2210128.eszerver (107) 92.13% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 117 | 137 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 14 | 16 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 10 | 10 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 141 | 163 adásvétel |
| Az eladóként kapott 39 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Gyors,pontos, csak ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gmaster515 (10) (Eladó)
Pozitív
2015.05.17. 16:58:19
2069392034
Gyorsan és rendben zajlott minden. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, de a kifizetés csak több mint egy hónap után történt meg. Korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
transcomp (2992) (Eladó)
Pozitív
2015.04.09. 13:28:07
2053227494
Vérprofi vevő ! CSakis+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vetroistvan (440) (Eladó)
Pozitív
2015.04.04. 06:46:10
2052582899
Gyors, pontos, megbízható vásárló, ajánlom mindenkinek! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cccpvasili (311) (Vevő)
Negatív
2015.03.29. 10:34:59
2050602896
Postázni akarta a terméket amikor Bp-i személyes átv. is megjelölt a terméklapon. Udvariasan közöltem vele hogy a posta nekem nem jó, erre "hajléktalan" és "fillérbaszó" jelzővel illetett, "majd május elsején odaadja személyesen". Nem tartja magát az általa szabott feltételekhez sem, csapnivaló üzletfél, cinikus és lekezeli az embereket. Sok üzletet bonyolítottam már, de ilyennel még nem találkoztam. Nem véletlenül olyanok az értékelései amilyenek. Senkinek sem ajánlom! NEGATÍV ----
Másik fél: Az "úr" 1Ft -ért nyerte meg a kb. 10000x drágább terméket... mindegy, az aukció már csak ilyen. Természetesen nemhogy elzárkóztam volna az átadástól, hanem a megkeresésére szinte azonnal válaszoltam. 1Ft -ért (ami már nincs is, tehát ingyen) viszont nem vagyok se gyalog, se BKV se autóka a városban... mondtam minden további nélkül postán szivesen elküldöm. Erre válasz: nem áll módjában postán átvenni meg nincs lakcíme... WTF?!? Erre kérdeztem hajléktalan vagy esetleg? Semmi baj - postán maradónak is tudom küldeni, vagy május elsején személyesen át tudom adni. Neki nem jó sehogyse - a fillérbaszót pedig igen arra írják, akinek az ingyen se jó, még annál is olcsóbban kell.
Csak ajánlani tudom pontos gyors vevő ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Erikpapa64 (144) (Eladó)
Pozitív
2015.01.09. 19:13:34
2013901043
Nagyon rendes és türelmes Vaterás. A posta nem volt a csúcson most, de végre odaért a csomag. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
peterli_a (484) (Eladó)
Pozitív
2014.10.06. 08:43:53
1983554024
Nagyszerű partner! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jancsekzoltan (1624) (Eladó)
Semleges
2014.08.29. 17:10:31
1886875061
talán 2x kommunikáltunk utána nem válaszolt, azt hiszem eleget vártam, sajnálom hogy nem jött létre az üzlet. A régebbi sikeres üzletelésünk miatt nem negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bakoka5er (129) (Eladó)
Negatív
2014.08.01. 09:02:09
1922950316
3 alkalommal írtam, hogy írja meg, hogy hogyan kívánja az árut kifizetni és átvenni. Nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Papamaci2246 (716) (Eladó)
Pozitív
2014.05.26. 07:59:07
1898360030
A vételár rendben megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, megbízható vevő. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, megbízható vevő. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevőnek végül nem kellett az árú. Többször ígérte, de végül nem fizette ki.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az üveglapok nem voltak megfelelőek :( nem vágható sajnos, mert biztonsági! Nagyon korrekt partner és segítőkész, csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Chesterfield01 (386) (Eladó)
Semleges
2014.03.11. 20:38:58
1864502765
A Vevő telefon száma nem valós. A vételárat a levelezésben megadott határidőig nem utalta. Mivel már nem az első esete, amikor nem vette meg az általa licitált terméket. Ezért időpocsékolásnak tekintem a további kísérletezést. A terméket inkább újra meghirdettem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ritmusmagus78 (21) (Eladó)
Pozitív
2014.01.15. 12:48:56
1839765776
Abszolút korrekt, megbízható partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ki volt írva hogy 2013.12.20 és 2014.01.06 között nem válaszolok emailekre és nem teljesítek rendelést sem. Ma válaszoltam az emailjére. Telefonon felvettem vele a kapcsolatot. Nem értem miért kell negatívot adni.
