Pioneer40_a (94) 80.92% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 123 | 181 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 40 | 60 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 29 | 44 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 192 | 285 adásvétel |
| Az eladóként kapott 87 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Megnyertem az aukciót 04.05-én, aznap nem tudtam elérni telefonon. Írtam e-mailt, amire ugyan hamar válaszolt. 04.09én tudtam valakivel beszélni, aki nem az eladó volt, hanem egy nő. A bankszámla száma sem az eladó nevén volt, amit azzal magyarázott a nő, hogy a bankban nem engedték a 2. keresztnevét beírni és választania kellett. Ez szerintem hazugság, én ilyet még nem hallottam. Elnézve a többi értékelést nem merem megkockáztatni, hogy elutalom a pénzt és nem kapom meg a menyasszonyi ruhámat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Még nem kaptam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Még nem kaptam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Még nem kaptam meg az árut.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Lassan eltelt 3 hét és még mindig nem kaptam meg az árut.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1849315.BBszex (1706) (Eladó)
Negatív
2013.04.08. 22:30:46
1732690922
Megbízhatatlan vásárló! Elérhetetlen, semmire nem reagál, nem utal! NEM ajánlom! NEGATÍV!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Még az áru nem érkezett meg mert külföldről érkezik és az átfutása 1 hónap. Telefonon beszéltünk én ugy éreztem minden rendben volt. Ha megkaptam az árut irok másik értékelést is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.02.14 en rendeltem 4 ruhat multheten kertem utalja vissza az osszeget ez eddig nem tortent meg se ruha se penz nem ajanlom senkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
02.14 en rendeltem 4 ruhat multheten kertem utalja vissza az osszeget ez eddig nem tortent meg se ruha se penz nem ajanlom senkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
02.14 en rendeltem 4 ruhat multheten kertem utalja vissza az osszeget ez eddig nem tortent meg se ruha se penz nem ajanlom senkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
02.14 en rendeltem 4 ruhat multheten kertem utalja vissza az osszeget ez eddig nem tortent meg se ruha se penz nem ajanlom senkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az eladó kommunikációjával komoly gondok vannak, a leveleimre egyáltalán nem, vagy csak későn válaszolt, a pénzt sem tudtam átutalni, mert meg sem adta a számlaszámot, hiába kértem :-( A termék fontos lett volna a számomra :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kerestem telefonon, irtam smst, válasz semmi..és miután más is leírta,hogy csaló,nem utaltam, és szerintem senki se tegye!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Két ugyanolyan ruhára licitáltam, de egyeztetés után ezt visszamondtam...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem tudtuk egyeztetni a szállítást!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vásárlás után megpróbáltam kapcsolatba lépni az eladóval e-mailen, vaterán, telefonon, de egyik úton sem tudtam elérni. Szerencsére nem utaltam rögtön a pénzt, vártam a megerősítésre, de nem kaptam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Még nem érkezett meg a termék, ezért adtam semlegest, de nagyon várom már és, ha megérkezik módosítom az értékelésem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Még nem érkezett meg a termék, ezért adtam semlegest, de nagyon várom már és, ha megérkezik módosítom az értékelésem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
marikalove36 (10) (Vevő)
Semleges
2013.04.04. 17:02:26
1714185962
szep napot onek sajnos ertekelni kellet de nagyon bizom onben hogy meg fog erkezni a ruha nagyon nagyon varom es etol fugetlenul rendes elado es szerintem batran vasaroljanak tole
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
JeanClaude7 (129) (Vevő)
Semleges
2013.04.04. 12:47:50
1730464679
Még várom a ruhát, de értékelnem kell. Eddig meg vagyok elégedve az eladóval. Ahogy megérkezik, rögtön módosítok! :) Már nagyon várom! ^^,
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.JeanClaude7 (129) (Vevő)
Semleges
2013.04.04. 12:47:28
1730464685
Még várom a ruhát, de értékelnem kell. Eddig meg vagyok elégedve az eladóval. Ahogy megérkezik, rögtön módosítok! :) Már nagyon várom!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Véleményt nem tudok hozzá fűzni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Még nem kaptam meg a terméket,mert külföldi szállítmányról van szó!A vatera lekorlátozott.A személyes menümet nem tudom használni,amíg ezt az értékelést le ne adom, ilyen esetben semlegest kell adni és utána -mikor már megjött a termék- módosítást kell kérni. és nem értem a negatívozást?!?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Még nem kaptam meg a terméket,mert külföldi szállítmányról van szó!A vatera lekorlátozott.A személyes menümet nem tudom használni,amíg ezt az értékelést le ne adom, ilyen esetben semlegest kell adni és utána -mikor már megjött a termék- módosítást kell kérni. és nem értem a negatívozást?!?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kifizettem mindent!! az én utalásom 2013.02.15-én: 2013.02.15 2013.02.15 UT -93 760 HUF Átutalás -elektronikus bankon belül Szla. 10400676-86755680-85901006 Kiss Tamás Ref. 099930215H501254 Közl. fafekete
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem értem, hogy miért negatívozol, amikor minden ruhát kifizettem??
