Paskum_a (45) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben, korrekt vaterás, ajánlom Mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható partner ajánlom mindenkinek. Köszi a vásárlást. Üdv:Mlacika
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az alkatrész méretei miatt nem felelt meg.
Másik fél: Ugyan úgy mértem el én is, mint az eladó annak idején!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsobacsi75 (7029) (Eladó)
Pozitív
2011.10.07. 06:59:33
1487216810
Gyors, pontos fizetés! Korrekt partner, ajánlom másnak is! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
194158.zsupossanyi (1265) (Eladó)
Pozitív
2011.09.29. 12:02:55
1474448122
Gyors, megbízható partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
LOMIKA_73 (1377) (Eladó)
Pozitív
2011.09.26. 20:59:43
1478721078
Minden rendben volt, megbízható pontos, szívesen ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vnorbert74 (204) (Eladó)
Semleges
2011.09.11. 19:38:33
1475298330
A próba során a felni nagynak bizonyult az autóra ezért nem jött létre az adás-vétel. Ennek ellenére minden OK. Megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Technikai probléma adodott.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
