occsye7 (141) 89.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
gyors,korrekt vevő, minden rendben volt, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Gyors partner. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Balazspiac (2786) (Eladó)
Pozitív
2012.12.20. 16:15:03
1679825174
Korrekt, megbízható vevő. Ajánlom minden eladó figyelmébe.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tothattila82 (605) (Eladó)
Pozitív
2012.12.19. 18:05:22
1685958938
Megbízhat, korrekt, gyors vásárló! Mindenkinek ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ExtremeSolar (279) (Eladó)
Pozitív
2012.12.11. 15:11:30
1680560558
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
holdacska1 (177) (Eladó)
Pozitív
2012.12.08. 12:39:41
1669171001
Minden rendben volt. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt vaterás. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
polipszem (726) (Eladó)
Pozitív
2012.12.05. 23:21:55
1671038918
Pontos, megbízható Vaterás! Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szilkerauto (886) (Eladó)
Negatív
2012.11.17. 17:46:20
1666235336
A vevő kérésere tettem fel ezt a terméket, és vásárlás után ÉN kerestem de nem jelentkezett, a telefont nem vette fel. Azt hiszem ezeket a lépéseket nem nekem kellett volna megtennem, de én szeretem ha a vevőm maximálisan meg van elégedve, igy én szoktam a vevőimet keresni, hogy minél hamarabb megkapja a rendelt árut.
Én negatívot adok, de remélem a vevő nem fog ezért nekem negatívot adni, ha igen akkor nem való a vaterások közé.
Másik fél: Én hívtam az eladót többször is, nem vette fel, s nem vette a fáradtságot, hogy visszahívjon... így hogy köttessék meg az üzlet? ezért nagyon negatív!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
transwolf (526) (Eladó)
Pozitív
2012.11.14. 10:05:52
1660368800
Minden,rendben ment,gyorsan,pontosan!Ajánlom és köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Erika0331 (103) (Eladó)
Pozitív
2012.10.11. 20:49:50
1655625422
sikeresen megoldódott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Opelsuzuki (5492) (Eladó)
Negatív
2012.08.27. 17:02:10
1634165096
3 napja hívott telefonon, hogy indul a termékért, de hát azóta sem ért ide, én hívtam, de közölte, hogy nem kéri az alkatrészt. Nem ajánlom senkinek, az értékelései magáért beszélnek...(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.tuningimport (9104) (Eladó)
Pozitív
2012.08.02. 09:24:13
1604519000
Minden rendben lezajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.reciruci (26515) (Eladó)
Semleges
2012.07.30. 14:18:04
1601966126
Utalás nem történt, megkeresésre nem reagált!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Macika47_a (394) (Eladó)
Pozitív
2012.04.02. 16:18:01
1565446688
Gyors, pontos, korrekt! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vizkrisz_t (476) (Eladó)
Pozitív
2012.03.26. 08:49:07
1560933221
Megbízható, kedves partner. CSakis pozitív!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.klumpapa (9527) (Eladó)
Semleges
2012.03.07. 20:00:15
1461135316
Sajnos nem vette át
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
klumpapa (9527) (Eladó)
Pozitív
2012.03.07. 19:59:49
1523218859
+++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
WellnessHotelM (893) (Eladó)
Pozitív
2012.03.06. 23:14:03
1435686099
Korrekt, megbízható partner! Csak ajánlani tudom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ericaa2_v (310) (Eladó)
Semleges
2012.02.25. 13:32:06
1523389289
....semleges
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Alexandr_a_hu (539) (Eladó)
Pozitív
2012.02.08. 20:30:12
1521998096
minden a megbeszéltek szerint zajlott le ! üdv
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
5922393.1szer1 (3511) (Eladó)
Pozitív
2012.01.19. 21:15:57
1469961087
Pontos, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
magyarrita (664) (Eladó)
Pozitív
2012.01.15. 22:25:51
1515382016
KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!!mindenkinek szívből ajánlom+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom és köszönöm a vásárlást!++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vadmacs83 (451) (Eladó)
Semleges
2011.12.28. 07:05:50
1506297797
Többszöri megkeresés után sem reagált a levelemre csak minden egyeztetés nélkül értékelt,sajnálom de nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Többszöri megkeresés után sem reagált a levelemre csak minden egyeztetés nélkül értékelt,sajnálom de nem jött létre az adás-vétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
FuvarAce (3801) (Eladó)
Negatív
2011.12.21. 00:55:53
1511752373
Egyszerűen egy idő után leértékelte sikertelen adás-vételre, igaz pozitívval, de "-------------" kommentel. Én email útján érdeklődtem, mert nem jelezte, hogy nem kéri a terméket, és nem értem az értékelését. Válasz nem jött. Negatív értékeléseit olvasva utána már nem lepődtem meg. Csak annyi, hogy ír egy emailt, SMS-t, valamit.."bocs, mégsem kell". Ennyi. Más elvitte volna, főleg így karácsonykor. Ritkán adok negatívot, de felelőtlenül vásárolt, és ezért teszem.
