Viba_a (79) 81.6% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
170263.bombor_v (2248) (Eladó)
Semleges
2009.07.21. 01:13:49
148178700
Sajnos nem jött létre az üzlet.
Másik fél: korrekt partner, majd legközelebb
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szerintem normális ember nem csinál ilyet a másikal ha nem kell az áru elég megmondani de nem kell szivatni az embert hogy adja fel utánvéttel az árut és te meg nem veszed át, mondtad hogy nem érkezett meg,én utána nézek és felhivlak hogy megvan csak bekell menni a postára érte,de te erre nem csinálsz semmit csak igérgetsz hogy bemész de a csomag mégis vissza érkezik hozzám hogy nem keresték ez nálam negativ az ilyen ember minek vaterázik kiváncsi lennék mit szolnál hozzá ha téged szivatnának---
Másik fél: Szerintem normális ember 1.000 Ft-ért nem csinál circust, főleg akkor, ha el sem küdte az árút. Primitív, szívesen találkoznék vele személyesen
Gyors, pontos, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
40 napja várom az ígért átutalást...
Másik fél: .
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tokoditothf (3499) (Eladó)
Negatív
2009.06.23. 10:24:09
148208567
E-mail-ekre nem válaszol, telefont nem veszi
fel.Mit tehetek ?
Másik fél: Ezt szerintem Ön se gondolja, hogy hívott, majd nem vettük fel és visszahívtuk, hogy ne szóljunk bele??? Ebben semmi logika már bocsánat. Már vásároltunk Öntől és rendben is volt minden. Igaszából most értetlenül állok a dolgok elött, de természetesen elfogadom a véleményét. További sikeres vaterázást.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, méretprobléma miatt sajnos nem sikerült a biznisz.
Másik fél: Legközelebb :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
retrooszermester (2708) (Eladó)
Pozitív
2009.06.07. 19:42:03
147945795
Minden rendben történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos partner. Mindenkinek ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisztin37 (4744) (Eladó)
Pozitív
2009.05.29. 17:34:07
147006416
Köszönöm a vásárlást , Remek partner csak ajánlani tudom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tokoditothf (3499) (Eladó)
Pozitív
2009.05.29. 08:06:28
147537470
Minden rendben, köszönöm.Feladtam.TF.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos, megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,pontos,megbízható.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel létrejött. Bár nem volt teljesen zökkenőmentes, de a végén minden rendben volt. Ezért az értékelésem pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt vaterás, ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a megértést és a türelmet! Nagyon sajnálom, ha kellemetlenséget okoztam! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ajánlott vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet létrejött, személyes átvételt egyeztettünk.Pontos, megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
czubokaniko (284) (Eladó)
Semleges
2009.04.25. 10:31:08
145055051
A vevő telefonos egyeztetés után nem jelentkezett.
Másik fél: REmélem a legközelebbi üzlet sikeresebb lesz. Elnézést a kellemetlenségért.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors,rugalmas vásárló,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
688222.klitta (37) (Eladó)
Negatív
2009.03.10. 18:07:25
119722065
Megsértődött, amikor felvetettem, hogy találkozzunk az előre (az adatlapon feltüntett) megadott helyen. Másikról sem volt hajlandó egyeztetni, mondván messzire nem utazik. A gond ezzel csak az, hogy neki a saját lakhelyét leszámítva minden messze van.
Az időponttal is gondok voltak, nevezetesen, munkaidő után nem találkozik, mert akkor már vége a munkának. (Siet haza?) Munkaidő előtt meg azért nem, mert még nincsen vége.
Miután rájött, hogy nem fogom a lakás előtt várni, amikor hazaér, eltűnt
Másik fél: Először is! Nem megsértődtem, hanem kerestelek többször is, de ugye a telefonszám, amit itt megadtál valami rejtélyes okból sosincs bekapcsolva! Másodszor! Az e-mailek, amiket neked írtam, hogy hátha hajlandó vagy arra reagálni mind megvannak, illetve az az egy gyatra és elég fura hangvételú levél is, amit visszaírtál! 1x!!! harmadszor pedig!Jeleztem e-mailben is, hogy odamegyek, amire mai napig nem kaptam választ!És képzeld igen sietek haza,de szerintem ehhez meg főként semmi közöd!Én nem otthon ülök és vaterázok, miközben a telefont sem tudom bekapcsolni.ÉN elérhető vagyok!Te szégyeld magad!Jellemezted magad azzal,amit leírtál!Természetesen írtam a vaterának!További kellemes napot!
