meluxhe (217) 91.57% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
közös megegyezés,
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: közösen megegyeztünk,hogy nem veszi át a terméket mivel túl távol lakunk egymástól,a mai benzinárak pedig elég magasak.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kovacstoth (319) (Eladó)
Negatív
2011.02.18. 21:42:32
189855803
Sajnos többszöri megkeresésünk sem volt eredményes,az ígéretek ellenére sem történt meg a termék ellenértékének az utalása,ami még nem lenne gond,hogyha jelezte volna a kedves vásárló a fizetéssel kapcsolatos problémáit.Sajnos egy bizonyos időn túl értékelni kell,ezért,és a kapcsolattartás hiányáért nem tudnám a saját tapasztalatom alapján vásárlóként ajánlani a vaterás társaimnak.Nem értem,miért üti le a termékeket.Sajnálom,hogy nem sikerült egy kölcsönösen sikeres adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem fizetésAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jocoka4_v (149) (Eladó)
Pozitív
2011.02.04. 12:31:43
1437163681
Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Január 7-e óta nem sikerült az átadást megoldani, mert a vevő nem tudja megmondani mikor akarja átvenni. Többszöri megkeresésre is csak soknapos késéssel válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Január 7-e óta nem sikerült az átadást megoldani, mert a vevő nem tudja megmondani mikor akarja átvenni. Többszöri megkeresésre is csak soknapos késéssel válaszol.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Aletta07 (1774) (Eladó)
Semleges
2011.01.27. 17:02:58
1434445651
Az eladás nem jött létre az áru újra eladásra került
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő meggondolta és el állt a vásárlástólAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gondolkodni, kérdezni és szólni ha valami nem stimmel.......komolytalan vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,korrekt,megbízható. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm. Gondos, becsületes eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gabivagyok1 (184) (Eladó)
Pozitív
2010.08.08. 10:25:25
175258924
Minden rendben volt, köszönöm a vásárlást! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon rendes, pontos eladó. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon rendes, pontos eladó. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendebn zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendebn zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tekoshop (2807) (Eladó)
Semleges
2010.07.29. 08:36:32
172486496
Sajnos sikertelen vásárláskor nem tudok pozitívot adni. A magyar posta gazdaságtalansága miatt nem történt meg az adás-vétel, amit teljes mértékig megértek. Köszönöm. TekoShop.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Gazdaságtalan lett volna a magyar posta.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rugalmas, megbízható eladó. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Remek partner, Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elfogyott a türelmem,több mint 1 honapot vártam az utalásra,a vásárló több alkalomal hitegetet,hogy ekkor meg ekkor utal és az utalás elmaradt.
Másik fél: Nem hitegettem, visszaléptem a vásárlástól, ezt közöltem, vállalva a konzekvenciákat. Állítólagos Vaterás költségeit a meghiúsult vásárlás ellenére ÁTUTALTAM, ennek ellenére negatívval értékelt.
Én korrektnek és jóindulatúnak érzem magam, nevezhetjük baleknak is, A partnerem azonban sajnos INKORREKT!!!
Megint tanultam valamit!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, kedves, jó kapcsolattartó partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
iskatelart (1226) (Eladó)
Pozitív
2010.07.21. 08:13:31
173619364
Mergbizható üzletfél-csak ajánlani tudom!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
iskatelart (1226) (Eladó)
Pozitív
2010.07.21. 08:13:31
174490301
Mergbizható üzletfél-csak ajánlani tudom!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Türelmet kért,majd írta hogy utal,de már ennek is egy hete,levelekre nem reagál,pedig biztos olvasta:)Nem korrekt,ha probléma van arra is lehetett volna megoldás,de makacsul inkább,homokba dugja a fejét,úgy láttam hasonló problémák már voltak,sajnálom,de hát ilyen az Emberi természet,van gerince de nem mindig gerinces!!A leütéstől számítva immáron kb elhagytuk a harmadik hetet,és értékelnem kell NEGATÍV!!!!!!
Másik fél: Anyagi problémáim voltak, de a gerincemmel eddig még nem volt probléma. A többiek mind vártak rám, létre is jött az üzlet. Örülök, hogy nem kötöttünk üzletet!!! Nem kedvelem a goromba embereket!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gabivagyok1 (184) (Eladó)
Pozitív
2010.07.16. 16:22:41
174821874
Minden rendben volt, köszönöm a vásárlást! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
radacsi72 (1767) (Eladó)
Pozitív
2010.07.15. 00:43:42
173121342
Minden a legnagyobb rendben!Kiváló ajánlott vaterás+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
radacsi72 (1767) (Eladó)
Pozitív
2010.07.15. 00:43:41
173121333
Minden a legnagyobb rendben!Kiváló ajánlott vaterás+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
radacsi72 (1767) (Eladó)
Pozitív
2010.07.15. 00:43:41
173121341
Minden a legnagyobb rendben!Kiváló ajánlott vaterás+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható, korrekt eladó, szép állapotú áru, gyors adásvétel :-) Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható partner,nagyon köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható partner,nagyon köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A licitáló külön kérésére tettem fel a terméket, 1 hónap alatt mégsem sikerült átvennie.
Nem ajánlom senkinek.
Másik fél: Ez az ügylet 398.-Ft-ról szólt, nem érte meg az utiköltséget, ezért nem vettem át.
1 hónapot várakoztatott, emailekre nem válaszolt, majd bejelentette, hogy nincs szüksége a termékre.
Nem ajánlom senkinek.
Másik fél: 1 Ft volt a termék ára. Szerintem örülnie kellett volna, hogy visszaléptem a vásárlástól, csak ő járt jól, de a rosszindulat van akit boldoggá tesz! Sok boldogságot! Sose legyen ennél nagyobb öröme, minthogy negatívval értékel!
Az aukcióimat 2 hetes határidővel hirdetem, ezt is. Ez alatt nem jelentkezett, e-mailemre nem reagált. Sajnálom, ez negatív..
Másik fél: Sajnálom, ez tényleg az én hibám volt, kifutottam az időből.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kedves partner.minden rendben ment. ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves partner.minden rendben ment. ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zulejaZulejka (475) (Eladó)
Pozitív
2010.07.04. 20:11:24
172715726
Gyors, pontos, megbízható és kedves partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló Vaterás.+++Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sundancekid13 (264) (Eladó)
Pozitív
2010.06.30. 21:27:05
171794822
Érdekes vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
robertgida (571) (Eladó)
Pozitív
2010.06.21. 08:35:54
167138493
Jó kapcsolattartó, megbízható Vaterás.Ajánlom őt!Köszönöm a vásárlásodat!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, részemről rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mint vevőt nem ajánlom. Két és fél hónapot vártam, rengeteg levelet írtam, végül még cserét is ajánlottam, nem reagált. Telefonon nem sikerült beszélni. Igazán sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sandiandi (3546) (Eladó)
Pozitív
2010.05.24. 21:18:30
167027623
Gyors megbízható vaterás! AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
metamix988 (192) (Eladó)
Pozitív
2010.05.09. 23:34:51
164405419
Korrekt, rugalmas partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható rendkívül szimpatikus Partner, köszönöm a vásárlást, mindenkinek ajánlom, maximálisan +++++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden redben zajlot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, megbízható korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Antirezes (1633) (Eladó)
Semleges
2010.04.19. 22:00:40
164086895
A vevő nem tudta átvenni a leütött árut...a terméket visszateszem licitre,,,
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors,megbízható,kedves személyiség!Nagyon köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
