csonouri_v (460) 98.32% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 468 | 664 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 38 | 38 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 514 | 710 adásvétel |
| Az eladóként kapott 81 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Jó,megbízható vaterás,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó,megbízható vaterás,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó,megbízható vaterás,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Aranyalma48 (128) (Vevő)
Pozitív
2010.10.07. 18:22:41
181378587
Minden rendben zajlott, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, kommunikatív. Ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható vaterás. Ajánlom másoknak is!!! Köszönöm a gondos csomagolást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyönyörű áru, fantasztikus csomagolás. Tökéletes eladó. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyönyörű áru, fantasztikus csomagolás. Tökéletes eladó. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyönyörű áru, fantasztikus csomagolás. Tökéletes eladó. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyönyörű áru, fantasztikus csomagolás. Tökéletes eladó. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyönyörű áru, fantasztikus csomagolás. Tökéletes eladó. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyönyörű áru, fantasztikus csomagolás. Tökéletes eladó. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.colorama123 (210) (Vevő)
Pozitív
2010.10.06. 08:45:55
181464465
Minden rendben, köszönöm!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.colorama123 (210) (Vevő)
Pozitív
2010.10.06. 08:45:55
181462476
Minden rendben, köszönöm!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Dreadnaught_a (19) (Vevő)
Semleges
2010.10.05. 08:17:04
180903299
Elsőre véletlenül rossz helyre küldte a terméket, ami miatt a rendelés kicsúszott az időből. De emiatt nem akartam negatív, vagy semleges értékelést adni, mert mindenkivel előfordul. Ezen kívül korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben. Az értékelés +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben. Az értékelés +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a türelmét,és a képet.Kiváló árú, jó szervező. Ajánlom másoknak is!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a preciz, gyors és korrekt lebonyolitást. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a preciz, gyors és korrekt lebonyolitást. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a preciz, gyors és korrekt lebonyolitást. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1583340.drbararanygyula (10) (Vevő)
Pozitív
2010.09.30. 10:25:13
181462593
Mindent Köszönök!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors, csak ajanlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors, csak ajanlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A csomagot megkaptam, minden rendben volt, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A csomagot megkaptam, minden rendben volt, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.javasolt, korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, rugalmas partner, ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.felhasznalo314 (93) (Vevő)
Pozitív
2010.09.27. 10:05:22
180292904
Minden rendben, a termék megérkezett. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.borzaskatica (164) (Vevő)
Pozitív
2010.09.27. 08:01:37
180292809
Minden rendben ment, másoknak is szívesen ajánlom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Korrekt, megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Korrekt, megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Korrekt, megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Korrekt, megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Korrekt, megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Korrekt, megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó vaterás. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbízható partner-ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.