Másik fél: köszi, a sok + mellé dukál - is, kiaz a malyom aki csak +.... jó tudom,hogy van, de ami egyértelmű az egyértelmű...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Juverob985 (295) (Eladó)
Pozitív
2011.12.20. 18:00:33
1512850580
Megbízható Vásárló, mindenkinek AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
erabera33 (217) (Eladó)
Pozitív
2011.12.19. 09:11:32
1522281044
Gyors, kedves vásárló! Ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, jó kapcsolattartó partner!Mindenkinek ajánlom.+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fazakas78 (225) (Eladó)
Semleges
2011.12.07. 12:46:17
1507193423
pozitív, ...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő nem jött az áruért, emailre, hívásra nem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors,pontos ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben! Ajánlom! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlott partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom! Örülök hogy tetszik, köszönöm a vásárlást! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sslrob73 (2898) (Eladó)
Pozitív
2011.10.28. 08:51:06
1487639357
Tökéletes vaterás! Köszönöm szépen a vásárlást! Maximálisan pozitív,szívből ajánlom mindenkinek!!! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
piranha66 (6293) (Eladó)
Pozitív
2011.10.25. 15:19:07
1479569344
Korrekt, gyors, megbízható vaterás, köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dieselboy (441) (Eladó)
Semleges
2011.10.15. 22:05:13
1486223102
Sajnos nem passzolt a kerék középfurata a gépjárműre. Ennek ellenére nagyon barátságos ember. POZITÍV
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
autofejlesztes (1102) (Eladó)
Pozitív
2011.10.06. 19:11:08
1485551147
Köszönöm szépen a vásárlást! Minden rendben ment! Ajánlom+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zoroasther (128) (Eladó)
Pozitív
2011.10.03. 19:56:09
1471921388
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Az adásvétel megtörtént! Ajánlom! Sok++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment,ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm a vásárlást! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment Ajánlom.Csak +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
viacska_v (1958) (Eladó)
Negatív
2011.09.21. 13:57:43
1470003464
A licit után 1 hónapot vártam a jelentkezésére, hiába. Az üzlet nem jött létre. Igaz, hogy csak 1,-Ft-os termékről volt szó, de szórakozásból nem kell rá licitálni. Annyi udvariasságra számítanék, hogy legalább szóljon, ha meggondolta magát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem fizetettAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
klugex-usa (1148) (Eladó)
Pozitív
2011.08.30. 10:29:27
1467284635
Kedves, gyors, megbízható vevő, ajánljuk mindenkinek. Köszönjük, hogy a mi termékeink közül választott, reméljük, hogy sokáig fogja élvezni viselését! Ha a jövőben bármilyen kérdése merül fel, kérem habozás nélkül írjon vagy hívjon!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom! Megbízható vásárló!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
westautoteka (1252) (Eladó)
Semleges
2011.08.17. 10:34:40
1466468381
Nem kellett a vevőnek a termék, de ezt jelezte felénk. Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Mégsem kellett a termék a vevőnek.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment,köszönöm a vásárlást!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
PRÍMA PÉNZ MEGÉRKEZETT MINDEN AHOGY MEG LETT BESZÉLVE ÚGY TÖRTÉNT.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