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Még nem kaptam meg a terméket,mert külföldi szállítmányról van szó!A vatera lekorlátozott.A személyes menümet nem tudom használni,amíg ezt az értékelést le ne adom.A vatera csapattal felvettem a kapcsolatot és azt mondták ilyen esetben semlegest kell adni és utána -mikor már megjött a termék- módosítást kell kérni.Úgyhogy ez az értékelés csak a vatera miatt jött létre!Semmiképp se tükrözi az igazságot!Az Eladóval tökéletesen meg vagyok elégedve,mind a személyével, mind pedig a kommunikációjával.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Még nem kaptam meg a terméket,mert külföldi szállítmányról van szó!A vatera lekorlátozott.A személyes menümet nem tudom használni,amíg ezt az értékelést le ne adom.A vatera csapattal felvettem a kapcsolatot és azt mondták ilyen esetben semlegest kell adni és utána -mikor már megjött a termék- módosítást kell kérni.Úgyhogy ez az értékelés csak a vatera miatt jött létre!Semmiképp se tükrözi az igazságot!Az Eladóval tökéletesen meg vagyok elégedve,mind a személyével, mind pedig a kommunikációjával.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem értem a sok negatív véleményt, mert az eladó nagyon korrekt, kedves, kommunikatív!! Azt meg mindenki tudta, (mert a termék leírásánál szerepel) hogy nem egy nap alatt érkezik meg a ruha!! Abszolút pozitív es segítőkész partner!! Bátran ajánlom mindenkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5602128.Hannus77 (-2) (Vevő)
Negatív
2013.03.26. 13:50:50
1730464646
Megnyertem pár ruhát de ahogy elnézem az eladó értékeléseit itt csalásról van szó! Mert furcsa is volt, hogy 5000.-ért hogy lehet egy ruhához hozzájutni!! A vatera ilyenkor miért nem tesz valamit, hogy az ilyen csalókat kizárja? A saját bankszámlájukra megy a pénz valszeg a ruhát meg sem rendelik és ha csurran cseppen 5000 ft is azzal is már jól jártak! Szóval nem utalok mert nem szeretnék 20 ezer forintot kidobni az ablakon a semmiért!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
5602128.Hannus77 (-2) (Vevő)
Negatív
2013.03.26. 13:50:35
1730464616
Megnyertem pár ruhát de ahogy elnézem az eladó értékeléseit itt csalásról van szó! Mert furcsa is volt, hogy 5000.-ért hogy lehet egy ruhához hozzájutni!! A vatera ilyenkor miért nem tesz valamit, hogy az ilyen csalókat kizárja? A saját bankszámlájukra megy a pénz valszeg a ruhát meg sem rendelik és ha csurran cseppen 5000 ft is azzal is már jól jártak! Szóval nem utalok mert nem szeretnék 20 ezer forintot kidobni az ablakon a semmiért!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
5602128.Hannus77 (-2) (Vevő)
Negatív
2013.03.26. 13:50:18
1729446947
Megnyertem pár ruhát de ahogy elnézem az eladó értékeléseit itt csalásról van szó! Mert furcsa is volt, hogy 5000.-ért hogy lehet egy ruhához hozzájutni!! A vatera ilyenkor miért nem tesz valamit, hogy az ilyen csalókat kizárja? A saját bankszámlájukra megy a pénz valszeg a ruhát meg sem rendelik és ha csurran cseppen 5000 ft is azzal is már jól jártak! Szóval nem utalok mert nem szeretnék 20 ezer forintot kidobni az ablakon a semmiért!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
5602128.Hannus77 (-2) (Vevő)
Negatív
2013.03.26. 13:50:00
1730464670
Megnyertem pár ruhát de ahogy elnézem az eladó értékeléseit itt csalásról van szó! Mert furcsa is volt, hogy 5000.-ért hogy lehet egy ruhához hozzájutni!! A vatera ilyenkor miért nem tesz valamit, hogy az ilyen csalókat kizárja? A saját bankszámlájukra megy a pénz valszeg a ruhát meg sem rendelik és ha csurran cseppen 5000 ft is azzal is már jól jártak! Szóval nem utalok mert nem szeretnék 20 ezer forintot kidobni az ablakon a semmiért!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
