61betti (391) 99.49% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Pkerekecske (203) (Eladó)
Pozitív
2018.05.08. 12:25:56
2619915578
Minden rendben volt, kedves, megbízható vásárló. Örömmel ajánlom +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pkerekecske (203) (Eladó)
Pozitív
2018.05.08. 12:25:56
2619909395
Minden rendben volt, kedves, megbízható vásárló. Örömmel ajánlom +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pkerekecske (203) (Eladó)
Pozitív
2018.05.08. 12:25:56
2619912581
Minden rendben volt, kedves, megbízható vásárló. Örömmel ajánlom +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pkerekecske (203) (Eladó)
Pozitív
2018.05.08. 12:25:56
2621111867
Minden rendben volt, kedves, megbízható vásárló. Örömmel ajánlom +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pkerekecske (203) (Eladó)
Pozitív
2018.05.08. 12:25:56
2621519252
Minden rendben volt, kedves, megbízható vásárló. Örömmel ajánlom +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pkerekecske (203) (Eladó)
Pozitív
2018.05.08. 12:25:56
2621519633
Minden rendben volt, kedves, megbízható vásárló. Örömmel ajánlom +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pkerekecske (203) (Eladó)
Pozitív
2018.05.08. 12:25:56
2621113070
Minden rendben volt, kedves, megbízható vásárló. Örömmel ajánlom +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pkerekecske (203) (Eladó)
Pozitív
2018.05.08. 12:25:55
2619898571
Minden rendben volt, kedves, megbízható vásárló. Örömmel ajánlom +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pkerekecske (203) (Eladó)
Pozitív
2018.05.08. 12:25:55
2619906095
Minden rendben volt, kedves, megbízható vásárló. Örömmel ajánlom +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, gyors vaterás partner! Csakis ++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönöm, mindenkinek ajánlom+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben zajlott. Remek vaterás, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és gyorsan ment. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kitti_2012 (272) (Eladó)
Pozitív
2017.12.08. 07:28:53
2557976366
Megbízható, gyors vásárló. Mindenkinek ajánlom. Kellemes ünnepeket! +++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kitti_2012 (272) (Eladó)
Pozitív
2017.12.08. 07:28:53
2557870313
Megbízható, gyors vásárló. Mindenkinek ajánlom. Kellemes ünnepeket! +++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kitti_2012 (272) (Eladó)
Pozitív
2017.12.08. 07:28:53
2557873532
Megbízható, gyors vásárló. Mindenkinek ajánlom. Kellemes ünnepeket! +++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kitti_2012 (272) (Eladó)
Pozitív
2017.12.08. 07:28:53
2558025449
Megbízható, gyors vásárló. Mindenkinek ajánlom. Kellemes ünnepeket! +++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kitti_2012 (272) (Eladó)
Pozitív
2017.12.08. 07:28:53
2558031515
Megbízható, gyors vásárló. Mindenkinek ajánlom. Kellemes ünnepeket! +++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kitti_2012 (272) (Eladó)
Pozitív
2017.12.08. 07:28:53
2558248277
Megbízható, gyors vásárló. Mindenkinek ajánlom. Kellemes ünnepeket! +++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kitti_2012 (272) (Eladó)
Pozitív
2017.12.08. 07:28:53
2558201057
Megbízható, gyors vásárló. Mindenkinek ajánlom. Kellemes ünnepeket! +++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kitti_2012 (272) (Eladó)
Pozitív
2017.12.08. 07:28:53
2557862735
Megbízható, gyors vásárló. Mindenkinek ajánlom. Kellemes ünnepeket! +++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kitti_2012 (272) (Eladó)
Pozitív
2017.12.08. 07:28:52
2557847399
Megbízható, gyors vásárló. Mindenkinek ajánlom. Kellemes ünnepeket! +++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csutkajutka76 (682) (Eladó)
Negatív
2017.10.07. 19:42:09
2536942190
A licitáló egy övvel beköthető ülést mindenáron isofixesnek akart látni,amiről minden oldalról fénykép készült és a leírásban is világosan szerepelt, hogy övvel rögzíthető!Szerinte h a hátsó ülésre rögzithető egy ülés azt jelenti.Náluk nincs a hátsó ülésen biztonsági őv?Akkor mivel köti be a gyereket? Kérdésre meg sem várja a választ, és licitál, utána hazudozó magyarázkodásba kezd!Van neki isofixes ülése,ismeri,és mégsem látja, hogy ezen nincs csatlakozás.Nem az első eset!Senkinek sem ajánlom!
Másik fél: Hát, illedelmes az biztos nem vagy. Megfenyegettél a levelezésedben a bírósággal, rendőrséggel, bemásolom -jó?
- Szerintem ide ügyvédre lesz szükséged!
- Azt hiszem ezt nme pénzben, hanem bírósgi
elmarasztalásban mérik!
