Nyuszkaa (174) 97.8% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 178 | 186 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 14 | 14 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 196 | 204 adásvétel |
| Az eladóként kapott 35 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
gyongyike-5 (33) (Vevő)
Pozitív
2007.10.26. 21:30:27
1427908790
Nagyon kedves,megbízható partner.Szép az árúja.Szívből ajánlom mindenkinek.Köszi a "csizit"nagyon szuuper.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.***Örülök,hogy én készíthetem az első értékelésed.További sikeres üzleteket.Ajánlom mindenkinek-remek teszveszes üzletfél.***
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a vevő mégsem kérte,mert próba nélkül nem akart vásárolni,és meggondolatlanul licitált.Így nem jött létre az adásvétel.Egyébként korrektül járt el,a jutalékvisszatérítés miatt kell,hogy negatívat adjak neki.Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon kedves, rugalmas eladó. Ajánlom mindenkinek!Sok-sok plussz.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.