fixaras77 (1008) 98.37% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1025 | 1674 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 60 | 66 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 17 | 21 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1102 | 1761 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1261 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nekemfelesleg (511) (Vevő)
Pozitív
2014.12.24. 08:04:46
2015676722
Minden a legnagyobb rendben zajlott! Köszönöm szépen! Mindenkinek ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nekemfelesleg (511) (Vevő)
Pozitív
2014.12.24. 08:04:18
2015678705
Minden a legnagyobb rendben zajlott! Köszönöm szépen! Mindenkinek ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek szívből ajánlom, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek szívből ajánlom, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek szívből ajánlom, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek szívből ajánlom, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
953466.AZV118 (143) (Vevő)
Semleges
2014.12.22. 21:06:49
2018029931
Az én hibám, én figyelmetlenségem! Elnézést az eladótól!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment. Csak +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szépen köszönöm a csizmát! :) Nagyon megbízható és gyors eladó! Csak ajánlani tudom mindenkinek! :) +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt adás-vétel történt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kjarkas678 (115) (Vevő)
Pozitív
2014.12.20. 13:32:43
2017698665
Fantasztikus eladó, szuper gyors postázás, szép termék. Mindenkinek szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, minden rendben ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, minden rendben ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Dekorompaaigner (196) (Vevő)
Pozitív
2014.12.19. 17:26:47
2014443542
Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható eladó ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyorsan, pontosan, rendben zajlott az adás-vétel+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó segítőkész volt az átvétel időzítésében. Gondos csomagolásban kaptam az árut. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a gyorsaságot és a szép terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden tökéletes volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Én ügyetlenül elrontottam valamit: licitálni akartam és közben valószínűleg véletlenül rányomtam a fix áron megveszem gombra. Ezt jeleztem az eladónak, aki kedvesen és rendesen beleegyezett, hogy visszaléphessek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kuvaszka (2546) (Vevő)
Semleges
2014.12.18. 09:59:10
2014888880
Akinek vettem volna , mást szeretne ! Köszönöm a megértését , ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kuvaszka (2546) (Vevő)
Semleges
2014.12.18. 09:58:10
2014886348
Egyéb okok miatt nem tudom átvenni! Köszönöm a megértését !Ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rendben volt minden, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors,pontos-ajánlom mindenkinek+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden a legnagyobb rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott,kapcsolatfelvételben gyors és udvarias,megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szimpy007 (1113) (Vevő)
Pozitív
2014.12.16. 15:35:23
2009986433
Köszönöm minden rendben ment ,csak is ajánlani tudom másoknak is sok sok +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
galambos60 (219) (Vevő)
Pozitív
2014.12.16. 15:10:45
2010367919
Minden rendben történt ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
remek ember, kiváló eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Profi eladó, szép áru, jó áron. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zednyicsek (522) (Vevő)
Pozitív
2014.12.12. 21:58:28
2014868174
Korrekt,megértő,rugalmas eladó....talán legközelebb sikeresebbek leszünk...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható partner, szép áruval.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kalyhasmester (55) (Vevő)
Pozitív
2014.12.12. 17:35:31
2009116220
Megbízható ,gyors partner,mindenkinek ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönök mindent ! Minden rendben volt, pontos, gyors, megbízható partner ! Bár mindenki ilyen lenne ! Szívből ajánlom mindenkinek !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egy nagyon megértő partner,ajánlani tudom csak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szombateva (22) (Vevő)
Semleges
2014.12.09. 17:28:35
2002255589
Sajnos a szőnyeg színe a valóságban jelentősen eltért a fotókon szereplő színektől, ezért vissza kellett küldenem az árut. A pénzt végül visszakaptam, de az egész procedúra kellemetlen emlék marad. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden ok. Rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Remek kommunikáció ,villám gyors postázás! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MONDEO34_a (568) (Eladó)
Pozitív
2014.12.07. 11:00:39
2000864552
minden rendben s gyorsan zajlott,,,csakis ajánlani tudom :) köszönöm..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
stivonzerb (84) (Vevő)
Semleges
2014.12.06. 23:21:55
2006325935
Elnéztem a méretet , nincs szükségem a termékre..elnézést kérek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7052404.wild1100 (4) (Vevő)
Pozitív
2014.12.05. 19:32:37
2009590571
Gyors, korrekt intézés. A posta kicsit lassú volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bnezsuzsa333 (346) (Vevő)
Pozitív
2014.12.05. 14:36:00
2009983763
Max+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontosan a megbeszéltek szerint zajlott minden, a termék valóban szép!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