Másik fél: Kár hazudni, más is pont ezért adott már sok-sok negatívat Önnek! Amiről beszél, sehol nem volt feltüntetve - most is megnézhető a lejárt hirdetése. Mellesleg pont ilyen terméket más is rendelt amikor n, ős sem kapta meg - nem is válaszolt rá. Olyat hirdessen máskor ami van önnek, és ne hivatkozzon valótlan dolgokra. Senkinek nem tudom ajánlani az eladót...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
InterBolt (1840) (Eladó)
Pozitív
2014.01.03. 12:19:42
1837302239
Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
InterBolt (1840) (Eladó)
Pozitív
2014.01.03. 12:19:42
1829587679
Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás. Mindenkinek ajánlom! ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
torpike020 (48) (Eladó)
Pozitív
2013.11.23. 11:03:44
1828527377
Minden rendben ment. Gyors,megbízható partner :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DTamas777_t (418) (Eladó)
Pozitív
2013.11.10. 11:04:20
1817384105
Gyors, érthető kommunikáció (e-mailváltás), gyors ügyintézés (befizetés) a partner részéről = minden a legnagyobb rendben zajlott az adásvételünk során! Mindennel elégedett voltam a tranzakció során! Csakis pozitív tapasztalataim voltak az üzletféllel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DTamas777_t (418) (Eladó)
Pozitív
2013.11.10. 11:03:54
1818614357
Gyors, érthető kommunikáció (e-mailváltás), gyors ügyintézés (befizetés) a partner részéről = minden a legnagyobb rendben zajlott az adásvételünk során! Mindennel elégedett voltam a tranzakció során! Csakis pozitív tapasztalataim voltak az üzletféllel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
haracity (12360) (Eladó)
Negatív
2013.10.17. 12:31:24
1783069892
Először azzal szédített hogy "lehet majd megyek Bp-re 2 hét múlva." - ebből nem lett semmi, hiába is adtam meg neki minden hétre 3-4 budapesti átvételi lehetőséget, még csak VÁLASZRA SEM MÉLTATOTT! Aztán egyszercsak írt (1.5 hónap után),hogy "utalok hétfőn!" - természetesen NEM UTALT! Ehelyett tőlem kérdezgette hogy "megis milyen számláról utaljak"? Merthogy neki nincs HUF-számlája! De akkor miért vásárol olyan terméket aminél ÁTUTALÁSOS FIZETÉS van megadva!? Nagyon NEM AJÁNLOM ezt a "vevőt"..!
Másik fél: Az illető többször 2-3 hétre elment "nyaralni" így a személyes találkozót nem tudtuk összehozni, érthető módon egy ilyen kis vacak foglalatért nem utazom át a fél országot. Befizettem volna a számlájára a pénzt, de sajnos valami nekresdfalvi kis takarékban vezeti, ami nagy városokban nem található ahol én jártam. Utalni ilyen pici összeget pedig sem cégesről sem külföldi számlámról nem tudok - ezt mondtam is neki, sőt felajánlottam elküldöm neki a pénzt borítékban. Az automatikus levélküldözgetéshez ért, meg a nyaraláshoz - nem ajánlom senkinek.
Többször is próbáltam kapcsolatba lépni az eladóval. A telefonon nem elérhető, email-ekre nem válaszol. Igényt tartottam volna a termékre, nagy szükségem lett volna rá. Nem értem miért nem volt hajlandó legalább annyit írni, hogy annyiért mégsem adná el? Ezt még csak tetézte azzal a hazugsággal, hogy ő nem tudott elérni engem. Szívesen megmutatom bárkinek az emailjeimet, ami bizonyítja, hogy töbször próbáltam vele felvenni a kapcsolatot. Felháborító! Nem a piactérre való!!!
Másik fél: A kedves licitáló sajnos vagy nem képes az internetet használni, vagy szándékosan néz hülyének itt mindenkit... itt a képernyőmentés az egyik, sokadik levél váltásomról, amit a freemail visszadobott: http://goo.gl/zieUsR
Telefonon kerestem, SMS -ben is - semmi válasz nem volt. Mivel változatlanul eladó az áru, ha érdekel és sikerült emailt küldened akkor erre küldj: [email protected]
Ez a cím egy email küldés után megszűnik, kérem a vaterát ne törölje - hátha sikerül így kapcsolatba lépnie a titokzatos idegennek velem. Azért ezt adtam meg, mert ugye rendes elérhetőséget nem lehet kiírni, persze az adataimat így is látnod kéne, tehát a valós email címem is megvan Neked. Várom leveled!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, pontos korrekt partner, csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő elállt az adásvételtől, mert nem ilyen kell mégse.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő elállt az adásvételtől, mert nem ilyen kell mégse. :(Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csopcsaj (6956) (Eladó)
Pozitív
2013.08.14. 22:17:58
1769361731
Minden rendben, köszönöm szépen. ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
istvan449 (110) (Vevő)
Semleges
2013.08.10. 17:15:20
1775945618
A vezérlőkártya nem működik, hibás. Az eladó kipróbálni nem tudta, nem volt PCI-X képes alaplapja, garancia nélkül árulta. Ez az átka a "teszteletlen" dolgoknak. :-(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++++++++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,csak ajánlani tudom!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tuttibiztos (70) (Eladó)
Pozitív
2013.07.13. 06:25:55
1770902171
Korrekt vaterás, rendes ember. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, rugalmas, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
atlantiswhite (27) (Eladó)
Semleges
2013.07.09. 11:19:03
1771039100
Az adás-vétel nem jött létre, így a termék újból meg lett hirdetve a vatera felületén.A vásárló elállt a vételtől a termék megtekintését követően. A vásárló által preferált postázási és fizetési mód nem felet meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Remekül sikerült üzletet kötni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
deutschgejza (214) (Vevő)
Pozitív
2013.04.03. 21:11:47
1722181001
Minden rendben a megbeszéltek szerint zajlott. Megbízható eladó, ajánlom, és köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendbe volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, pontos, korrekt! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
---------------------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható, ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő figyelmetlen volt és azt hitte,hogy a termék kártyafüggetlen.A termék nem kártyafüggetlen!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő figyelmetlen volt és azt hitte,hogy kártyafüggetlen a telefon!A telefon nem kártyafüggetlen.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1077593.sztyopafree (231) (Vevő)
Pozitív
2013.01.09. 18:08:18
1676079824
Rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nondescript79 (107) (Eladó)
Pozitív
2013.01.08. 21:06:22
1689865964
Minden rendben zajlott!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, ajanlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
