)
Pozitív
2018.10.08. 13:17:38
2679174557
Minden rendben ment! A leírásnak megfelelő szép ruhák. Köszönöm! Csak +++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nikkeltankos (8) (Vevő)
Pozitív
2018.10.08. 13:17:38
2674909628
Minden rendben ment! A leírásnak megfelelő szép ruhák. Köszönöm! Csak +++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nikkeltankos (8) (Vevő)
Pozitív
2018.10.08. 13:17:38
2679174857
Minden rendben ment! A leírásnak megfelelő szép ruhák. Köszönöm! Csak +++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nikkeltankos (8) (Vevő)
Pozitív
2018.10.08. 13:17:38
2679174524
Minden rendben ment! A leírásnak megfelelő szép ruhák. Köszönöm! Csak +++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nikkeltankos (8) (Vevő)
Pozitív
2018.10.08. 13:17:38
2679174578
Minden rendben ment! A leírásnak megfelelő szép ruhák. Köszönöm! Csak +++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nikkeltankos (8) (Vevő)
Pozitív
2018.10.08. 13:17:38
2674909739
Minden rendben ment! A leírásnak megfelelő szép ruhák. Köszönöm! Csak +++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
laackoo62 (317) (Eladó)
Pozitív
2018.08.21. 06:08:39
2649095852
Minden rendben zajlott.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
amika2009 (530) (Eladó)
Pozitív
2018.06.27. 19:08:33
2140373270
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,gyors ,megbízható partner! Köszönöm!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bal0g0va (6813) (Eladó)
Pozitív
2018.06.22. 09:05:24
2593908845
Köszönöm szépen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bal0g0va (6813) (Eladó)
Pozitív
2018.06.22. 09:05:24
2600792624
Köszönöm szépen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm szépen megérkezett a csomagom, segítőkész eladó bátran ajánlom mindenkinek ?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható vásárló, mindenkinek ilyen partnert kívánok, bátran ajánlom! Köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors! Másnak is jószívvel ajánlom! Köszönöm avásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható korrekt vaterás Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben lezajlott. Kedves, megbízható vevő. *****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
REndben megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben megkaptam
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Gyors, megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt, pontos eladó! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rozsamama53 (111) (Vevő)
Negatív
2018.03.13. 14:27:37
2599052258
Az eladó nem küldte el a csomagot! Többször írtam neki sms- email. 1 hete utaltam át az összeget, és a csomag sehol, válasz 3 nappal ezelött volt hogy feladva, de sehol semmi. Az unokám 5 éves várja a ruhákat mivel többet fizettem ki , és úgy érzem hogy becsaptak! Én kértem az eladót küldjön bizonyítékot hogy feladta a termékeket amit becsülettel kifizettem 12980 Ft utaltam március 6 az eladó számlájára. Már válaszra sem méltatott! Ezért negatív!!! :'( Senkinek sem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rozsamama53 (111) (Vevő)
Negatív
2018.03.13. 14:26:56
2598398489
Az eladó nem küldte el a csomagot! Többször írtam neki sms- email. 1 hete utaltam át az összeget, és a csomag sehol, válasz 3 nappal ezelött volt hogy feladva, de sehol semmi. Az unokám 5 éves várja a ruhákat mivel többet fizettem ki , és úgy érzem hogy becsaptak! Én kértem az eladót küldjön bizonyítékot hogy feladta a termékeket amit becsülettel kifizettem 12980 Ft utaltam március 6 az eladó számlájára. Már válaszra sem méltatott! Ezért negatív!!! :'( Senkinek sem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rozsamama53 (111) (Vevő)
Negatív
2018.03.13. 14:26:08
2597670800
Az eladó nem küldte el a csomagot! Többször írtam neki sms- email. 1 hete utaltam át az összeget, és a csomag sehol, válasz 3 nappal ezelött volt hogy feladva, de sehol semmi. Az unokám 5 éves várja a ruhákat mivel többet fizettem ki , és úgy érzem hogy becsaptak! Én kértem az eladót küldjön bizonyítékot hogy feladta a termékeket amit becsülettel kifizettem 12980 Ft utaltam március 6 az eladó számlájára. Már válaszra sem méltatott! Ezért negatív!!! :'( Senkinek sem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rozsamama53 (111) (Vevő)
Negatív
2018.03.13. 14:25:31
2597670788
Az eladó nem küldte el a csomagot! Többször írtam neki sms- email. 1 hete utaltam át az összeget, és a csomag sehol, válasz 3 nappal ezelött volt hogy feladva, de sehol semmi. Az unokám 5 éves várja a ruhákat mivel többet fizettem ki , és úgy érzem hogy becsaptak! Én kértem az eladót küldjön bizonyítékot hogy feladta a termékeket amit becsülettel kifizettem 12980 Ft utaltam március 6 az eladó számlájára. Már válaszra sem méltatott! Ezért negatív!!! :'( Senkinek sem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rozsamama53 (111) (Vevő)