- Majd a Rendőrségen elmagyarázhatod!
Te jó ég, én csak egy 14.000.-ft vételi szándéktól álltam el, mert félre értettem a leírást. És jeleztem a levelezésben, ha van veszteséged SZÓLJ.
MIÉRT IS FEJEZD KI MAGAD ILYEN BUTUSKA STÍLUSBAN?
MIÉRT HAZUDNA VALAKI, HA LEMOND EGY VÁSÁRLÁST, EZÉRT NEM KELL HAZUDOZNI, CSAK JELEZNI KELL AZ ELADÓ FELÉ AZ ELÁLLÁSI SZÁNDÉKOT.
ÉN AZÉRT POZITÍVRA ÉRTÉKELLEK, HISZEN MINDENKINEK LEHET EGY ROSSZ NAPJA KEDVES ELADÓ
ÜDVÖZÖLLEK 61BETTI
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem ajánlom senkinek sem!!! Felnőtt embertől talán elvárható lenne, hogy tudjon olvasni! Az, hogy te lusta vagy elolvasni 2 sort, és így rálicitálsz egészen konkrétan 7 db termékre csak mert megláttad, hogy 1 Ft!!!! hát szerintem ez a nevetséges! :D Az h te figyelmetlen vagy, azért ne én legyek már a hibás, és még nekiállsz minősítgetni, és amilyen stílusban...na ez a nevetséges!
Másik fél: Szervusz, megtiszteltelek hat hónappal ezelőtt, semlegesre értékeltelek, de te miért is adsz negatív
értékelést hat hónappal később?????? No komment. Nem kell egyforintos aukciókat indítani, és megsértődni, ha licitálnak rá. Üdvözlettel: Bea "itt valami nem stimmel, a termék ára alacsony, a szállítási költség pedig horror, és a termékeket külön -külön csomagolod, mert más városból küldik? Ez nevetséges. BocsBea"
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem ajánlom senkinek sem!!! Felnőtt embertől talán elvárható lenne, hogy tudjon olvasni! Az, hogy te lusta vagy elolvasni 2 sort, és így rálicitálsz egészen konkrétan 7 db termékre csak mert megláttad, hogy 1 Ft!!!! hát szerintem ez a nevetséges! :D Az h te figyelmetlen vagy, azért ne én legyek már a hibás, és még nekiállsz minősítgetni, és amilyen stílusban...na ez a nevetséges!
Másik fél: Szervusz, megtiszteltelek hat hónappal ezelőtt, semlegesre értékeltelek, de te miért is adsz negatív
értékelést hat hónappal később?????? No komment. Nem kell egyforintos aukciókat indítani, és megsértődni, ha licitálnak rá. Üdvözlettel: Bea "itt valami nem stimmel, a termék ára alacsony, a szállítási költség pedig horror, és a termékeket külön -külön csomagolod, mert más városból küldik? Ez nevetséges. BocsBea"
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem ajánlom senkinek sem!!! Felnőtt embertől talán elvárható lenne, hogy tudjon olvasni! Az, hogy te lusta vagy elolvasni 2 sort, és így rálicitálsz egészen konkrétan 7 db termékre csak mert megláttad, hogy 1 Ft!!!! hát szerintem ez a nevetséges! :D Az h te figyelmetlen vagy, azért ne én legyek már a hibás, és még nekiállsz minősítgetni, és amilyen stílusban...na ez a nevetséges!
Másik fél: Szervusz, megtiszteltelek hat hónappal ezelőtt, semlegesre értékeltelek, de te miért is adsz negatív
értékelést hat hónappal később?????? No komment. Nem kell egyforintos aukciókat indítani, és megsértődni, ha licitálnak rá. Üdvözlettel: Bea "itt valami nem stimmel, a termék ára alacsony, a szállítási költség pedig horror, és a termékeket külön -külön csomagolod, mert más városból küldik? Ez nevetséges. BocsBea"
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem ajánlom senkinek sem!!! Felnőtt embertől talán elvárható lenne, hogy tudjon olvasni! Az, hogy te lusta vagy elolvasni 2 sort, és így rálicitálsz egészen konkrétan 7 db termékre csak mert megláttad, hogy 1 Ft!!!! hát szerintem ez a nevetséges! :D Az h te figyelmetlen vagy, azért ne én legyek már a hibás, és még nekiállsz minősítgetni, és amilyen stílusban...na ez a nevetséges!
