bzoli438_v (637) 95.31% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Gyors, segítőkész, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom. Köszi ow3.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cseresznyes (366) (Vevő)
Pozitív
2009.09.10. 15:11:59
151969254
Minden rendben , korrekt , megbízható , VATERÁS !!! Ajánlom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék nem a hirdetett volt, ez az átadásánál derült ki, a tartozékok használtak voltak. A gép rendben működik, ennyi pénzért OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, segítőkész, gyors! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt Vaterás, másoknak is ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden teljesen rendben volt, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors, csak ajánlom+++++ Köszönöm az árut!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket megtekintettem, de más paraméterű termékre lenne szükségem. Elálltam a vásárlástól.Az eladó maximálisan korrekt, segítőkész volt! Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.korrekt, segítőkész, csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,megbizhato üzleti partner!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sajnos az én hibámból nem jött létre az üzlet!Korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pozitivan értékelem de egy kicsit lassuvolt az hogy meg tudjam kapni s ki fizetni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
486979.tatkarir_v (9) (Vevő)
Pozitív
2009.08.31. 18:08:15
140354968
Oké minden!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Makszimálissan megvagyok elégedve.Nagyon becsületes,segítőkész,Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tcsabesz77_v (47) (Vevő)
Pozitív
2009.08.29. 13:34:53
148802472
Korrekt, megbízható. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner,szuper áruval.Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hogy is kezdjem? Csak a tények:Leütés: 07.24 utalás :07.28. Áru érkezése: 08.24.Hát őszintén megmondva,okozott pár álmatlan éjszakát,főleg mert sem az e-mailra,sem a kb 20 telefonhívásra nem reagált.Végül 1 jó időben elküldött sms-re írta ,hogy külföldön van majd postáz.(Szerencsés ember) Nekem közben lejárt a 2 hét szabim amikor szükségem lett volna a fűrészre.Így jártam .Mást is szerettem volna vásárolni(gyepszellőztető volt még vmint kompresszor,) de ezek után inkább nem.
Másik fél: Én mikor elmentem szabadságra próbáltam telefonon elérni a címe miatt nem tudtam.
Igy mielőtt elmentem nem tudtam neki postázni erről értesítettem. Pedig kompenzácioként egy használt gép helyett egy vadonat újat küldtem neki de hát erről szó se esett a részéről.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
723898.pulsarxp_v (72) (Vevő)
Semleges
2009.08.25. 14:21:49
151034742
Sajnos nekem azon a héten kellett volna a termék amikor leütöttem a cuccot, ám az eladó szabadságon volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kicsit bonyodalmas volt, de megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel megtörtént minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.992413.usatexas (6) (Vevő)
Negatív
2009.08.23. 22:28:10
149163555
Az üzlet többszöri megbeszélésre sem jött létre!Az eladó azóta sem hív,hogy neki mikor hol jó.
Másik fél: Sajnos egyeztettünk a leütés után a vevő nem ért rá .utána én sem de ha szüksége van rá átvehető mert van több gépem is.
Minden rendben ment, abszolút pozitív, eddig kifogástalanul működik a gép
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A gép nem felelt meg a leírásnak és a képnek, így kölcsönösen elálltunk az üzlettől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
reprodesign (329) (Vevő)
Pozitív
2009.08.16. 15:11:16
149418831
Korrekt vaterás ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Toleráns enber. Várom megkeresését, utalni szeretnék jutalékkompenzációt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden oké!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner.(az alkatrész nem passzolt,de ez nem a mi hibánk).Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minden korrekt volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vaterás, minden a megbeszéltek szerint zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Zolival e-mailben kommunikáltam, időben és korrekt módon válaszolt és segítőkész volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, az áru korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.628181.torzsokami (2) (Vevő)
Pozitív
2009.08.05. 16:22:33
150758845
Meg voltam elégedve vele. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt segítőkész eladó, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden oké ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon sok jó árúja van.Korrekt gyors partner.Remélem lesz még egy pár üzletünk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.205362.Vicctory (76) (Vevő)
Pozitív
2009.08.01. 08:49:28
149606274
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt,de már egyszer elküldtem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BiroDodo06 (166) (Vevő)
Semleges
2009.07.30. 20:16:01
148794629
a tranzakció nem jött létre
Másik fél: Sajnálom!
Kicsit lassan, de megérkezett a termék, amely tökéletesen működik, így elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nem sikerült találkoznunk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.529809.rozsaszal1 (4) (Vevő)
Negatív
2009.07.29. 11:21:27
149884160
Az eladó két hét alatti többszöri megkeresésemre sem adta át az árut.Igy a vételtől a mai nappal eláltam.
Másik fél: Sajnálom tájékoztattam a vevőt hogy várni kell rá, de ő türelmetlen volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden gyorsan és korrektül zajlott.Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
