228339.CSOKII (1526) 99.42%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
sztolykaferenc (32) (Vevő)
Pozitív
2009.03.07. 19:57:28
126690412
Korekkt Vaterás ! Ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt partner!Mindenkinek ilyen adás-vételt kívánok! Ezúton is köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kellemes üzletkötés,korrekt vaterás ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kellemes üzletkötés,korrekt vaterás ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönöm szépen,megkaptam a táskát,nagyon-nagyon jó!!!!!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szokásos!minden simán ment, jó minőségű az áru!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szokásos!minden simán ment, jó minőségű az áru!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden Rendben!! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon jó minőségű áru!!Korrekt partner!!Ajánlom mindenkinek!!Köszönöm még1x CSOKII Üdv:Tomi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok volt, a felső meg tök jól néz ki.:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,megbízható partner.Alkalmazkodk a vevő igényeihez.Szép áruval.Csak ajánlani tudom.Sok ++++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott szokás szerint, ajánlom mindenkinek, remek Vaterás!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott szokás szerint, ajánlom mindenkinek, remek Vaterás!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott szokás szerint, ajánlom mindenkinek, remek Vaterás!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott szokás szerint, ajánlom mindenkinek, remek Vaterás!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott szokás szerint, ajánlom mindenkinek, remek Vaterás!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden nagyon ok volt! ++++++++ : )
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden nagyon ok volt! ++++++++ : )
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden nagyon ok volt! ++++++++ : )
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden nagyon ok volt! ++++++++ : )
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden nagyon ok volt! ++++++++ : )
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden nagyon ok volt! ++++++++ : )
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden nagyon ok volt! ++++++++ : )
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden nagyon ok volt! ++++++++ : )
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden nagyon ok volt! ++++++++ : )
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden nagyon ok volt! ++++++++ : )
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszéltek szerint történt minden.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az árú tökéletes mint mindig..:)Köszi! Csakis POZITÍV!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, nagyon szép a blúz, köszönöm szépen !++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden okéééssssss, korrekt ügyfél :D
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.906618.csipszi_a (43) (Vevő)
Pozitív
2009.03.05. 14:33:02
123695848
Gyors, korrekt partner. Minden rendben zajlott, az áru is szép, elégedett vagyok. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos eladó. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, pontos eladó. ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Barbara977_a (34) (Vevő)
Pozitív
2009.03.05. 11:12:41
126685153
Rendben volt minden, a ruhát megkaptam gyorsan.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner! Félelmetesen gyors!!!!!!!:-) Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.JulcsiPulcsi (46) (Vevő)
Pozitív
2009.03.04. 16:04:47
129318734
minden o.k! korrekt...szép árú..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szellemharcos (1034) (Vevő)
Pozitív
2009.03.04. 13:30:48
125986598
Minden ok. a gatyó szuper-köszönöm.Szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az árut megkaptam. Tökéletes, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,megbizható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható! Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható! Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható! Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
én hibám. amúgy kedves, készséges, rugalmas eladó. csak ajánlani tudom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt vaterás, ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vaterás, ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vaterás, ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.