vezer05 (1151) 96.3% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1197 | 1285 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 121 | 123 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 46 | 46 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1364 | 1454 adásvétel |
| Az eladóként kapott 661 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kingstone Micro SD kártya helyett egy noname kínai lassú retket kaptam, Motorola SD átalakítóval. Ez _NEM_ az amit vásároltam. És hatványozza a dolgot hogy kettőt vásároltam. Tehát duplán f@st kaptam. A postázásról meg annyit, hogy egy borítékba behajítva két SD kártya nem épp a leg bölcsebb hozzá állás. Részemről kerülje el mindenki. Levelemre még csak válaszolni sem méltatott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos egyéb okok miatt nem jött létre a tranzakció
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
legyovatos (50) (Vevő)
Semleges
2011.08.13. 11:27:21
1467840308
Nem sikerült a találkozót összehozni. Sajnos kevés volt az idő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Robikaaa88 (91) (Vevő)
Semleges
2011.08.12. 20:19:41
1468934847
Csak azért nem negatív mert vissza utalta a pénzt.de a leveleimre nem válaszolt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kommunikációból nulla , elérhetetlen. Nekem kellett utánajárnom , és az áruház kárpótolt (ahonnét Ő is rendelte) a soha meg nem érkezett áruért. Természetesen előre utaltam . Senkinek nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többszöri megkeresésemre sem jelentkezett,nem tartom korrekt partnernek pont
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható, pontos vevő, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyon gyors és korrekt volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hajnalkaszilvia (37) (Eladó)
Pozitív
2011.08.09. 11:27:06
1468694680
Minden rendben ment, gyors és pontos vaterás ,csak ajánlani tudom ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.komlosizsolt (1313) (Eladó)
Pozitív
2011.08.08. 17:33:37
1467581433
Gyors,pontos,megbízható vásárló. Ajánlom mindenkinek! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.GYORS PONTOS MINDENKINEK AJÁNLOM
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.GYORS PONTOS MINDENKINEK AJÁNLOM
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsolt2008 (358) (Eladó)
Pozitív
2011.07.29. 22:31:09
1464579932
Megbízható partner!Csak ajánlani tudom!++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nagyon sokáig tartott ameddig megkaptam a terméket kb 1 hónapig! Amúgy elégedett voltam a termékkel, ezen kívül minden rendben zajlott. Akiknek nem annyira sűrgős a termék elsősorban azoknak ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vártnál később érkezett a termék, de a végére minden jó lett. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!!!++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizhato, korrekt vateras!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható eladó, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elégedett vagyok az áruval ,ugyanúgy az eladóval is , bátran ajánlom mindenkinek. Köszönjük a telefontokot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jött létre az üzlet, mivel se telefonon, se E-mailben nem tudtam felvenni a kapcsolatot vele.Senkinek nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mrmroberto (116) (Vevő)
Pozitív
2011.07.20. 11:31:13
1464142025
Minden rendben volt, gyors és korrekt kiszolgálást kaptam. Mindenkinek jó szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.laptopalkatreszek (6708) (Eladó)
Pozitív
2011.07.20. 08:23:05
1460079319
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cicababi (2781) (Eladó)
Pozitív
2011.07.19. 23:45:09
1462938584
Kedves, korrekt, gyors partner! Mindenkinek ajánlom, nagyon köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Quilling_a (584) (Vevő)
Pozitív
2011.07.18. 21:45:28
1466201443
Korrekt eladó.Mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors, pontos mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sosesikerul (24) (Vevő)
Pozitív
2011.07.17. 23:40:01
1463173753
korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben volt minden!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az üzlet lebonyolítva!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Korrekt partner! Csak ajánlani tudom!!!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.TothKarolnee (259) (Vevő)
Pozitív
2011.07.14. 20:53:59
1466201438
Az árú tőkéletes, a postázás gyors, a csomagolás atombiztos. Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az utalás után több, mint 2 hét múlva kaptam meg a kijelzőt, ráadásul sima postai borítékban kicsit kibélelve (!). Mivel ismerősnek rendeltem, nem saját magamnak, ezért sürgős lett volna - no de ennyi idő alatt a Távol-Keletről is megkaptam volna, ráadásul féláron.. Eladótól ezen idő alatt nem kaptam semmi infót, csak a türelmetlen leveleimre válaszolt. Csak azért nem negatívot adok, mert a kijelző legalább működött...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Villámgyors, korrekt üzlettárs! Maximálisan ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bujazoli (1429) (Eladó)
Pozitív
2011.07.11. 09:33:13
1463518197
Minden rendben ment,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt Vaterás, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.glender_a (1735) (Eladó)
Pozitív
2011.07.09. 13:56:51
1459504949
Minden rendben ment, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött....egy újabb rendben lezajlott üzlet. Ahogy azt itt kell...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SalataMatyas (122) (Vevő)
Pozitív
2011.07.07. 14:06:05
1465494788
Gyors, korrekt partner. Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak azért nem adok negatív értékelést, mert végül megkaptam a terméket de egy hónapos csúszással, pedig azt írta, hogy raktáron van! A megadott telefonszámon nem lehet elérni, a levelekre nem válaszolt. Kommunikációból: elégtelen Óvatosan üzleteljenek vele!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.