AAdrilla (420) 96.46% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 435 | 649 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 23 | 26 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 16 | 17 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 474 | 692 adásvétel |
| Az eladóként kapott 299 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Don_Valentino (774) (Eladó)
Pozitív
2013.10.07. 20:59:03
1800313358
Gyors, pontos, korrekt, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kicsicsigacska (48) (Vevő)
Negatív
2013.09.27. 12:24:51
1797739781
a terméket egyáltalán nem kaptam meg, fizetni sem tudtam mert többszöri megkeresésre sem reagált. bár olvastam azóta hogy többen is megjárták már vele szóval én nem ajánlom senkinek hogy vásároljon tőle csakis negativ
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Timimmke125 (2698) (Eladó)
Pozitív
2013.09.25. 18:06:59
1791569111
Minden rendben volt, megbízható vásárló, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ortneribolya (1910) (Eladó)
Negatív
2013.09.20. 15:22:48
1792284140
A fizetési határidő rég lejárt, a vevő nem jelentkezett a megvásárolt termékért, nem is próbálta velem felvenni a kapcsolatot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden ok! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maxx+++++ajánlom-úton a csomag:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsebibababimbi (127) (Eladó)
Pozitív
2013.09.04. 15:06:38
1792121630
Gyors,pontos,megbízható,mindenkinek ajánlom.Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, megbízható vásárló, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.poisonkukac (992) (Eladó)
Pozitív
2013.08.20. 06:26:12
1778220542
Gyors, megbízható Vaterás! Csakis pozitív az értékelésem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható partner. Szívesen ajánlom másoknak is. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, korrekt és gyors partner, szívesen ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Anita42_a (3574) (Eladó)
Pozitív
2013.08.06. 18:51:59
1777833284
Korrekt partner, maximálisan pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást! Használd egészséggel:) ++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
JakkoKonero (264) (Eladó)
Semleges
2013.07.30. 12:41:17
1748309606
A termékről amit hirdettem közvetlenül a leütést követően közöltem, hogy hibás, majd a vevő többszöri megkeresésemre sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors, korrekt vevő, csakis ajánlani tudom!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, csak ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többszöri megkeresésre se reagált,pedig mindennap fellépett ide.1 hetet vártam,de semmi.Bízom benne, hogy nem lepontozással és rossz értékeléssel leszek "jutalmazva", hiszen nem az én hibám a sikertelenség.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Bimbidoll (736) (Eladó)
Pozitív
2013.07.17. 07:42:47
1768054184
Minden rendben ment!Megbízható partner,gyors kapcsolattartó és utaló!Sok-sok ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adas vetel nem jott letre mert masik oldalon adtam el a termeket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adas vetel nem jott letre mert masik oldalon adtam el a termeket!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendben volt minden!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nikkencs25 (276) (Vevő)
Pozitív
2013.06.01. 21:17:11
1752579503
Minden rendben ment, korrekt, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlom a vásárlót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, megbízható vevő, ajánlom másnak is. +++++ Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jillibubu (359) (Eladó)
Pozitív
2013.05.05. 19:58:59
1739738048
Gyors, pontos és megbízható vásárló! Ajánlom!! Holnapi nap kerül postázásra! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
matrix075a (878) (Vevő)
Pozitív
2013.04.25. 16:09:57
1718913149
Minden rendben ment.Kedves,szimpatikus eladó.++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a termék szuper, az eladó pedig kedves és megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Ajánlom mindenkinek! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hiába kerestem, nem tudtam kapcsolatot teremteni vele.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner,minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden okés volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék kifogástalan, nagyon jó minőségű! Az eladóval már nem voltam elégedett, hetekbe tellett mire válaszolt a kérdésemre majd ismét nem reagált semmire sem! Kerestem mailben, hívtam, sms-t írtam nem reagált. Majd a telefonszáma alapján kiderítettem a munkahelyét és ott tudtam utolérni! Felháborító, ha nem akar árulni és készségesen segíteni, akkor minek hirdet? Nyomozni kell utána hogy megkapjam azt amiért én már rég fizettem? És ahogy olvastam mások értékelését nem ez az első alkalom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!Szép terméket kaptam!Köszönöm!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pirospipacsok2 (195) (Eladó)
Pozitív
2013.04.07. 19:00:32
1716598628
Köszönöm szépen a türelmet! Remek partner! Bátran ajánlom mindenkinek! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
RENDBEN MENT MINDEN!!!CSAK AJÁNLANI TUDOM!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást! Minden rendben volt!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
happylife68 (131) (Eladó)
Pozitív
2013.03.27. 13:52:44
1719152756
Kedves, megbízható vásárló, bátran ajánlom Mindenkinek! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
happylife68 (131) (Eladó)
Pozitív
2013.03.27. 13:52:27
1719152237
Kedves, megbízható vásárló, bátran ajánlom Mindenkinek! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
polizei007 (486) (Vevő)
Pozitív
2013.03.26. 13:27:22
1718005073
Minden oké volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kokojambo_a (73) (Vevő)
Pozitív
2013.03.25. 19:45:15
1713930848
Az adás-vétel létrejött
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves eladó. Ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
butterflyy88 (179) (Vevő)
Pozitív
2013.03.18. 21:59:45
1712887001
Minden rendben és gyorsan ment, ajánlom mindenkinek! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többszöri megkeresésemre sem reagált a megadott email-en keresztül. Nem megbízható!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt partner!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt partner ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hatarhegy (2199) (Vevő)
Pozitív
2013.03.11. 12:04:19
1713943667
Tökéletes a nadrág, ma érkezett a postával. Nagyon köszönöm. Minden rendben ment, szívből ajánlom Őt! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zaphiraa (1399) (Eladó)
Semleges
2013.03.10. 09:48:08
1709515598
Nem utalt.Levelemre sem válaszolt, tovább nem várok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
