5osfogat (51) 98.11% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Csacskakata (608) (Eladó)
Pozitív
2007.07.24. 18:56:10
28001296
Minden rendben zajlott. Kedves, jó kapcsolattartó partner, mindenkinek szeretettel ajánlom. Köszönöm a vásárlást. +++++ (úton a pulcsi)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sanyibacsika (471) (Eladó)
Pozitív
2007.07.20. 10:01:53
28774332
Nagyon Kedves,Korrekt embert ismertem meg személyében!Csak javasolni tudom másoknak is!Köszönöm a vásárlást!További sok szerencsét kivánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, korrekt és kedves partner!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos vevő, mindenkinek jó szívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VikikeDomika (128) (Eladó)
Pozitív
2007.06.19. 21:46:14
27886686
E-mail-en keresztül gyorsan megbeszéltük az átadás módját. Küldte a pénzt és utána postáztam a ruhácskát. Megbízható, kedves Vevő. Ajánlom Mindenkinek. Örülök, hogy nagyon tetszenek a ruhácskák és tudtam segíteni. Köszönöm mégegyszer a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VikikeDomika (128) (Eladó)
Pozitív
2007.06.19. 21:45:54
27885247
E-mail-en keresztül gyorsan megbeszéltük az átadás módját. Küldte a pénzt és utána postáztam a ruhácskát. Megbízható, kedves Vevő. Ajánlom Mindenkinek. Örülök, hogy nagyon tetszenek a ruhácskák és tudtam segíteni. Köszönöm mégegyszer a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VikikeDomika (128) (Eladó)
Pozitív
2007.06.19. 21:45:39
27883304
E-mail-en keresztül gyorsan megbeszéltük az átadás módját. Küldte a pénzt és utána postáztam a ruhácskát. Megbízható, kedves Vevő. Ajánlom Mindenkinek. Örülök, hogy nagyon tetszenek a ruhácskák és tudtam segíteni. Köszönöm mégegyszer a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, jó partner ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható vevő, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható vevő, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden Ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott, a vevőt ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Örömmel töltött el hogy üzletet köthettünk, nagyon megbízható, korrekt embert/embereket ismerhettem meg. Még egyszer gratulálok a gyönyörű családhoz! Remélem örömöt fog lelni a gyermek a korcsolyában. Maximálisan ajánlott partner!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nem fejezte ki világosan, mit szeretne, valamint egyeztetés során sértő, primitív levéllel adta tudtomra, hogy meggondolta magát.
Telefonon is próbáltam elérni és megbeszélni az üzlet lebonyolítását, de nem volt rá hajlandó, elköszönés nélkül letette a telefont. A jövőben nem kívánok vele semmilyen kapcsolatba lépni, másoknak sem ajánlom ezt a vevőt.
Másik fél: rögtön a licit lezárása után felvettem a kapcsolatot az eladóval(email-ban), ahol tisztán, világosan, magyarul leírtam,hogy hogy képzelem el az üzlet lebonyolítását, még több pénzt is ajánlottam, ha van még valami babaholmija.Ezt még négyszer egymás után megtettem, de az eladó vagy nem olvasta el a leveleim, vagy nem fogta fel, hogy mit olvas(bárki rendelkezésére bocsátom a levelezést).Ezek után este fél kilenckor felhívott,és még mindig azt kérdezte,amit öt levélben részletesen megírtam, ekkor egy "jaj, istenem" felkiáltással, elköszönve letettem a telefont(bárki rendelkezésére bocsátom a hangfelvételt).Eladó felületes, modórtalan, nem ajánlom senkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
megbízható, rugalmas, szimpatikus partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
