gulius_a (131) 96.45% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Proffesszore (161) (Eladó)
Pozitív
2008.11.10. 20:34:03
96753465
A viszonylag hosszúra nyúlt időpontegyeztetés után pontosan megjelent a megbeszélt helyen és elvitte a megnyert árut. Korrekt és előzékeny vevő, feltétel nélkül ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást, gyors, korrekt Vaterás, csak így tovább!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, pontos és rugalmas vaterás partner! Szívből ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást! "++++++++++++++"!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Andibaba78 (1727) (Eladó)
Pozitív
2008.11.05. 15:23:15
102475580
A pénz megérkezett,holnap postázom. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
182371.pogesz_v (157) (Eladó)
Semleges
2008.11.03. 06:45:42
87090697
A vevő figyelmetlen volt. Először licitált, majd kérdezett.
Másik fél: AZ ELADÓ TÉVES INFORMÁCIOT KŐZŐT,AZ AUTÓROL SEMIJEN PAPIRT NEM TUDOT ADNI!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a megbeszéltek szerint történt, korrekt vevő, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bogyiszlói (463) (Eladó)
Semleges
2008.10.24. 13:49:26
97654682
A Vevő korrekt volt, leutazott az autóért, de nem felelt meg mivel túl nagynak bizonyúlt a járgány,(valószínű rosszul, félreérthetően tájékoztattam) ennek ellenére maximálisan megértő Vaterás partner!
Másik fél: AZ AUTÓ TUL NAGY VOLT!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár az adás-vétel nem történt meg(nem kérhető rá viselési),ettől függetlenül egy KORREKT,PONTOS,MEGBIZHATÓ vaterással találkoztam.
Ajánlom mindenkinek!
Másik fél: A FEGYVER TUL NAGY VOLT!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden renben volt. megbízható partner. Ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
451095.Jimys_v (704) (Eladó)
Pozitív
2008.10.05. 22:57:43
91904091
Korrekt partner, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudtunk időt egyeztetni.
Másik fél: AZ ELADÓ NEMVOLT OTT!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
256582.bembo (1443) (Eladó)
Semleges
2008.10.03. 13:13:37
90106910
Technikai okok miatt nem jött össze
Másik fél: A TERMÉK NEM TECET.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
185237.szugyi_v (642) (Eladó)
Pozitív
2008.09.24. 09:28:11
91250964
Korrekt, megbízható Vaterás! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
522341.polgarattila13_v (131) (Eladó)
Negatív
2008.09.23. 18:50:08
89923213
Nagyon egyszerü,és butácska emberbe botlottam ennek a vásárlónak nem nevezhető, ember személyében.Ha valakinek van oka negatívozni, az én vagyok.A tudatlansága kellemetlen.Azt várta tőlem el, hogy én műszakiztassam le az autót, aztán majd akkor megveszi.Hát akkor miért vette meg? Miért ütötte le? Miért nem imformálódott előre?Miért velem szórakozik?Miért rabolta az időmet?EMBER én már pár autót eladtam, és még soha eggyel sem volt semmi gond!Vaterások!ŐT NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!
Másik fél: AZ AUTOROL AZ ATTILA ASZTMONTA HOGY A PAPIRJI RENDBEVANAK DE NEM!! KÉRLEK TITEKET FIFGYELJETEK MERT EZ AZ EMBER CSAK KÉTSZER AKART ÁTVERNI!HOGY HAMIS RENDSZÁMAL HÓZAM AZ AUTÓT KÉTSZÁZŐTVEN KM KERESZTÜL,ÉS UTÁNA OKIRAT HAMISITÁSAL IRJAK EGY UJ ADÁS-VÉTELIT,EZEKUTÁN SZERINTEM EZ ATTILA EGY BUKÓ!VIGYÁZATOK VELE MER HA NEM UGY CSINÁTOK MINDENT AHOGY Ö AKARJA AKOR BUTÁCSKA EMBEREK LESZTEK.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
75374.baricz (1486) (Eladó)
Pozitív
2008.09.20. 09:16:41
88590705
Minden rendben ment, gyors, megbízható vevő. Bátran ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, pontos Vaterás . Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel, értesítettem a vevőt, akinek ezúton is szeretném megköszönni a megértését. Sajnos a vatera ilyenkor nem engedi a pozitív vélemény adását, de a véleményem POZITÍV!
Másik fél: SEMI BAJ CSAK KÉRLEK LEGGKŐZELEB HA ELADOD VED LE AZ ÁRUT IDŐDE!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
