passive_a (410) 97.9% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 419 | 472 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 19 | 22 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 447 | 503 adásvétel |
| Az eladóként kapott 402 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Hibátlan termék, gyors tranzakció, nagyszerű PARTNER.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ludovika77 (549) (Vevő)
Pozitív
2012.02.17. 18:30:09
1538696093
Nagyon kedves, rugalmas, megbízható, gyors, és korrekt eladó, gyönyörű áruval. Mindenkinek csak ajánlani tudom, tökéletesen meg vagyok elégedve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
anetttakacs7 (0) (Vevő)
Pozitív
2012.02.17. 13:25:25
1529119544
Figyelmes,korrekt,ajánlom másnak is!Mégsem lett jó a méret,ezért az eladó vissza vette...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt,szívből ajánlom mindenkinek. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A csizma nagyon szép, az eladó figyelmes volt, a tranzakció rendben lezárult.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
beadshop (1164) (Eladó)
Pozitív
2012.02.15. 11:22:47
1540304528
Minden a megbeszéltek szerint történt, ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden sikeresen, gyorsan és nagyon ügyesen zajlott! Köszönöm szépen! Nagyon elégedett vagyok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak dícsérni tudom, közvetlen kommunikáció, abszolut pontosság és tökéletes megbízhatóság! A csizma eszméletlen jó!!!! KÖSZÖNÖM! Noémi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dodzsi101 (155) (Eladó)
Pozitív
2012.02.13. 20:31:47
1536965627
Maximálisan együttműködő partner, csak ajánlani tudom. Csupa ++++++++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Abrakadubra55 (433) (Vevő)
Pozitív
2012.02.13. 18:17:26
1536874304
Minden rendben zajlott! Ajánlom! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon klassz a csizma!CSAKIS ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, szép termék nagyon jó áron, és gyors, kedves,jól kommunikáló eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kend a hajadra a teppedt csizmádat,vagy add oda egy szerencsétlen hajléktalannak.Te sem panaszkodhatsz igen korrekt negatívjaid vannak.Lehet hogy én nem fizettem,de nem VERTEM át senkit.De te igen.Senkinek nem ajánlom,turkálóból bárki tud ilyen terméket venni tized ennyiért amennyiért ö árulja.Nagy Ívben kerülendő!!!!!!!SZÉLHÁMOS!!!!!!!
Másik fél: Azért adsz negatívot mert türelmesen vártam a pénzemre amiről többször azt állítottad hogy elutaltad?!A stílusod önmagáért beszél és úgy látom hogy csak az eladásaidból kapsz pozitívat,mert ha vásárolsz valamit azt sosem fizeted ki!2 hónappal ezelőtt kezdtél rimánkodni hogy megvehesd ezt a "turkálós csizmát",azóta ígérgeted hogy fizetsz!2 HÓNAP TELT EL!Azt is taglalhatjuk kinek hány pozitív/negatív értékelése van részarányosan.Szava hihetetlen inkorrekt,csaló vagy aki mellesleg primitív és azért adsz negatív értékelést,mert mindezt tudod is magadról!Miért nem vettél ilyet turkálóból te szuper senkinek nem fizető vásárló?Leértékelve 36 ezer,te magad mondtad!Senkinek nem ajánlom,CSALÓ,IQ NULLA
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elbandy81 (477) (Eladó)
Pozitív
2012.02.11. 17:01:22
1533145115
Minden rendben ment!Gyors, pontos Vaterás! Bátran ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nebenfuhreri_v (189) (Vevő)
Pozitív
2012.02.09. 16:16:24
1535147903
Kedves, gyors, rugalmas és figyelmes eladót ismertem meg, a nadrág pedig szuperjó! :) Maxi pozitív!! Bátran ajánlom mindenkinek! ++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dolcevita78_a (563) (Eladó)
Pozitív
2012.02.09. 11:32:50
1543151480
Kedves, gyors vevő, mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, rugalmas, kedves és megbízható. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendes megbízható partner, gyönyörű csizmát kaptam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, a csizma is szuper, másoknak is ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5******, gyors ügyintézés. Nagyon kedves, precíz, megbízható eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sugariana (199) (Eladó)
Pozitív
2012.02.05. 13:31:36
1537276319
Gyors, kedves Vaterás! Mindenkinek ajánlom!!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sugariana (199) (Eladó)
Pozitív
2012.02.05. 13:30:53
1537279484
Gyors, kedves Vaterás! Mindenkinek ajánlom!! Köszi, nagyon szép a ruha!:-)+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben, remek eladó, kiváló termékkel, csak ajánlani tudom, ++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mindenkinek szívből ajánlom +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, villámgyors eladó. A csizma sokkal szebb mint a képen. Köszönöm és ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden tökéletes! Gyors, korrekt, kedves eladó! Öröm volt vele üzletelni, csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,csak ajánlani tudom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon-nagyon elégedett vagyok, tökéletes volt minden. A csizma pont olyan amilyenre vágytam!Ha valaki egyedi csizmára vágyik csak tőle vásároljon,mert ez nem tucat termék, megéri az árát! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható vevőm volt,köszönöm a vásárlást,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,kedves,kommunikatív vaterás,bátran ajánlom! Köszönöm a csizmát,szuper jó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben zajlott!Mindenkinek szívből ajánlom!Köszönöm a szép terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, megbízható eladó. A csízma mindenben megfelelt az ígérteknek és minden elvárásnak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MyLovely (4034) (Eladó)
Pozitív
2012.01.25. 18:32:27
1527505847
Kedves,korrekt,gyors partner.Szívből ajánlom Őt+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ancksunamon (482) (Vevő)
Pozitív
2012.01.25. 17:57:49
1521365360
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A csizma egy gagyi "kínai bóvli" volt szó szerint!!! (a leírásával ellentétben!)
