vargakati (48) 98% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Kedves, gyors vevő, csak ajánlani tudom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, pontos, kitűnő partner. Köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.velvet30_a (479) (Eladó)
Pozitív
2012.02.01. 16:11:50
1523375987
Kedves, megbízható, csak ajánlani tudom, remélem még találkozunk:)+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MINDEN OKÉ RENDES VATERÁS !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szaboka71 (930) (Eladó)
Pozitív
2012.01.09. 09:03:57
1522009040
Megbízható partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
14221038.weiszid (47) (Eladó)
Negatív
2012.01.04. 06:21:21
1514181599
NEm egy ilyen órát rendeletem már! Mivel minden csomaghoz kaptam egy követési számot amit interneten tudom nézni. Mondtam is a vevőnek hogy Magyarországon van már csak még nem küldték ki! Postával is felvettem a kapcsolatot és mondták hogy el vannak havazva és késik a kiszállítás! Nem csak nekem! Ezt tudattam is a vevővel!Hétfőn megjött és küldtem is neki a csomagot! Meg ís írtam ezt!Ma szerdán ott is lesz az óra!Szóval Én mindenben értesítettem és amit ide leírtam azt közöltem is!
Másik fél: Lehet ragozni a dolgokat, de a tények makacs dolgok!
A 2011.12.04.-én rendelt és azonnal, előre kifizetett óra, melyről leírtam, hogy karácsonyi ajándék lesz a mai napig NEM érkezett meg!
Ma 2012. január 04. van! A szállítás 14 napra volt ígérve, eltelt egy hónap azóta! Ha a posta vagy más a hibás azt előre lehetőségként közölni kellett volna és nem december végén. Nagyon kellemetlen karácsonyom volt az ajándék meg nem érkezése miatt és ezt az utólagos leszállítás -ha egyszer megtörténik- nem tudja orvosolni! Januárban nem lehet karácsonyi ajándékkal kedveskedni. Ha előre tudom, akkor vagy nem rendelem, vagy ennek tudatában rendelek. De közölni kellett volna!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden tökéletesen ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Divatdiktator73 (958) (Eladó)
Pozitív
2011.12.19. 19:06:40
1517043269
Gyors korrekt partner! Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves és pontos partner!!Mindenkinek ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
luxus-shopping-4u (358) (Eladó)
Pozitív
2006.12.26. 19:20:45
15963735
Kedves, gyors vatera partner, szivböl ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
luxus-shopping-4u (358) (Eladó)
Pozitív
2006.12.26. 19:20:45
15963740
Kedves, gyors vatera partner, szivböl ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
luxus-shopping-4u (358) (Eladó)
Pozitív
2006.12.26. 19:20:44
15963738
Kedves, gyors vatera partner, szivböl ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bambooflower (638) (Eladó)
Pozitív
2006.12.23. 22:07:35
15826549
Korrekt partner. Köszönöm a vásárlást, és kellemes Ünnepeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Türelmes, megbízható partner. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