egy közönséges CSALÓ!!! február 14-én nyertem meg pár aukcióját, másnap a pénz már a bankszámláján volt, addig válaszolt is minden e-mailemre.. aztán kezdett gyanússá válni a dolog, nagy nehezen elértem telefonon március 16-án, akkor azt ígérte, hogy 22-én, vagy legkésőbb 25-én fog megérkezni a csomagom.. nos, még mindig sehol semmi, az ígért fuvarlevélszámot többszöri kérésre sem küldte meg. VÁROM VISSZA A PÉNZEM!! nagyon vigyázzatok vele!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vétel még nem jött létre de ebben én még semmi problémát nem látok.várom az eladó jelentkezését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.divatkucko (598) (Vevő)
Pozitív
2013.03.21. 08:02:07
1728586166
Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Keresztesns (172) (Vevő)
Negatív
2013.03.20. 10:11:55
1712704985
A terméket a licit megnyerése utáni napon kifizetem, igérte az eladó, hogy elküldi a csomag ragszámát, amellyel nyomon tudtam volna követni a termék útját, ez a mai napig nem történt meg. E-mailra nem válaszol, telefonon egyszer tudtam elérni, azóta ott sem, amit megigért, nem teljesítette, az az érzésem, hogy csúnyán átvágtak, mert már több mint 1 hónap telt el a vételár átutalása óta. Nem volt még ilyen problémám, mit tudok tenni, hogy megkapjam a terméket, vagy vissza kapjam a pénzem?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem lehet elérni telefonon.
Másik fél: Úgy gondolom beszéltünk telefonon a hétvégén!!!
Kovidoki62 (551) (Vevő)
Semleges
2013.03.11. 23:08:01
1712694743
Vis major (NAV) okok miatt a tranzakció elmaradt.
Sajnálom.
Másik fél: A vásárló számláját zárolta a nav , ezért nem tudott utalni!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem lehetett elérni telefonon
Másik fél: És emailen sem??? Egyetlen emailt nem kaptam!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A komunikáció nem jött létre. Az eladó nem válaszolt a levelemre. Nem tudom elérni.
Másik fél: Nah még egy! Ezt nem hiszem el! Milyen könnyedén osztogatják itt a negatívokat!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egyáltalán nem reagát a leveleimre !!!!
Én próbáltam vele felvenni a kapcsolatot de semmi sem tőrtént 4 nap után sem!!!!
De nem negatívozok mert az nem lenne korrekt!!!!
De sajna nem tudok tovább várni rá!!!!
Másik fél: A többesszám kicsit erős ide egy levelet küldött!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, remek vaterás! Köszönöm! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kisscsibe (297) (Eladó)
Negatív
2013.02.24. 13:55:06
1706537375
Érdemes megnézni mások által adott negatív értékeléseket! A probléma ugyanaz! Leütötte a terméket, de nem jelentkezett! 2x írtam Neki e-mailt + 1x a vaterán üzenetet, ígérte hogy ír levelet, de ez azóta sem történt meg! Azt állítja hogy nem kapta meg, amit kétlek, hiszen nem én vagyok az első akivel ezt eljáttsza! Vigyázzatok Vele!!! Személyes tiltólistámra került, ilyen személy nem való a vatera soraiba! Hitegetett hogy utal, de én már nem várok tovább! Remélem mielőbb kitiltják innen!!!!!!!!!!
Másik fél: Nem ajánlom senkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, korrekt tranzakció. Megbízható, ajánlott partner. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönöm a gyors adás vételt ! minden korrekt es rendben volt! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
RadayAntikvarium (17364) (Eladó)
Semleges
2013.02.04. 13:36:00
1694706806
A Vevő nem vette át a könyvet , elfelejtkezett róla.
Tisztelettel
Másik fél: Elnézést kérek! De összecsaptak a hullámok a fejem fölött!
A vételár elküldését folyamatosan halogatta és 2 hónap után sem küldte el! Megbízhatatlan vevő!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Termékek megvásárlása nem jött létre , kommunikáció félbeszakadt .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kommunikáció félbeszakadtTermékek megvásárlása nem jött létre , kommunikáció félbeszakadt .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kommunikáció félbeszakadt