Dinda59 (46) 92.59% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben lezajlott, csak ajánlani tudom +++++!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben lezajlott, csak ajánlani tudom +++++!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben lezajlott, csak ajánlani tudom +++++!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben lezajlott, csak ajánlani tudom +++++!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott, csak ajánlani tudom +++++!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben lezajlott, csak ajánlani tudom +++++!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben.......
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1 hónapja vásárolt megbeszéltük a héten elrendezi de eltelt 1 hét és semmi ismét nem válaszolaz üzenetekre . Tovább nem várok Jutalékot kell fizetnem !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1 hónapja vásárolt megbeszéltük a héten elrendezi de eltelt 1 hét és semmi ismét nem válaszolaz üzenetekre . Tovább nem várok Jutalékot kell fizetnem !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1 hónapja vásárolt megbeszéltük a héten elrendezi de eltelt 1 hét és semmi ismét nem válaszolaz üzenetekre . Tovább nem várok Jutalékot kell fizetnem !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1 hónapja vásárolt megbeszéltük a héten elrendezi de eltelt 1 hét és semmi ismét nem válaszolaz üzenetekre . Tovább nem várok Jutalékot kell fizetnem !
Másik fél: Kedves uram! Azt ígérte,hogy összegzi a régebbi tételeket! Ezt nem tette meg. Kérem a személyeskedés mellőzését!
Megbízható vevő, ajánlom mindenkinek :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves vevő + + + + +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment, köszönjük szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment, köszönjük szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nem fizeti ki a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.07 18 án vásárolt sok tételt .most 08 12 van de fizetés nem történt pedig neten volt vaterázott ! Küldtem levelet mailt de nem is foglalkozott vele .Lejár és jutalékott kell fizetnem azért amit el sem adtam . Köszönöm nem .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Több mint 1 tucat terméket ütött le 1 hónap alatt , ki nem fizette , nem válaszol . Nem értem akkor minek vette el a lehetőséget mástol ? Nem ajánlott senkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajna semmire nem reagál holott vaterázott mindennap , csak annyit kellett volna köszi nem kell !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1 hónapja volt majdnem a vevőnek rendezni a számlát fóde semmi reakciót nem mutatott kerestem mailban kerestem vaterán keresztül A neten fent volt mindennap tehát lett volna lehetősége . Nem ajánlott vevő !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ELTELT KÖZEL 1 HÓNAP DE FIZETÉS NEM TÖRTÉNT KÖLDTEM VATERA EMLÉKEZTETŐKE PÁRAT, KÜLDTEM MAILT LEGALÁBB 3-4 ET DE SEMMI REAKCIÓ ,HOLOTT MINDENNAP BE VOLT JELENTKEZVE MERT FIGYELTEM, TEHÁT A GÉP ELÖTT VOLT ! NEM AJÁNLOM SENKINEK .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kedves, gyors ,megbízható Vásárló !! Mindenkinek szívesen ajánlom ! Köszönöm !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors ,megbízható Vásárló !! Mindenkinek szívesen ajánlom ! Köszönöm !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors ,megbízható Vásárló !! Mindenkinek szívesen ajánlom ! Köszönöm !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors ,megbízható Vásárló !! Mindenkinek szívesen ajánlom ! Köszönöm !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors ,megbízható Vásárló !! Mindenkinek szívesen ajánlom ! Köszönöm !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek csak ajánlani tudom. Gyors, megbízható és rugalmas vevő. Remélem lesz még közös üzletünk.++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben volt minden, korrekt partner !!! Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlott vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
CSUPA+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
CSUPA+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
CSUPA+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt Vevő, de a termék nem felelt meg az elvárásainak, így a vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt üzleti partner. Mindenkinek AJÁNLOM ! ! !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt üzleti partner. Mindenkinek AJÁNLOM ! ! !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt üzleti partner. Mindenkinek AJÁNLOM ! ! !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A meghirdetett árat magasnak találta a vevő, maximálisan korrektül viselkedett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Korrekt vevőMinden a legnagyobb rendben történt, szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben történt, szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben történt, szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben történt, szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben történt, szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben történt, szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben történt, szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben történt, szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben történt, szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves ,gyors ,megbízható Vásárló !! Mindenkinek jó szívvel ajánlom ! Köszönöm !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves ,gyors ,megbízható Vásárló !! Mindenkinek jó szívvel ajánlom ! Köszönöm !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló partner+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben történt, szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.