Másik fél: Szervusz, megtiszteltelek hat hónappal ezelőtt, semlegesre értékeltelek, de te miért is adsz negatív
értékelést hat hónappal később?????? No komment. Nem kell egyforintos aukciókat indítani, és megsértődni, ha licitálnak rá. Üdvözlettel: Bea "itt valami nem stimmel, a termék ára alacsony, a szállítási költség pedig horror, és a termékeket külön -külön csomagolod, mert más városból küldik? Ez nevetséges. BocsBea"
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem ajánlom senkinek sem!!! Felnőtt embertől talán elvárható lenne, hogy tudjon olvasni! Az, hogy te lusta vagy elolvasni 2 sort, és így rálicitálsz egészen konkrétan 7 db termékre csak mert megláttad, hogy 1 Ft!!!! hát szerintem ez a nevetséges! :D Az h te figyelmetlen vagy, azért ne én legyek már a hibás, és még nekiállsz minősítgetni, és amilyen stílusban...na ez a nevetséges!
Másik fél: Szervusz, megtiszteltelek hat hónappal ezelőtt, semlegesre értékeltelek, de te miért is adsz negatív értékelést hat hónappal később??????
No komment. Nem kell egyforintos aukciókat indítani, és megsértődni, ha licitálnak rá.
Üdvözlettel:
Bea
"itt valami nem stimmel, a termék ára alacsony, a szállítási költség pedig horror, és a termékeket
külön -külön csomagolod, mert más városból küldik? Ez nevetséges. BocsBea"
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem ajánlom senkinek sem!!! Felnőtt embertől talán elvárható lenne, hogy tudjon olvasni! Az, hogy te lusta vagy elolvasni 2 sort, és így rálicitálsz egészen konkrétan 7 db termékre csak mert megláttad, hogy 1 Ft!!!! hát szerintem ez a nevetséges! :D Az h te figyelmetlen vagy, azért ne én legyek már a hibás, és még nekiállsz minősítgetni, és amilyen stílusban...na ez a nevetséges!
Másik fél: Szervusz, megtiszteltelek hat hónappal ezelőtt, semlegesre értékeltelek, de te miért is adsz negatív
értékelést hat hónappal később?????? No komment. Nem kell egyforintos aukciókat indítani, és megsértődni, ha licitálnak rá. Üdvözlettel: Bea "itt valami nem stimmel, a termék ára alacsony, a szállítási költség pedig horror, és a termékeket külön -külön csomagolod, mert más városból küldik? Ez nevetséges. BocsBea"
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem ajánlom senkinek sem!!! Felnőtt embertől talán elvárható lenne, hogy tudjon olvasni! Az, hogy te lusta vagy elolvasni 2 sort, és így rálicitálsz egészen konkrétan 7 db termékre csak mert megláttad, hogy 1 Ft!!!! hát szerintem ez a nevetséges! :D Az h te figyelmetlen vagy, azért ne én legyek már a hibás, és még nekiállsz minősítgetni, és amilyen stílusban...na ez a nevetséges!
Másik fél: Szervusz, megtiszteltelek hat hónappal ezelőtt, semlegesre értékeltelek, de te miért is adsz negatív
értékelést hat hónappal később?????? No komment. Nem kell egyforintos aukciókat indítani, és megsértődni, ha licitálnak rá. Üdvözlettel: Bea "itt valami nem stimmel, a termék ára alacsony, a szállítási költség pedig horror, és a termékeket külön -külön csomagolod, mert más városból küldik? Ez nevetséges. BocsBea"
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, gyors vásárló! Ajánlom! BUÉK! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást! Boldog Karácsonyt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
JMarika101 (1897) (Eladó)
Pozitív
2016.12.05. 16:53:22
2372229269
Gyors, pontos vevő. Mindenkinek ajánlom. ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szedit811 (885) (Eladó)
Pozitív
2016.11.21. 19:15:44
2361330329
Minden rendben ment, gyors, pontos megbízható vásárló. Csak pozitív ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szimo76 (12086) (Eladó)
Pozitív
2016.11.18. 13:50:43
2371620809
Nagyon kedves,megbízható partner!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szimo76 (12086) (Eladó)
Pozitív
2016.11.18. 13:50:43
2386588517
Nagyon kedves,megbízható partner!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,korrekt gyors vásárló! A csomagot ma postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,korrekt gyors vásárló! A csomagot ma postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönöm a vásárlást,ajánlom mindenkinek....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönöm a vásárlást,ajánlom mindenkinek....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönöm a vásárlást,ajánlom mindenkinek....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönöm a vásárlást,ajánlom mindenkinek....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
horvika08 (1994) (Eladó)
Pozitív
2016.07.22. 00:04:49
2290123763
Kedves és megbízható partner, szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
horvika08 (1994) (Eladó)
Pozitív
2016.07.22. 00:04:49
2290123067
Kedves és megbízható partner, szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
horvika08 (1994) (Eladó)
Pozitív
2016.07.22. 00:04:49
2290122206
Kedves és megbízható partner, szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
horvika08 (1994) (Eladó)
Pozitív
2016.07.22. 00:04:49
2289886277
Kedves és megbízható partner, szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
