cseremobil66 (236) 99.58% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 237 | 296 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 42 | 42 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 280 | 339 adásvétel |
| Az eladóként kapott 87 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Gyors pontos eladó ajánlom ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.daneekaexe (67) (Eladó)
Semleges
2015.04.02. 19:06:07
2056049690
Sajnos az én hibámból nem jött össze az adás-vétel, a vevő korrekt volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható,gyors partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.olcsolegterelo (753) (Eladó)
Pozitív
2014.11.24. 11:01:46
1893329198
Köszönöm! Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.moneybaby (561) (Eladó)
Pozitív
2014.11.05. 10:02:42
1993498730
Megbízható, korrekt partner. Mindenkinek szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Norbika24 (101) (Eladó)
Pozitív
2014.10.06. 17:18:23
1978745699
Megbízható! Korrekt! Ajánlani tudom csak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyermekmentos (82) (Eladó)
Pozitív
2014.10.06. 08:21:39
1987350242
Gyors, pontos, megbizhato vasarlo! Mindenkinek ajanlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gabor522_t (189) (Eladó)
Pozitív
2014.09.30. 20:46:38
1921868048
Minden rendben gyorsan ment,csak ajánlani tudom++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.somlaikata (144) (Eladó)
Pozitív
2014.09.23. 13:45:18
1977631841
Megbízható korrekt partner!! Csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden oké !!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.FallenAngel817 (170) (Vevő)
Semleges
2014.09.15. 21:55:38
1959665576
A terméket személyesen megtekintettem, de nem felelt meg az elvárásaimnak. Az eladó megértő volt és elálltunk közös megegyezéssel az üzlettől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.menegger63 (231) (Vevő)
Pozitív
2014.09.09. 20:57:30
1963302254
Minden a legnagyobb rendben ! Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.robicivic500 (362) (Vevő)
Pozitív
2014.09.02. 10:02:12
1959224342
Gyors, megbízható, korrekt eladó. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden megfelelt a termékleírásnak. Ajánlom az eladó áruit mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom gyors megbizható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Marinercold (172) (Eladó)
Pozitív
2014.08.11. 10:03:47
1948890836
Gyors,pontos,megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel rendben, gyorsan ment, ajánlott eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos az én hibámból nem jött létre az adás-vétel ,termék több helyen meglett hirdetve. Vevő kedves ,megértő,megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Termék másik oldalon is meg lett hirdetve,itt későn lett levéve.Vevő maximálisan kedves,megértő.Csak ajánlani tudom! Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Gyors és pontos partner +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.naphegy29 (183) (Eladó)
Pozitív
2014.07.01. 19:06:54
1917892277
A tranzakció nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Érdemes lenne a vaterás értesítőben módosítani a hívószámot, egy olyanra ami üzemel. Emalilen viszont gyorsan tudtunk kommunikálni. (utána már telefonon is). Rugalmas, és gyors partner!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Érdemes lenne a vaterás értesítőben módosítani a hívószámot, egy olyanra ami üzemel. Emalilen viszont gyorsan tudtunk kommunikálni. (utána már telefonon is). Rugalmas, és gyors partner!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható eladó és türelmes. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.8389642.Client:36729054 (-2) (Vevő)
Negatív
2014.06.18. 18:11:16
1910642681
A T. Eladótól kértem, hogy, mivel Bank számlám nincs, így postai csekken adom fel a pénzt, ami ugye nekem még plussz költség. Erre azt a választ kaptam, hogy akkor még fizessek rá 200 Ft-ot, mert a postásnak fel kell menni az emeletre???? Ez a dolga. A piros postai csekken feladtuk a pénzt, a termék a mai napig nem érkezett meg. Az Eladó körül, valami nem igazán gömbölyű. Nem a pénz érdekel, mivel eközben a kocsinkat is feltörték, majd költse Orvosra.... Senkinek nem ajánlom!!!!
Másik fél: Azt sem tudom ezt hogy kommenteljem. Eddig elkerültek valahogy a bolondok, és csak több száz elégedett ügyféllel volt dolgom. Most első jogtalan negatív értékelésemet egy mínusz kettes Client:36729054 felhasználótól kellett kapnom (aki valószínűleg csak egy arányrontó regisztrációja egy konkurens eladónak). Pénteken délután beszéltünk meg hogy majd hogy fizeti be nekem a pénzt csekken, 3 munkanappal később jött egy negatív hogy nem kapta meg az árut! A csekk amíg hozzám eljut és a posta átfutási ideje is több lehet 3 napnál. És ha tényleg befizette pl hétfőn a csekket, és ő keddre várta az árut, akkor miért nem írt emailt vagy hívott fel? Hihetetlen emberek élnek a földön!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BalintAndris79 (106) (Vevő)
Pozitív
2014.06.15. 10:09:52
1905090296
Minden rendben zajlott le, elégedett vagyok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.champolion (334) (Vevő)
Pozitív
2014.06.10. 19:56:08
1910642840
okokokokokokok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.emesevarga18 (840) (Eladó)
Pozitív
2014.06.07. 21:43:20
1903549457
Nagyon kedves, gyors, kommunikatív, abszolút megbízható partner. Mindenkinek csak ajánlani tudom. CSUPA +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt.korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szabolcska75 (2916) (Vevő)
Pozitív
2014.06.03. 17:32:02
1903848614
Minden rendben volt,szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék rendben megérkezett ajánlom mindenkinek:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.OpticalNet_a (63) (Vevő)
Pozitív
2014.05.31. 23:55:10
1888276517
köszönöm! Még nem tudom mi lesz vele, mert a szoft rendberakás után a kijelzője nem indul :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt,gyors,korrekt eladó.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást! +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner. Minden rendben zajlott. Csak ajánlani tudom! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.weezyFbaby (69) (Eladó)
Pozitív
2014.05.25. 11:23:40
1887302882
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.petivatera (442) (Eladó)
Pozitív
2014.05.19. 19:05:37
1892472302
Kiváló partner, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.autoklimapecs (53) (Vevő)
Pozitív
2014.05.12. 21:59:50
1888278017
minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, gyorsan zajlott ajánlom a partnert!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.