mezzanine_a (59) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt, készséges partner,az adásvétel rendben lezajlott.Köszönöm a vásárlást és az együtműködést,bizalommal ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
110927.ajtony_a (920) (Eladó)
Pozitív
2008.12.24. 13:50:42
111907564
Köszönöm, minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Davenport16 (324) (Eladó)
Pozitív
2008.12.24. 08:25:06
112899480
Minden rendben zajlott. Köszönöm a vásárlást! ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ORVIETO_a (1652) (Eladó)
Pozitív
2008.12.22. 07:18:27
112262425
Köszönöm a vásárlást. Szívesen látom máskor is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
230719.murd6ck (88) (Eladó)
Pozitív
2008.12.21. 23:19:27
112653637
Gyors,pontos,megbízható vaterás! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment köszönöm !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, kedves partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, gyors és rugalmas partner, örülök, hogy nálam vásárolt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szpeter123 (361) (Eladó)
Pozitív
2008.12.14. 18:33:25
100927199
Minden OK! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Figyelmes, pontos partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,figyelmes partner+meghívott a koncertjére! Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
514422.DÖRMIAPÓ (947) (Eladó)
Semleges
2007.03.11. 08:50:16
19420646
Azért nem jött létre az üzlet mert még a licit előtt volt a motorra egy vevő és mondta hogy eljön és elviszi a motort.Ezt megvártuk,jött és vitte ahogy mondta.Én pedig már nem tudtam csinálni semmit mert hamarabb jelentkezett a külső ember és vitte.De a vevő nagyon korrekt volt mert telefonon és emailben megbeszéltük ezeket a dolgokat és ő segítőkészen állt a dologhoz és megvárta a tegnap délutáni fejleményeket.Én pozitivan értékelem az ilyen vevőt,sajnálom hogy nem sikerült vele az üzlet! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb okból nem jött létre az üzlet!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, megbízható üzleti partner, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