Nagyon kedves Vaterás, de sajnos nem lett jó a méret.
Másik fél: Mindenkinek ajánlom bebeee-t! Kicsit fogynom kell ehhez az övhöz :)))))
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, ajánlom őt másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, rugalmas, megbízható partner! Ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajanlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az adásvétel nem jött létre
Másik fél: Kedves és jó vaterás! Legközelebb sikerülni fog, de mindenkinek szívből ajánlak
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem lett jó. Kedves Vaterás. Ajánlom bárkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors , pontos, szinpatikus vevő. Csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt vaterás! Mindenkinek szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisztian73_v (465) (Eladó)
Pozitív
2009.01.09. 12:04:05
117334762
Gyors, rugalmas, korrekt partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jó eladó ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
soldiertom1 (7811) (Eladó)
Pozitív
2008.12.25. 11:03:21
115170456
Minden rendben ment. Korrekt pontos vevő. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Digicomputer (297) (Eladó)
Pozitív
2008.12.23. 16:55:44
114501940
Gyors, rendes, megbizható vaterás csak ajánlani tudom.+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt, megbízható, gyors partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak azért nem pozitív, mert a rendszer nem engedte bejelölni a pozitív véleményt! Egyébként teljes mértékben AJÁNLOM a partnert!!!
Másik fél: Boldog Új évet
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pokerdoktor (828) (Eladó)
Pozitív
2008.12.15. 15:21:37
106686507
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pokerdoktor (828) (Eladó)
Pozitív
2008.12.15. 15:21:11
106657286
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lett volna, de hiba csúszott a gépezetbe(az Én hibámból), ennek ellenére csak pozitív véleményem lehet. Bátran ajánlom másnak is...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, gyors partner. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Curiosum_ajándék (765) (Eladó)
Pozitív
2008.12.10. 20:25:02
110484666
Gyors , pontos, megbízható partner. Köszönöm a vásárlást és egyben Békés és áldott ünnepeket kívánok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
121326.natamasdog (164) (Eladó)
Semleges
2008.11.24. 18:44:10
104154903
Nem jött össze az adás-vétel méret probléma miatt viszont a partner korrekt volt , jó vaterás.
Másik fél: Sajnálom, hogy nem sikerült üzletet kötni. Remélem legközelebb szerencsésebb lesz az adás-vétel. Megértő és rugalmas vaterás
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm a vásárlást, örülök, hogy meg van elégedve a termékkel, és postázással! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rugalmas,gyors vevő,mindenkinek ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon korrekt és megbízható vaterás. bátran ajánlom mindenki figyelmébe. és egy kis infó még neked. nagyon ügyelek arra, hogy lehetőleg hibás árut ne küldjek el, ezért kiszoktam próbálni, hogy működnek-e, az akkukat meg bemérem postázás elött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
476123.petrekovits_v (434) (Eladó)
Pozitív
2008.01.26. 14:17:37
50701004
Nagyon korrekt és megbízható partner! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Annyi pozitív értékelés után szinte már fölösleges a szó, de ez a tény: Viba korrekt, megbízható partner. A kapcsolatfelvétel és -tartás nagyszerű, a megbeszélt időpontot betartotta (annak ellenére, hogy nő - de ronda vagyok, hehehe), és még fizetett is. Hát kell ennél több? Emberek, nyugodtan kössetek üzletet vele!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
329059.juli001 (95) (Eladó)
Pozitív
2007.02.11. 23:35:52
18612937
Nagyon Kedves, Nagyon Megbízható Vevő! CSAK AJÁNLANI TUDOM! +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