Negatív
2018.03.13. 14:24:49
2596580483
Az eladó nem küldte el a csomagot! Többször írtam neki sms- email. 1 hete utaltam át az összeget, és a csomag sehol, válasz 3 nappal ezelött volt hogy feladva, de sehol semmi. Az unokám 5 éves várja a ruhákat mivel többet fizettem ki , és úgy érzem hogy becsaptak! Én kértem az eladót küldjön bizonyítékot hogy feladta a termékeket amit becsülettel kifizettem 12980 Ft utaltam március 6 az eladó számlájára. Már válaszra sem méltatott! Ezért negatív!!! :'( Senkinek sem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rozsamama53 (111) (Vevő)
Negatív
2018.03.13. 14:24:04
2594115761
Az eladó nem küldte el a csomagot! Többször írtam neki sms- email. 1 hete utaltam át az összeget, és a csomag sehol, válasz 3 nappal ezelött volt hogy feladva, de sehol semmi. Az unokám 5 éves várja a ruhákat mivel többet fizettem ki , és úgy érzem hogy becsaptak! Én kértem az eladót küldjön bizonyítékot hogy feladta a termékeket amit becsülettel kifizettem 12980 Ft utaltam március 6 az eladó számlájára. Már válaszra sem méltatott! Ezért negatív!!! :'( Senkinek sem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rozsamama53 (111) (Vevő)
Negatív
2018.03.13. 14:22:56
2601039596
Az eladó nem küldte el a csomagot! Többször írtam neki sms- email. 1 hete utaltam át az összeget, és a csomag sehol, válasz 3 nappal ezelött volt hogy feladva, de sehol semmi. Az unokám 5 éves várja a ruhákat mivel többet fizettem ki , és úgy érzem hogy becsaptak! Én kértem az eladót küldjön bizonyítékot hogy feladta a termékeket amit becsülettel kifizettem 12980 Ft utaltam március 6 az eladó számlájára. Már válaszra sem méltatott! Ezért negatív!!! :'( Senkinek sem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rozsamama53 (111) (Vevő)
Negatív
2018.03.13. 14:21:38
2598398132
Az eladó nem küldte el a csomagot! Többször írtam neki sms- email. 1 hete utaltam át az összeget, és a csomag sehol, válasz 3 nappal ezelött volt hogy feladva, de sehol semmi. Az unokám 5 éves várja a ruhákat mivel többet fizettem ki , és úgy érzem hogy becsaptak! Én kértem az eladót küldjön bizonyítékot hogy feladta a termékeket amit becsülettel kifizettem 12980 Ft utaltam március 6 az eladó számlájára. Már válaszra sem méltatott! Ezért negatív!!! :'( Senkinek sem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment, gyors, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Gyors, megbízható eladó. Csakis +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Gyors, megbízható eladó. Csakis +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Gyors, megbízható eladó. Csakis +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Gyors, megbízható eladó. Csakis +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Gyors, megbízható eladó. Csakis +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Gyors, megbízható eladó. Csakis +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Gyors, megbízható eladó. Csakis +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
IVETT6_6 (1386) (Eladó)
Pozitív
2018.02.23. 10:33:34
2466338834
Nagyon kedves,megbízható partner!Köszönöm,hogy nálam vásároltál!Csak ajánlani tudom mindenkinek!Csak is POZITÍV!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
16305664.kapusinikolett (1) (Vevő)
Pozitív
2018.02.23. 06:31:04
2578718720
Minden rendben zajlott! Nagyon rugalmas, kedves partner, sok +++++++++ :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
16305664.kapusinikolett (1) (Vevő)
Pozitív
2018.02.23. 06:31:04
2582139245
Minden rendben zajlott! Nagyon rugalmas, kedves partner, sok +++++++++ :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
16305664.kapusinikolett (1) (Vevő)
Pozitív
2018.02.23. 06:31:03
2578718696
Minden rendben zajlott! Nagyon rugalmas, kedves partner, sok +++++++++ :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható eladó! A ruhák nagyon szépek! Köszönöm szépen! Szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható eladó! A ruhák nagyon szépek! Köszönöm szépen! Szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható eladó! A ruhák nagyon szépek! Köszönöm szépen! Szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható eladó! A ruhák nagyon szépek! Köszönöm szépen! Szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2SimonBalazs (17) (Vevő)
Semleges
2018.02.21. 13:45:47
2590641647
Nem tartom szükségesnek, hogy a tranzakció létrejötte után 3 emailt is kapjak arról, hogy amennyiben nem utalom el időben a pénzt, a vásárlás meghiúsul. A nadrágon volt egy már egyszer után varrt szakadás. Ez sem a képen sem a szövegben nem volt feltüntetve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
