civertan_t (25) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
5295941.Eszter64 (21) (Vevő)
Pozitív
2007.05.09. 18:03:53
324187921
Gyors, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5295941.Eszter64 (21) (Vevő)
Pozitív
2007.05.09. 18:03:53
1419127000
Gyors, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kisnagyember_t (53) (Vevő)
Pozitív
2007.01.11. 23:10:17
1418430280
KÖSZÖNÖM A GYORS ÜZLETI BONYOLÍTÁST. MINDEN RENDBEN ZAJLOTT.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kisnagyember_t (53) (Vevő)
Pozitív
2007.01.11. 23:10:17
1418430210
KÖSZÖNÖM A GYORS ÜZLETI BONYOLÍTÁST. MINDEN RENDBEN ZAJLOTT.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszi mégegyszer,megbízható és kapcsolattartó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszici,szupergyors!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3684475.fenyesi (30) (Vevő)
Pozitív
2006.03.10. 16:10:23
314351277
Korrekt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3684475.fenyesi (30) (Vevő)
Pozitív
2006.03.10. 16:10:05
314319338
Korrekt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt eladó. Minden rendben volt.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kártyák nagyon szépek. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kártyák nagyon szépek. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, szinpatikus üzlettárs. Bátran merem ajánlani mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, szinpatikus üzlettárs. Bátran merem ajánlani mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, szinpatikus üzlettárs. Bátran merem ajánlani mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, szinpatikus üzlettárs. Bátran merem ajánlani mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, szinpatikus üzlettárs. Bátran merem ajánlani mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben történt minden. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.marathonman (167) (Vevő)
Pozitív
2005.09.11. 09:55:07
312135381
Minden rendben, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors tranzakció. Segítőkész partner. Másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom mindenkinek.Megbízható,korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom mindenkinek.Megbízható,korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizhato elado mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megjött a kártya, jó! Korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, kedves, AJÁNLOM !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt partner, egyszerű volt vele üzletet kötni. a kártyák szépek, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remélem máskor is lesz sikeres üzletelésünk,érdemes megnézni a szép kártyákat hát még játszani velük!!!További sok sikert kívánok,üdv Antikbaby
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszi a gyors postázást.Igatán szép kártyák .Karácsonyi ajándéknak is jók.Az eladó az SUPER!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben siman ment-koszonom -ajanlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment koszonom - ajanlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez volt az első vásárlásom ebben a formában és igen jó tapasztalatot szereztem, a kért árú a megbeszélt időben leszállításra került. Civertan kártyáit és egyéb termékeit mindenkinek jó szívvel ajánlom. Inzám Sándor
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
