MayaGold86 (99) 98.06% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 101 | 154 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 104 | 157 adásvétel |
| Az eladóként kapott 26 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Adelinda456 (378) (Vevő)
Negatív
2011.12.18. 14:51:18
1510064822
Termék nem felelt meg a leírásnak kaptam egy csomó pénzért egy sz@r hamisitványt!Itt a hamisitványok árulásáért felfüggesztés jár!!!Jövő héten megteszem a megfelelő intézkedéseket!Postaköltség többletet is szóvá tettem akkor fizette vissza!Mikor megírtam hamisitványt kaptam:kinaiban sem kapok ennyiért jó táskát!!!Ennyi volt a válsza....Óva intek mindenkit a vásárlástól ha nem akar ráfizetni mint sajnos én!
Másik fél: A leírásban egy szóval sem szerepelt hogy eredeti.Vitatkozni nem fogok ez ügyben.Tudod mit küld vissza a táskát megkapod a fizetett összeget.A másik hogy közel 1.5 hetet vártam a pénzre,teljesen megértő voltam és türelmes.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mamucika04_t (1996) (Eladó)
Pozitív
2011.12.18. 13:27:36
1516116179
Gyors,pontos megbizható vevő.Ajánlom mindenkinek!!!CSAKIS+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mamucika04_t (1996) (Eladó)
Pozitív
2011.12.18. 13:27:36
1516951835
Gyors,pontos megbizható vevő.Ajánlom mindenkinek!!!CSAKIS+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nyuszipamacs68 (281) (Eladó)
Semleges
2011.12.16. 14:29:32
1508529128
Nem igazán értem a semlegest, mivel a termék oldalán a méretek pontosan le voltak írva.Írtam neki e-mailt is de nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, pontos partner! Mindenkinek szívesen ajánlom! Örülök, hogy tetszik a felső! Köszönöm a vásárlást!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott,gyors vásárló csak ajánlani tudom +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Margarette84 (90) (Eladó)
Pozitív
2011.11.30. 13:36:15
1511133167
Gyors, korrekt, mindenkinek ajánlom. :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