A szárán egy kb. 3 cm-es lyuk éktelenkedett, amiről elfelejtett tájékoztatni a leírásban. És a megadott bth. sem stimmelt, csak 1 számmal volt kisebb!
A leveleimre nem válaszolt, a telefont nem vette fel! Miután visszaküldtem a csizmát, hogy ellenőrizze le a hibákat a saját szemével, nagy nehezen visszautalta az árát, elismerte a méretbeli pontatlanságot, de még meggyanúsított, hogy én szakítottam ki! NA EZ MÁR SOK!
Másik fél: Ebből a csizmából eddig 4 db-ot vittek el,mindenki meg volt vele elégedve!Ha a leveleidre nem válaszoltam akkor hogyan is ismertem el és mit?!A csizmát kiszakítottad,ugyanis a szőrme részénél fogva cibáltad fel a vádlidra,amit te magad írtál hogy sajnos nagyobb az átlagnál!Mindezek ellenére te visszakaptad a csizma árát,én meg egy szétszakított csizmát tőled,mivel megsajnáltalak hogy esetleg mégis én tévedtem a méréssel kapcsolatban.Kár volt!Minősíthetetlen hangnemben beszélsz,szerintem magad sem tudod mit.A képeken mindenki jól láthatja hogy szakadás nem volt a csizmán amikor eladtam neked.Nem elég hogy pitiáner vagy még hazudsz is?Igaz itt ezt legalább arc nélkül teheted!Nálam tiltó lista!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendben volt, köszi +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
brokerdani (452) (Eladó)
Pozitív
2012.01.24. 12:00:15
1536654566
Mindenkinek ajánlom megbízható,korrekt partner+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos kedves eladó, szívből ajánlom:))))))))))) Nagyon örülök a kabát olyan mintha rám öntötték volna mindig ilyenre vágytam, újban se kaptam volna jobbat mert nem lehet ilyen fazont beszerezni:)))) Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kolossayne (130) (Vevő)
Pozitív
2012.01.23. 18:52:17
1529229383
Rendkívül kedves, gyors, megbízható. Köszönöm a gyors postázást is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden oké, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pinkillusion (157) (Vevő)
Pozitív
2012.01.23. 14:18:05
1535078051
Gyor, korrekt eladó. Nagyon szép terméket kaptam. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos eladó. ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuper csizma, szuper eladótól :))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KovacsIvett94 (226) (Vevő)
Pozitív
2012.01.22. 11:07:41
1529283092
NAGYON KEDVES,NAGYON KORREKT ELADÓ,az aukció az én hibámból nem valósult meg! AJÁNLOM A PARTNERT :-) és elnézést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon megbízható és pontos minden rendben történt. Ajánlom bátran mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tittika183 (150) (Eladó)
Pozitív
2012.01.21. 21:05:31
1532809166
Minden rendben volt,szimpatikus vevő, ajánlom mindenkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék iszonyatos penész-szagúan és foltosan érkezett meg.Az eladó azt írta kimosta,a penészfoltokon kívül még koszfoltok is voltak rajt.Ki van égetve egy helyen elöl 2-3 mm-es lyuk van rajta.Megírtam az eladónak 5 napja a problémát+hogy fizesse ki legalább tisztítást/3500 Ft.Válaszra sem méltatott.A kabátot kitisztíttattam néhány folt benne maradt+ekkor derült ki hogy a zippzárjáról le van törve egy darab így játszadozni kell hogy a megfelelő helyen akadjon meg különben szétnyílik.KERÜLENDŐ!
Másik fél: Ha tényleg olyan állapotban kaptad volna meg a kabátot ahogy leírtad,akkor NEM 15(!)nap után szóltál volna hanem AZONNAL!Ezt te is nagyon jól tudod!A kabáton több figyelő is volt,de te rajtam akartál spórolni,te vér profi.:)Az is benne volt a leírásban hogy "korrekt ajánlat esetén hamarabb zárom",a te korrekt ajánlatod kikiáltási ár volt!Én nem fenyegetőzöm veled ellentétben,de ha ez téged boldoggá tesz-rajta!Az értékelések menüben látni lehet hogy hány eladásból hány negatívom van.Sajnos a sok vásárló közül időnként belefutok ilyenekbe mint te(innen a negatívok)-akiről mindent elárul a stílusa,mellyel a jó kívánságait megfogalmazta.(Szuper "intelligenciára" vall).Csak gratulálni tudok!PROFI
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
